عیب یابی تلویزیون های الجی و جی پلاس

Goldiran
search

تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون جی پلاس

هر آنچه باید در مورد تعمیرات تلویزیون ال جی بدانید!

تلویزیون‌ها یکی از مرکزی ترین و البته شاید یکی از ضروری ترین دستگاه‌های منزل هستند. برخی از ما حتی به شنیدن دائمی صدای تلویزیون عادت کرده‌ایم و اگر گاهی تلویزیون روشن نباشد یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌هایمان را از دست داده ایم؛ البته بسیاری از افراد هم وابستگی زیادی به این جعبه‌ی جادویی ندارند اما به هر شکلی که باشد خرابی یا عدم وجود تلویزیون حتی برای چند دقیقه در روز می‌تواند به ما ثابت کند که دستگاه تلویزیون ضروری است. در صورتی که مارک تلویزیون شما ال جی است می‌توانید بر روی گزینه‌ی زیر کلیک کنید و مطالب مرتبط با دستگاه خود را مطالعه نمایید.

ایرادات تلویزیون ال جی

امروز همان روزی است که همه‌ی تلاشتان را کرده‌اید تا کارتان را زودتر تمام کنید، میان راه بازگشت به خانه تخمه، چیپس و پفک خریده‌اید. سریع خودتان را به خانه رسانده، شام را نخورده نشستید جلوی تلویزیون تا الکلاسیکو را ببینید و از برد شیرین رئال مادرید یا بارسلونا لذت ببرید. چه اتفاقی افتاده؟! چرا تلویزیون خراب شده؟ چرا روشن نمی‌شود؟ چرا به خوبی گذشته کار نمی‌کند؟ می‌دانم که عصبانی هستید؛ اما کار از کار گذشته و بهتر است برای اینکه مسابقه برگشت را از دست ندهید همین امروز به عیب یابی و تعمیر تلویزیون ال جی اقدام کنید.

آیا تلویزیون شما نیاز به تعمیر دارد؟ از متخصصین گلدیران راهنمایی بگیرید.

ثبت درخواست ۰۴۱۳۵۵۵۵۵۲۷

هر تلویزیونی ممکن است به هزاران دلیل مختلف دچار اشکال شود، اما اگر در هنگام خرید تلویزیون ال جی به گارانتی معتبر محصول دقت کنید، کارتان در این مواقع خیلی راحت‌تر است. بگذریم، قصد ما از نوشتن این مقاله این است که تمام مشکلات رایج بین تلویزیون‌ها را بررسی کنیم و برای برطرف کردن آنها راهکارهایی را ارائه دهیم. اگر دلتان نمی‌خواهد لذت تماشای برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه‌تان را از دست بدهید، وقت را تلف نکنید و یک راست برویم سر اصل مطلب.

– پر تکرارترین علت خرابی تلویزیون ال جی چیست؟!

ما به واسطه‌ی تعمیرکاران خبره‌ای که در اختیار داریم، به خوبی می‌دانیم کدام یک از خرابی‌ها بیشتر برای تلویزیون ها پیش می‌آید. به احتمال زیاد مشکلی که برای تلویزیون شما پیش آمده نیز میان همین مشکلات پیدا خواهد شد.

الجی تلویزیون تعمیر تلویزیون ال جی

– علت روشن نشدن تلویزیون ال جی

شاید اکثر مردم فکر کنند که روشن نشدن تلویزیون از آن دسته ایراداتی هست که خودشان نمی توانند این مشکل را در تلویزیونشان برطرف کنند و حتما جهت تعمیر تلویزیون ال جی نیاز به مراجعه متخصص دارد. اما بهتر است اول در این مقاله نکاتی که در ادامه بیان خواهد شد را مطالعه کنید و بعد در صورت برطرف نشدن مشکل کار را به متخصص بسپارید.
این دسته از ایرادهای مربوط به روشن نشدن تلویزیون، معمولا به دلیل مشکل در عملکردهای برق رسانی دستگاه به وجود می‌آید، اما گاهی هم ممکن است ایراد در سخت افزار تلویزیون باعث بروز این مشکل شده باشد.
به طور خلاصه می‌توان گفت اگر مشکلی در برق رسانی یا سخت افزار تلویزیون به وجود بیاید ایرادها به شکل‌های زیر می‌تواند ظاهر شود :

 • تلویزیون ال جی روشن نمی‌شود
 • در تلویزیون ال جی یک لحظه تصویر می‌آید و خاموش می‌شود.
 • چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون‌های ال جی
 • تلویزیون ال جی روشن و خاموش می‌شود
 • بعد از چند ساعت تلویزیون ال جی خاموش می‌شود
 • علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون‌های ال جی
 • تلویزیون ال جی خودبخود روشن می‌شود

نگران نباشید، در ادامه راه حل‌هایی برای این موارد برای شما داریم.

روشن نشدن تلویزیون ال جی

– تعمیر تلویزیون ال جی که روشن نمی‌شود

مشتری‌هایی برای تعمیر تلویزیون و حل مشکل روشن نشدن تلویزیون با ما تماس می گیرند. این حالت زمانی رخ می‌دهد که اصلا تلویزیون روشن نمی‌شود.

 • در این مورد حتما اول چک کنید پریز و یا محافظ برق مشکلی نداشته باشد و بعد دستگاه را به برق مستقیم وصل کنید تا متوجه بشید ایراد از محافظ است یا تلویزیون ؟
 • دقت کنید در برخی مد‌ های قدیمی یک کلید پاور (دکمه روشن و خاموش) پشت یا زیر دستگاه قرار دارد که لازمه آن را روی حالت روشن بزارید، پس حتما دکمه‌ی پاور دستگاه را چک کنید .
 • اگر دیدید که فقط لوگوی ال جی را نشان می دهد و دیگر تصویر نمی آید حتما باید کار را به کاردان بسپارید تا تخصصی دستگاه چک شود.
 • اگر هم به طور کلی برق وارد دستگاه نمی‌شد، دستگاه‌هایی مثل محافظ برق را از تلویزیون قطع کنید و آن را چک کنید که سالم است یا نه؟ شاید ایراد اصلا از محافظ برق باشد.
 • در نهایت اگر کلا دستگاه روشن نمی‌شد، خبر خوب این است که تعمیر تلویزیون ال جی در این حالت نیز ممکن است.
تعمیر تلویزیون lg

– در تلویزیون ال جی یک لحظه تصویر می آید و خاموش می‌شود

– چشمک زدن چراغ پاور و روشن نشدن تلویزیون های ال جی

اگر با این دو مشکل مواجه شدید می‌توانید از راه حل‌های مشابه که در ادامه بیان می‌کنیم برای رفع این ایرادها استفاده کنید.

برای حل ایراد در این مورد حتما اول چک کنید پریز و یا محافظ برق مشکلی نداشته باشد و بعد دستگاه را به برق مستقیم وصل کنید تا متوجه بشید ایراد از محافظ است یا تلویزیون؟ شاید در این موارد دستگاه هنگ کرده باشد.
در صورت حل نشدن مشکل کافیست درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود را ثبت کنید تا در نزدیکترین زمان برای بررسی دستگاه شما جهت تعمیر تلویزیون ال جی در محل مراجعه شود.

-تعمیر تلویزیون ال جی در حالتی که دکمه پاور چشمک می زند ولی تلویزیون تصویر ندارد:

 اگر نداشتن تصویر در یک ورودی خاص باشد، دستگاه های جانبی مثل سینما خانگی و… متصل به تلویزیون را جدا کنید و آن ها را هم چک کنید .

اگر دستگاه اصلا روشن نشد برای اینکه از علت خرابی تلویزیون اطمینان داشته باشید، کار را به متخصصان ما بسپارید و درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود را ثبت کنید. 

تعمیرکار تلویزیون الجی

– تعمیر تلویزیون ال جی که روشن و خاموش می‌شود

مشتریانی برای تعمیر تلویزیون و حل مشکل خاموش و روشن شدن با ما تماس می‌گیرند. این حالت زمانی رخ می‌دهد که تلویزیون روشن می‌شود، لوگو را نمایش می‌دهد و سپس سریعاً خاموش می‌شود. در اصطلاح به این حالت (ریبوت) reboot شدن گفته می‌شود.
حقیقت این است که جایی در دل تلویزیون شما،  قطعه‌ای به نام (مین برد) وجود دارد. اگر تلویزیونتان مدام reboot می‌شود به احتمال زیاد همه چیز زیر سر همین مین برد است و باید آن را تعمیر کرد. اکنون با استفاده از یک سری ابزارهای پیشرفته مانند دستگاه ریبال REBALL یا ریسولد  RESOLD می‌توان بسیاری از  تعمیرات برد را  انجام  داد. البته همیشه نیازی به تعویض و جایگزین کردن این قطعه نیست. گاهی فقط با تغییرات نرم ‌افزاری می‌توان تلویزیون را تعمیر کرد. البته ریبوت شدن تلویزیون دلایل دیگری نیز می‌تواند داشته باشد و فقط به مین برد محدود نمی‌شود. مثلاً قطعه پنل نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شده باشد.
پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا مراحلی که گفته خواهد شد را امتحان کنید در غیر این صورت اگرخودتان نتوانستید مشکل را حل کنید می‌توانید از کارشناسان متخصص ما برای حل مشکل تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید. 

خاموش شدن تلویزیون ال جی


خب در این حالت چک کنید که آیا دستگاه سر ساعت خاصی خاموش و روشن می‌شود؟

 • ممکن است تنظیمات تایمر تلویزیون را انجام داده باشید، که در این حالت تلویزیون باتوجه به اون تنظیماتی که از قبل انجام دادید روشن و خاموش می‌شود.
 • اگر دستگاه پشت سر هم خاموش و روشن می‌شود، ممکن است مربوط به برق باشد و یا محافظ برق قطعی داشته باشد پس حتما محافظ را چک کنید .
 • دستگاه‌های جانبی متصل به تلویزیون را جدا کنید و آن ها را هم چک کنید شاید اصلا مشکلی که الان به وجود آمده برای آن‌ها باشد.
 • همین طور می‌توانید باتری کنترل را برای مدت زمانی (مثلا یک ربع) خارج کنید تا چک کنید که آیا کنترل پیغام اشتباه به تلویزیون می‌دهد یا خیر؟
 • درصورتی که مجموعه موارد را انجام دادید و مشکل برطرف نشد احتیاج است تا تعمیرکاران حرفه ای و مجرب ما تعمیر تلویزیون ال جی را در محل انجام دهند.
هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

– تعمیر تلویزیون ال جی که خود به خود خاموش می‌شود

ممکن است که تایمر خاموشی تنظیم شده باشد، که باعث خاموش شدن تلویزیون سر ساعت خاصی شود، که می‌توان از قسمت تایمرها یا تنظیمات ساعت تایمر خاموشی را لغو کرد که می‌توانید 

– علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون های ال جی

علت خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی چیست؟ گاهی ممکن است با این ایراد مواجه شوید که خودکار تلویزیون خاموش شود. اول بهتر است راه حل‌های آن را بدانید:

بعضی از مدل‌های تلویزیون با توجه به مدت زمانی که برای آن‌ها تعریف شده چنانچه تغییر برنامه، ورودی و ولوم بر روی دستگاه انجام ندهید (مثلا تغییر صدا و تغییر کانال و…) به طور خودکار خاموش خواهند شد.

برای تغییر این مدت و یا خاموش کردن این گزینه در مدل‌های SJ و LH , UH ، LJ ، UJ می‌توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

تنظیمات – عمو می – تایمر ها – خاموش شدن خودکار بر روی حالت خاموش و یا بازه‌ای متفاوت قرار دهید.
در صورت عدم رفع ایراد کافیست با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود تکنسین ما را مطلع کنید تا تعمیر تلویزیون ال جی را در خانه برای شما انجام دهند.

-خاموش شدن خودکار تلویزیون ال جی در برخی دستگاه‌های سری WEBOS:

اما توجه کنید خاموش شدن مداوم و بدون علت، نیاز به بررسی مواردی را دارد که در بندهای قبلی توضیح داده شد و اگر نتوانستید خودتان مشکل تلویزیون را برطرف کنید با ثبت درخواست تعمیرکاران گلدیران برای تعمیر تلویزیون ال جی مراجعه خواهند کرد.

روشن شدن تلویزیون

– تعمیر تلویزیون ال جی که خود به خود روشن می‌شود

گاهی ممکن است با قطع و وصل شدن برق، تلویزیون خود به خود روشن شود، این حالت به دلیل اینکه دستگاه عملکردی با عنوان روشن شدن خودکار دارد، کاملا طبیعیه و این حالت به صورت پیش فرض روشن می‌باشد.همچنین این ایراد می‌تواند به دلیل تایمر بیدار باش دستگاه نیز باشد که این مورد باید بررسی شود. که می‌توانید برای تعمیر تلویزیون، درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود را ثبت کنید.

– ایرادهای مربوط به تصویر نداشتن تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون


اختلال در تصویر تلویزیون می‌تواند به شکل‌های مختلفی نمایان شود. بهتراست بدانید چرا مشکل به وجود می‌آید که با خواندن این مقاله بتوانید از راه حل‌هایی که گفته می‌شود استفاده کنید.
خب بهتر است بدانید قطعه‌ی اصلی که وظیفه نمایش تصویر را بر عهده دارد ماژول تلویزیون یا پنل نام دارد. مشکلات تصویر هم غالبا می‌توانند به این قطعه یعنی ماژول تلویزیون یا پنل که گرانترین قطعه تلویزیون هم هست برگردد. اما نگران نباشید با پیشرفت تکنولوژی تعمیرات تلویزیون ال جی و افزایش دانش و مهارت تکنسین‌ها می‌توان این قطعه را با استفاده از بکلایت BACKLIGHT یا LED array تعمیر نمود.
به طور کلی تشخیص اینکه ماژول تلویزیون شما دچار مشکل است یا خیر کمی سخت است. اگرچه راه‌هایی هست تا خودتان به طور شخصی در خانه این مشکل را تشخیص دهید، اما توصیه می‌کنیم تشخیص آن را به تعمیرکاران و متخصصان بسپارید. اگر این کار توسط نکنسین‌های گلدیران، صورت گیرد علاوه بر سهولت و سرعت تشخیص بسیار ایمن‌تر هم هست. البته مطالعه مقاله بک لایت چیست کمک میکند اطلاعات کامل‌تری را درباره بک لایت بدست آورید.
– مشکل در تصویر می‌تواند به صورت این ایرادها در تلویزیون‌های ال جی دیده شود :

 • تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد
 • تصویر تلویزیون ال جی کیفیت ندارد یا کیفیت آن پایین است
 • علت شطرنجی شدن صفحه تلویزیون ال جی
 • رنگ تصویر در تلویزیون ال جی خوب نیست
 • وضوح تصویر تلویزیون ال جی پایین است
 • ابعاد تصویرتلویزیون ال جی بهم ریخته است
 • تلویزیون ال جی بعد از مدتی کار کردن تصویرش قطع می شود
 • تلویزیون ال جی گاهی به صورت لحظه ای قطع می شود

اما با این وجود اگر می‌خواهید خودتان سلامت ماژول تلویزیون را بررسی کنید، میتوانید از شیوه‌ها‌یی که در ادامه برای هرکدام از ایرادهای ذکر شده بالا عنوان میشود استفاده نمایید.

تلویزیون الجی

– تعمیر تلویزیون ال جی که تصویر ندارد

 • چک کنید که تلویزیون روشن باشد.
 • دکمه منو یا Home را روی کنترل فشار دهید و چک کنید تصویر منو (menu) ظاهر می‌گردد یا خیر؟ 
 • در صورت انجام دادن این کارها و نداشتن تصویر باید تکنسین جهت تعمیر تلویزیون اعزام شود.
 • مرحله بعد چک کنید آیا دستگاه در ورودی دیگر تصویر دارد؟
 • اگر چک کردید و تصویر منو روی تلویزیون ظاهر شد با ورودی‌های دیگر مثل فلش، سی دی و… چک کنید.

اما گاهی ممکن است گزینه صرفه جویی در مصرف برق روی حالت (نمایشگر خاموش) باشد که با زدن یکی از دکمه‌ها تصویر مجدد نمایش داده می‌شود
در صورتی که تصویر وجود دارد، اما کم نور است سه بار پشت سرهم دکمه mute روی کنترل را فشار دهید تا تنظیمات تصویر بازنشانی شود و در صورتی که موفق نشدید وارد قسمت تنظیمات شوید. گزینه صرفه جویی در مصرف برق را خاموش کنید و حالت تصویر را روی درخشان قرار دهید .
در چنین حالتی که تلویزیونتان اصلا تصویر ندارد، باید کارشناسان حرفه‌ای ما را خبر کنید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون دارند، عیب اصلی را پیدا کرده و تعمیر تلویزیون ال جی را انجام دهند.

به تعمیر تلویزیون ال جی نیاز دارید؟ از تکنسین‌های حرفه‌ای گلدیران کمک بگیرید.

درخواست تعمیرات

– تصویر تلویزیون ال جی کیفیت ندارد یا کیفیت تصویر آن پایین است

– تصویر تلویزیون ال جی شطرنجی نشان داده می‌شود

در صورتی که هر کدام از ایرادها را در تصویر تلویزیون دیدید، از راه کارهای مشترکی که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد می‌توانید استفاده کنید.

گاهی ممکن است حس کنید تصویری که دارید می‌بیند با کیفیت نیست یا کیفیت تصویر پایین است. معمولا این مشکل در تلویزیون می‌تواند زمانی اتفاق بیفتد که تصویری که در حال پخش است، تصویر با کیفیتی نباشد. مثلا سیگنال‌هایی که از فرستنده‌ی ایران یعنی صدا و سیما یا حتی تصاویر ماهواره‌ای و سی‌دی‌های کپی پخش می‌شوند، با وضوح و کیفیت پایین باشند. یکی از راه حل‌ها این است که باید سیگنال با وضوح HD و FULL HD به تلویزیون بدهید تا با کیفیت مطلوب تصاویر را ببینید. در ضمن با انجام دادن یکسری تنظیمات می‌توانید کیفیت تصویر رو بهتر کنید.

 • خب برای انجام تنظیمات لازم است حالت تصویر در منوی تصویر بر روی درخشان قرار گیرد .
 • وضوح کمی پایین تر انتخاب شود .
 • دمای رنگ و گزینه‌ی رنگ را نیز می‌توانید به دلخواه خودتان تنظیم کنید.
 • با انتخاب دکمه‌ی OK و یا INFO می‌توان مشخصات تصویر ارسالی صدا و سیما را ببینید. چنانچه با انتخاب این کلید مشخص شد رزولوشن تصویر پایین است، بنابراین کیفیت تصویر نیز پایین می‌باشد و دستگاه ایرادی ندارد.
 • البته در تلویزیون‌های جدید می‌توانید به گزینه‌ی تست تصویر در قسمت پشتیبانی یا تنظیمات تصویر بروید و چک کنید ایرادی دیده می‌شود یا خیر؟ 

در صورتی که چک کردید همه مراحل را و مشکل دستگاه برطرف نشد. اگر مشکل باز هم برطرف نشد، باید تکنسین جهت تشخیص عیب و تعمیر تلویزون ال جی مراجعه کند. در مقاله نمایندگی تلویزیون ال جی به طور کامل با نمایندگی‌های تعمیرات تلویزیون ال جی آشنا می‌شوید.

کیفیت تصویر

– رنگ تصویر تلویزیون ال جی خوب نیست

 برای حل این مشکل، این مراحل را انجام دهید :

 • در قسمت تنظیمات، تنظیمات تصویر، کیفیت تصویر را چک کنید و یک مرتبه ریست تنظیمات تصویر را انجام دهید .
 • سه مرتبه دکمه‌ی mute روی کنترل را فشار دهید و سپس بازنشانی صدا و تصویر را تایید کنید .
 • حالت تصویر را روی حالت درخشان انتخاب کنید و تنظیمات رنگ همانند دمای رنگ، ته رنگ و … را تنظیم کنید.

استفاده از این تنظیمات برای تنظیم دمای رنگ و ته درنگ برای زمانی است که با ایراد غیر طبیعی بودن رنگ‌ها مواجه می‌شوید که انجام این تنظیمات تاثیر زیادی بر روی تصویر دارد.

 • حتما چک کنید آیا در تنظیمات رنگ، همه‌ی ورودی‌ها این مشکل وجود دارد؟
 • دقت کنید در صورتی که گزینه‌ی (اعمال برای همه‌ی ورودی ها) در منوی تصویر را انتخاب کردید، تنظیمات تصویر بر روی همه‌ی ورودی‌ها را انجام دهید.
 • و در ضمن حتما چک کنید با چه دستگاه جانبی مثل فلش، سینما خانگی و … تصویر را بررسی کردید.(ممکن است یک دستگاه جانبی ایراد تصویر داشته باشد).
 • از قسمت تست تصویر هم این مورد را چک کنید.
 • در صورت حل نشدن ایراد لازم است تعمیر تلویزیون ال جی از سوی تکنسین‌های مجرب ما به صورت تخصصی چک شود.

– وضوح تصویر تلویزیون ال جی پایین است

در صورت مواجه شدن با همچین مساله‌ای دقت کنید که با راهکار‌های خیلی ساده‌ای که در ادامه خواهید خواند، می‌توانید خودتان مشکل تلویزیون در خصوص پایین بودن وضوح تصویر را متوجه بشوید.

 1. در این صورت حتما یک فیلم با کیفیت روی فلش بریزید و به تلویزیون وصل کنید.
 2. چک کنید آیا تلویزیون تصویری که از فلش پخش می‌شود را با کیفیت نمایش می‌دهد یا خیر؟

اگر تصویری که با فلش روی تلویزیون پخش می‌شود کیفیت داشته باشد که مشکل از شبکه صدا و سیما یا تصویری بوده که در آن زمان در حال پخش بوده، اما اگر تصویری که می‌بینید با فلش هم کیفیت نداشت در این مورد حتما برای اینکه از علت خرابی تلویزیون اطمینان داشته باشید، کار را به متخصصان بسپارید. باید ایراد تلویزیون، تخصصی توسط تکنسین‌های ما با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی چک شود.

– ابعاد تصویر تلویزیون ال جی بهم ریخته است

زمانی که با تصویری بهم ریخته مواجه شدید می‌توانید با اطالاعاتی که در ادامه در اختیارتان می‌گذاریم خودتان دست به کار شوید و مطمئن شوید دستگاه ایراد دارد یا نه ؟
در صورتی که در یک ورودی خاص مثلا فلش، سی دی و … مشکل وجود دارد. دقت کنید که دستگاه‌های جانبی (سینما خانگی و…) نیز اغلب چنین تنظیماتی را دارند، پس در دستگاه جانبی نیز ابعاد تصویر را تنظیم کنید.
همچنین دقت کنید که در صورت پخش تصاویر تلویزیونی در حالت 16/9 تصویر به حالت پهن و کشیده پخش می شود که یک امر طبیعی است.

 1. از قسمت تنظیمات (settings) ،تصویر، نسبت ابعاد تصویر
 2. تصویر تلویزیون را روی حالت 16:9 قرار دهید در صورتی که مورد بر طرف نشد، حالت‌های دیگر را تست کنید.
 3. در صورتی که تمامی ورودی‌ها به این صورت بود باید کار را به متخصصان ما بسپارید، تا تعمیر تلویزیون ال جی به صورت تخصصی انجام شود.
تعمیر تلویزیون ال جی

– ایرادهای مربوط به تصویر در تلویزیون ال جی

گاهی ممکن است یک دفعه تصویر قطع شود اما صدای تلویزیون باقی بماند. در این صورت تلویزیون شما تبدیل به یک رادیو می‌شود. طبق فیدبک‌هایی که ما از مشتریان خود گرفته‌ایم، این مشکل بیشتر مربوط به تلویزیون‌هایی است که از مراکز اصلی فروش ال جی خریداری نشده‌اند و سیستم اصلی آن‌ها به گونه‌ای دچار مشکل بوده است.

خب خبر خوب این است که تعمیر تلویزیون در این حالت نیز ممکن است. تعمیرکاران با ایجاد تغییراتی روی سیستم تلویزیون شما سعی می‌کنند مشکل را حل کنند و احتمال خرابی‌های آینده را کاهش دهند.

شاید دوست داشته باشید که بدانید که چرا ایراد های تصویر به وجود می آید؟

غالبا این مشکلات به دلیل خرابی لیکویید دستگاه پدید می آید و ایراد هایی مانند خط نازک عمودی و نوار پهن عمودی از این قبلی ایراد های تصویر هستند که با استفاده از دستگاه های پیشرفته‌ای به نام tab bonder توسط تکنسین های مجرب تعمیر می شود. همینطور در مورد ایراد هایی مانند نویز، علت ایراد می تواند به دلیل مشکل در عملکرد برد مین تلویزیون و یا برد تیکان باشد.

توجه کنید که تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک زیادی دارد و ممکن است آشنا نبودن شما با تعمیرات، خسارت‌های دیگری وارد کند پس به راحتی می توانید با درخواست تعمیر تلویزیون ال جی آرامش خاطر خود را تضمین نمایید .

علت خرابی های زیر نیز می‌تواند یکی از دلایلی که در بالا بیان شد باشد :

 1. علت پیدا شدن خطوط پهن عمودی روی پنل تلویزیون
 2. ظاهر شدن خط نازک عمودی روی پنل تلویزیون
 3. خط نازک افقی روی پنل تلویزیون ال جی
 4. علت خطوط پهن افقی روی پنل تلویزیون ال جی
 5. بهم ریختگی رنگ‌ها در تلویزیون ال جی
 6. تصویر تلویزیون نویز دارد
 7. پرش تصویر تلویزیون ال جی، تصویر تلویزیون لرزش دارد یا پرپر می‌زند
 8. نقاط روشن یا تاریک بر روی تلویزیون ال جی وجود دارد
 9. علت سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی

برای اینکه متخصص دستگاه خود شوید سعی ما بر این است تا با مطالبی که بیان می‌کنیم بتوانید مشکل دستگاه را متوجه بشوید و آن را برطرف کنید در مرحله آخر هم اگر نتوانستید ایراد تلویزیون را رفع کنید کار را به متخصص حرفه ای ما بسپارید

به تعمیر تلویزیون ال جی نیاز دارید؟ از تکنسین‌های حرفه‌ای گلدیران کمک بگیرید.

درخواست تعمیرات 09143176839

 • علت پیدا شدن خطوط پهن عمودی روی پنل تلویزیون
 • ظاهر شدن خط نازک عمودی روی پنل تلویزیون
 • خط نازک افقی روی پنل تلویزیون ال جی
 • علت خطوط پهن افقی روی پنل تلویزیون ال جی

در توضیح 4 مورد بالا از یک راه کار می‌توانید برای تست دستگاه و حل مشکل استفاده کنید. ابتدا بررسی کنید که آیا در ورودی‌های دیگر مثل آنتن، ماهواره و… هم خط‌های عمودی و افقی دیده می‌شود؟

اگر جواب شما بله هست : باید کارشناسان حرفه‌ای را خبر کنید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون دارند، عیب اصلی را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

اگر پاسخ شما خیر است : مورد می‌تواند از ورودی مورد نظر باشد، اگر آنتن یا ماهواره است قدرت و کیفیت سیگنال را چک کنید و اگر ایراد از دستگاه جانبی مثل سینماخانگی و… می باشد کابل و پورت را چک کنید.

رنگ تلویزیون

– علت قاطی شدن رنگ تلویزیون ال جی

زمانی که رنگ تصویر تلویزیون مشکل داشته باشد یا رنگ ادغام شود، راه کارهای زیر می‌تواند به حل مشکل کمک کند. درصورتی که مشکل برطرف نشد، تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب شرکت برای حل همین مشکلات در کنار شما هستند.

 • اول در قسمت تنظیمات، تنظیمات تصویر را چک کنید.
 • دوم یک مرتبه ریست تنظیمات تصویر را انجام دهید، سه مرتبه دکمه ی mute را فشار دهید و سپس بازنشانی صدا و تصویر را تایید کنید.
 • سوم حالت تصویر را روی درخشان انتخاب کنید و تنظیمات رنگ همانند دمای رنگ ، ته رنگ و … تنظیم کنید. استفاده از این تنظیمات برای تنظیم دمای رنگ و ته درنگ برای زمانی است که با ایراد غیر طبیعی بودن رنگ‌ها مواجه می‌شوید که انجام این تنظیمات تاثیر زیادی بر روی تصویر دارد.
 • چهارم حتما چک کنید آیا در تنظیمات رنگ همه‌ی ورودی‌ها این مشکل وجود دارد؟

دقت کنید در صورتی که گزینه‌ی (اعمال برای همه ی ورودی‌ها) در منوی تصویر را انتخاب کردید، تنظیمات تصویر بر روی همه‌ی ورودی‌ها را انجام دهید.

و در ضمن حتما چک کنید با چه دستگاه جانبی تصویر را بررسی کردید. ممکن است یک دستگاه جانبی ایراد تصویر داشته باشد. از قسمت تست تصویر هم میتوانید این مورد را چک کنید.

– تصویر تلویزیون ال جی نویز دارد

نویز افتادن روی تصویر تلویزیون نیز دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد. گاهی به علت خرابی آنتن تلویزیون این اتفاق می‌افتد، گاهی به دلیل اتصالات در سیم آنتن، گاهی مشکل خرابی پنل است و گاهی هم به‌خاطر وجود اشکال در محافظ سیستم برق و عدم هماهنگی آن با تلویزیونتان این اتفاق رخ می‌دهد.

در صورتی که از تلویزیون و اتصالات استاندارد و معتبر استفاده کنید، احتمال بروز چنین مشکلی بسیار کم است. به‌ هرحال اگر روی تصویر تلویزیونتان نویز می‌افتد، اتصالات و همچنین محافظ برق سیستم را کنترل کنید. در صورتی که مشکل حل نشد به کارشناسان حرفه‌ای ما برای تعمیر تلویزیون ال جی اطلاع دهید.

توجه کنید که تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک زیادی دارد و ممکن است آشنا نبودن شما با تعمیرات تلویزیون ال جی، خسارت‌های دیگری وارد کند.

ایراد صدا

– ایرادهای صدا در تلویزیون های ال جی

گاهی ممکن است یک دفعه صدا قطع شود اما تصویر تلویزیون باقی بماند و حالت‌هایی از این قبیل که طبق بازخوردهایی که ما از مشتریان خود گرفته‌ایم، همانطور که گفته شد این مشکلات بیشتر مربوط به تلویزیون‌هایی است که از مراکز اصلی فروش ال جی خریداری نشده‌اند و سیستم اصلی آن‌ها به گونه‌ای دچار مشکل بوده است.

خب خبر خوب این است که تعمیر تلویزیون در این حالت نیز ممکن است.

در مورد ایرادهای صدا باید اول چک کنید که ایراد از دستگاه جانبی (سینماخانگی، دی وی دی و…) و یا آنتن نباشد.

پس اگر چک کردید و متوجه شدید که دستگاه‌های جانبی و آنتن مشکلی ندارد و ایراد صدا از تلویزیون است، تلویزیون را روی سایر ورودی‌ها هم چک کنید.

طبیعی است که در صورتیکه روی سایر ورودی‌ها مشکلی دیده نشد مشکل به دلیل ورودی معیوب است و باید تکنسین جهت بازدید دستگاه مراجعه نماید. همچنین در مورد نداشتن صدا باید در قسمت تنظیمات، تنظیمات صدا را چک کنید که آیا خروجی صدا درست انتخاب کردید یا نه ؟

ایراد و خرابی مرتبط با صدا در تلویزیون به شکل های زیر هم می‌تواند نمایان شود :

 1. تلویزیون ال جی صدا ندارد
 2. صدای تلویزیون ال جی ضعیف است
 3. در تلویزیون ال جی صدا زیر یا بم است
 4. صدا در تلویزیون ال جی یکباره بالا می رود یا کم می شود
 5. صدا و تصویر در تلویزیون ال جی هم گام نیست
 6. صدای تلویزیون ال جی قطع می شود
 7. صدای تلویزیون ال جی به صورت منقطع پخش می شود
 8. صدای تلویزیون ال جی نویز دارد
 9. تلویزیون ال جی صدای اضافه از جایی غیر از بلندگو ها دارد

سعی ما بر این است تا با مطالبی که بیان می‌کنیم بتوانید مشکل دستگاه را متوجه بشوید و آن را برطرف کنید در مرحله آخر هم اگر نتوانستید ایراد تلویزیون را رفع کنید کار را به متخصص حرفه‌ای ما بسپارید.

– تعمیر تلویزیون ال جی که صدا ندارد

 • چک کنید آیا دستگاه در ورودی‌های دیگر صدا دارد یا خیر؟
 • خروجی صدا را در منوی صدا بر روی حالت بلندگوی تلویزیون قراردهید .
 • صدای تلویزیون mute نباشد .
 • در صورتی که میزان صدا کاهش یافته بر روی حالت استاندارد بگذارید. در صورتی که این موارد را چک کردید و مشکل برطرف نشد، تعمیر تلویزیون ال جی باید توسط تکنسین‌های متخصص ما بازدید شود.
کم بودن صدا

– صدای تلویزیون ال جی ضعیف است

در صورتیکه صدای تلویزیون شما ضعیف است لطفا قبل از هر اقدامی مطالب زیر را بخوانید

 1. سه مرتبه کلید mute کنترل تلویزیون را انتخاب کنید تا پیغام بازنشانی صدا و تصویر نمایان شود و سپس پیغام را تایید نمایید.
 2. در منوی صدا گزینه‌ی تست صدا را انتخاب کنید و توجه نمایید که آیا صدا به صورت واضح پخش می‌شود یا خیر.
 3. از منوی صدا حالت صدای (استاندارد) را انتخاب نمایید. این گزینه از سوی کارخانه به شما پیشنهاد می‌شود.

بعضی از تلویزیون‌ها بسته به مدل، دارای باندهای 6، 10 و یا 20 وات است که صدای زیادی نمی‌دهد و این طبیعی است. برای حل این مشکل پیشنهاد می‌کنیم از سینمای خانگی یا ساندبار استفاده کنید.

در نهایت چنانچه دستگاه مشکل دارد و صدا به صورت غیر طبیعی کاهش یافته است برای بررسی تلویزیون از سوی نمایندگی‌های مجاز تعمیرات گلدیران اقدام نمایید.

– در تلویزیون ال جی صدا زیر یا بم است

در این حالت احتیاج است این مراحل را امتحان کنید.

 1. سه مرتبه کلید mute کنترل تلویزیون را انتخاب کنید تا پیغام بازنشانی صدا و تصویر نمایان شود و سپس پیغام را تایید نمایید.
 2.  در صورت عدم نمایش گزینه‌ی فوق لطفا حالت صدا را از منوی صدا بر روی گزینه‌ی (استاندارد) انتخاب کنید. می‌توانید بازنشانی صدا را از این قسمت انجام دهید. (این مورد بستگی به مدل دارد)
 3.  می‌توانید وضوح صدای دستگاه را از طریق گزینه‌ی تست صدا و یا از طریق محتوای یک ورودی دیگر ( همانند USB و HDMI) بررسی نمایید.

پس از رعایت این موارد، در صورت عدم رفع ایراد برای بررسی و تعمیر تلویزیون ال جی اقدام نمایید.

– صدا در تلویزیون ال جی یکباره بالا می‌رود یا کم می‌شود

زمانی که صدای تلویزیون مرتب کم و زیاد می‌شود، این مراحل را که بیان می‌کنیم انجام دهید :

 • باتری‌های کنترل را خارج کنید و چک کنید آیا کنترل فرمان اشتباه ارسال می‌کرده است یا نه؟
 • حالت خودکار میزان صدا در منوی صدا را روشن کنید. این گزینه روی دستگاه جانبی اگر به تلویزیون وصل باشد عمل نمی‌کند .
 • در صورتی که این موارد را چک کردید و مشکل برطرف نشد، می‌توانید جهت تشخیص ایراد، برای مراجعه تکنسین متخصص درخواست تعمیرات تلویزیون ال جی ثبت نمایید.

–  مشکلات کانال یابی در تلویزیون ال جی

کانال یابی

مشتری‌های زیادی برای حل مشکل کانال‌های تلویزیون با ما تماس می‌گیرند و سوالات خود را می‌پرسند.

در مورد ایراد‌های کانال ابتدا باید از صحت عملکرد انتن، فیش‌ها و سیم‌های تلویزیون اطمینان حاصل کنید، به این منظور در صورت امکان برای تست سالم بودن باید تلویزیون را به یک آنتن دیگر وصل کنید. همچنین اگر در ساعاتی خاص از شبانه روز مشکل وصل نشدن کانال دارید، ایراد می تواند به دلیل سیگنال ارسالی از صدا و سیمای شهر خودتان باشد. منتها اگر اطمینان پیدا کردید که ایراد کانال به دلیل خرابی تلویزیون است، می‌توان با راهکارهایی مانند تعویض تیونر دستگاه و یا نهایتا تعمیر یا تعویض مین برد مشکل را حل نمود.

– راه حل و نحوه کانال یابی در تلویزیون‌های ال جی

برای انجام کانال یابی در تلویزیون‌های ال جی می‌توانید از دو راهکار ساده استفاده کنید تا بتوانید به راحتی کانال یابی را انجام دهید. کانال یابی به دو صورت انجام می گیرد :

 1. کانال یابی دستی
 2. کانال یابی خودکار

– کانال یابی تلویزیون ال جی به صورت دستی

کانال یابی دستی روش بهتری از کانال یابی خودکار است چرا که در این روش کانال‌ها تکراری و نا مرتب نخواهد شد.

 • در قسمت تنظیمات تلویزیون وارد منوی کانال‌ها شوید و گزینه کانال یابی دستی را انتخاب کنید.
 • سپس گزینه تلویزیون دیجیتال را انتخاب کنید و در صفحه‌ای که ظاهر شد در قسمت UHFCH کد کانال را وارد کنید .

نکته : کد کانال در تهران 37-43 و کانال‌های تستی 34 می‌باشد. در استان البرز کدهای 29، 35 و 23 و افرادی که در سایر شهرستان‌ها ساکن هستند باید از روابط عمومی استان خود این کدها را بگیرید.

 • سپس گزینه به روزرسانی یا افزودن را انتخاب نمایید تا کانال‌ها اضافه شود.

نکته : توجه کنید اگر سیگنال‌ها را با قدرت و کیفیت بالا دریافت نمی‌کنید، در این صفحه پیغام سیگنال موجود نیست می‌آید و امکان انتخاب گزینه به روزرسانی و افزودن وجود ندارد و باید حتما آنتن را چک کنید

– کانال یابی تلویزیون ال جی به صورت خودکار

در شرایطی که فرکانس‌ها را برای انجام کانال یابی ندارید، می‌توانید از این روش استفاده نمایید. در این روش به صورت خودکار تلویزیون کانال یابی را انجام می‌دهد و دیگر نیازی به دادن کد ندارد، اما امکان دارد کانال‌ها تکراری و نامرتب شود.

در منوی کانال‌ها گزینه کانال یابی خودکار را انتخاب کنید یا وارد تنظیمات قسمت کانال‌ها و یا راه اندازی شوید. سپس گزینه‌ی تنظیم کانال انتخاب شود. گزینه‌ی کانال یابی دیجیتال را انتخاب کنید. تلویزیون شروع به کانال یابی می‌کند.

– تعمیر تلویزیون ال جی که پیغام بدون برنامه ریزی می‌دهد

درصورتی که تلویزیون این پیغام را داد یعنی باید کانال یابی را به دو روشی که در بالا توضیح داده شد انجام دهید. وارد تنظیمات شوید و بعد تنظیمات قسمت کانال‌ها را باز کنید. سپس گزینه‌ی تنظیمات کانال‌ها را انتخاب کنید. در این بخش همان دو روش برای کانال یابی وجود دارد :

 1. کانال یابی دستی
 2. کانال یابی خودکار

به همان روش‌ها و راه کارهایی که در بالا توضیح داده شد می‌توانید کانال یابی را انجام دهید .

دوست دارید هزینه‌ی قبض برقتان را کاهش دهید؟ پس 16ترفند کاهش قبض برق را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که برای مجموعه مواردی که ذکر شد اگر دستگاه و محصول شما توسط تعمیرکاران غیر مجاز و غیر متخصص تعمیر شود، نه تنها مشکل دستگاه برطرف نمی‌شود، بلکه امکان مواجه شدن با مشکلات بیشتر را، برای تلویزیون ال جی شما به همراه خواهد داشت.

نه به تعمیرکار غیرمجاز

چرا به هیچ وجه نباید سراغ تعمیرکاران غیرمجاز برویم؟

قطعات غیر استاندارد

از قطعات و لوازم غیر استاندارد برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کنند.

بی اطلاعی از مهارت تعمیرکار

از مهارت نفر تعمیر کار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی ندارید.

نبود مرجع رسیدگی

در صورت بروز مشکل مرجع معتبری جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت ندارید.

هزینه های غیر استانداردی

به دلیل در جریان قرار نگرفتن در روند تعمیر دستگاه، هزینه‌های غیر استانداردی را از شما طلب خواهند کرد.

ایرادات شایع کانال یابی تلویزیون ال جی

مشکلاتی که در کانال یابی تلویزیون‌های ال جی ممکن است با آن رو به رو شوید از این دسته موارد می توانند باشند :

 1. تلویزیون ال جی کانال‌ها را دریافت نمی‌کند
 2. کانال‌های تلویزیون ال جی نویز دارد
 3. برخی کانال‌ها را تلویزیون ال جی دریافت نمی‌کند
 4. کانال‌های تلویزیون ال جی می‌پرد
 5. روی کانال‌های تلویزیون ال جی صدا قطع می‌شود

برای حل هر 5 ایرادی که در تیترهای بالا مطرح شد، راه حل‌های مشترکی که می‌توان بیان کرد این است که :

 • در این مواقع باید اول از درست بودن آنتن و سیم‌های ارتباطی مطمئن شوید.
 • برای این کار هم باید حتما با آنتن هوایی چک کنید.
 • سیم‌های ارتباطی و فیش‌های متصل به تلویزیون را هم بررسی کنید.
 • و در صورت امکان تلویزیون را با یک آنتن دیگر و یا آنتن را با یک تلویزیون دیگر چک کنید که متوجه شوید ایراد از کدام است.
 • در صورتی که مطمئن شدیم که آنتن ایراد دارد کلیه‌ی کانال‌ها را پاک کنید.
 • برای این کار هم می‌توانید از منو، منوی تنظیمات، بازگشت به حالت کارخانه را انتخاب کنید و دستگاه را به حالت اولیه بازگردانید.
 • سپس اقدام به کانال یابی مجدد کنید که ما در قسمت کانال یابی در این مقاله به طور کامل روش آن را توضیح دادیم.
 • در صورتی که این موارد را چک کردید و مشکل برطرف نشد از تکنسین‌های ما با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

– تعمیر کنترل تلویزیون ال جی

کنترل ال جی

تلویزیون‌های امروزی برخلاف گذشته دو نوع کنترل یعنی یک کنترل معمولی (ساده) و یک کنترل جادویی یا موسی دارند و برخی از مدل‌ها فقط همان کنترل جادویی را دارند.

شاید این اتفاق برای شما افتاده باشد که هنگام کار با تلویزیون کنترل دیگر فرمان نگیرد یا دچار مشکل شود و تلاش‌های شما برای به کار انداختن کنترل بی‌فایده باشد و مجبور شوید از دکمه‌های روی تلویزیون استفده کنید، بهتر است قبل از تماس یا ثبت درخواست تعمیرات راهکارهایی که می‌گوییم را امتحان کنید، اگر ایراد برطرف نشد برای درخواست تعمیر تلویزیون ال جی اقدام نمایید.

خب در دو نوع کنترل معمولی و کنترل جادویی هر کدام به شکل‌های مختلف امکان دارد اختلالاتی به وجود بیاید، ایراداتی هم چون :

– چرا کنترل معمولی تلویزیون ال جی کار نمی‌کند

– مشکل کار نکردن کنترل جادویی ال جی

 در مورد اینکه چرا کنترل معمولی تلویزیون ال جی کار نمی‌کند:

 1. چک نمایید باطری کنترل تمام شده یا خیر؟
 2. در صورتیکه باطری کنترل تمام شده باید باطری را تعویض کنید.
 3. آیا فاصله مناسب کنترل تا تلویزیون را رعایت کردید ؟
 • برای اینکه کنترل بتواند فرمان بگیرد باید حد مجاز فاصله کنترل تا تلویزیون را رعایت کنید که به طور متوسط در مدل‌های مختلف این فاصله نباید از 3 الی 4 متر از تلویزیون بیشتر باشد.
 • چیزهایی که مانع از رسیدن امواج به چشمی تلوزیون می شود (مثل نور لامپ هالوژن) باید کنترل تلویزیون را از چنین مکانهایی دور کنید چون این نورها مانع انتقال فرمان کنترل به تلویزیون می شود.

در ضمن لازم است کنترل را به این روش بررسی کنید :

 • دوربین موبایل را روشن کنید و به طرف چشمی کنترل (قسمت جلوی کنترل) بگیرید (به حالتی که انگار میخواهید از چشمی کنترل عکس یا فیلم بگیرید).
 • کلید‌های روی کنترل را بزنید و همزمان صفحه LCD موبایل را نگاه کنید اگر کنترل درست باشد کنترل سیگنال فرستاده و چشمک می‌زند (از جلوی چشمی کنترل نوری خارج می‌شود که در صفحه دوربین موبایل نشان داده خواهد شد) درغیر اینصورت کنترل ایراد دارد و باید تعویض شود باید درخواست تعمیر تلویزیون ال جی ثبت کنید تا مشکل پیگیری شود.
کنترل جادویی

– مشکل کار نکردن کنترل جادویی ال جی

در صورتی که کنترل تلویزیون جادویی است و کار نمی کند، کنترل نیاز به فعال و غیر فعال کردن دارد، یعنی لازم است یک مرتبه نیز UNpair و pair (غیر فعال و فعال سازی) انجام شود.

برای غیرفعال کردن :

 • در دستگاه‌های 2011  : باید همزمان دکمه MUTE و OK برروی کنترل مجیک موشن به مدت 5 ثانیه فشرده نگه دارید.
 • در دستگاه‌های 2012 : باید HOME + BACK همزمان نگه دارید.
 • در دستگاه‌های 2013 : باید SMART + BACK همزمان نگه دارید.
 • در دستگاه‌های 2014، 2015، 2016 و 2017 : باید HOME + BACK (نوشته ندارد، عکس خانه دارد) همزمان نگه دارید.
 • برای رجیستر کردن (فعال کردن) کافیست دکمه OK را بزنید.

توجه کنید
،برای محصولات Smart 2012 و 2013 ،2014 برای Pair نمودن (فعال کردن) کنترل مجیک موشن اگر با زدن دکمه Ok برروی کنترل ثبت نام مجیک انجام نشد با نگه داشتن دکمه Back بصورت فشرده به مدت 5 ثانیه این کار انجام می شود.

در صورت فعال نشدن علامت فلش روی تصویر در ابتدا باتری کنترل را چک کنید و باتری نو داخل آن بندازید، چون مصرف باتری این کنترل فوق العاده بالا است.

– ایرادهای مربوط به ورودی های تلویزیون ال جی

ورودی های تلویزیون

به وجود آمدن ایراداتی در ورودی‌های تلویزیون می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشد و در شکل‌های مختلف نمایان شود. مثلا فلشی که به تلویزیون وصل کردید را پخش نمی‌کند و مشکلاتی از این قبیل. در این مورد باید ابتدا با یک ورودی مجزا نیز دستگاه را امتحان کنید و با استفاده از یک کابل ارتباطی دیگر و یا یک دستگاه جانبی دیگر اقدام به تفکیک ایراد بین دستگاه جانبی، کابل ارتباطی و تلویزیون نمایید. همچنین در برخی موارد ممکن است که یک نوع فایل مخصوص با تلویزیون همخوانی نداشته باشد که این به معنای ایراد تلویزیون و یا فایل نمی‌باشد.


مشکلاتی که ممکن است در ورودی‌های تلویزیون ال جی به وجود بیاید :

 1. روی یکی از ورودی‌ها، تلویزیون پخش نمی‌کند
 2. روی یکی از ورودی‌ها، تلویزیون صدا ندارد
 3. روی یکی از ورودی‌ها، تلویزیون نویز دارد
 4. ورودی‌های تلویزیون غیر فعال است
 5. تلویزیون فرمت خاصی را پخش نمی‌کند


در 3 مورد اول، راه حل برای آن و اقداماتی که باید انجام دهید مشترک است :

با استفاده از یک کابل ارتباطی دیگر و دستگاه دیگر آن ورودی را چک می‌کنیم. همچنین بررسی می‌کنیم که آیا سایر ورودی‌ها کار می‌کنند یا نه؟ در غیر این صورت نیاز است که تکنسین مجاز و مجرب ما تعمیر تلویزیون ال جی شما را انجام دهدو

در مورد 4 که ورودی‌های تلویزیون غیر فعال است:

کاری که نیاز است انجام شود، اگر در این حالت همه‌ی ورودی های تلویزیون کار نکند باید دستگاه را بازنشانی به حالت کارخانه کنید. در صورتی که این مورد را چک کردید و مشکل برطرف نشد کار را به متخصصان ما بسپارید. باید ایراد تلویزیون تخصصی توسط تکنسین معتبر با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی چک شود.

در مرود 5 که  تلویزیون فرمت خاصی را پخش نمی کند:

قبل از هر چیزی باید دفترچه راهنمای تلویزیون را بررسی کنید که آیا فرمت گفته شده را پشتیبانی می کند یا نه؟ در صورتی که فایل کانورت Convert شده باشد امکان دارد که تلویزیون فایل را پخش نکند. پس حتما با سایر فرمت‌ها بررسی کنید که آیا تلویزیون سایر فرمت‌ها را پشتیبانی می‌کند یا نه؟ نهایتا می‌توان فیلم یا صدایی را با استفاده از کامپیوتر و نرم افزار‌های کانورتور به فرمت های قابل پخش برای تلویزیون تبدیل نمود.

اتصال به اینترنت تلویزیون‌ های ال جی

اینترنت

گاهی ممکن است برای وصل شدن wi-fi اینترنت به تلویزیون دچار مشکل شویم برای حل این موضوع ما به صورت خلاصه توضیحاتی را بیان می‌کنیم در صورتی که تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی‌تر دارید می‌توانید مقاله آموزش اتصال به اینترنت تلویزیون ال جی را مطالعه بفرمایید

 راه حل مشکلات wifi 

 • چک کنید که ایراد از اینترنت نباشد، به این منظور باید قبل از هرچیز چک کنید که آیا سایر دستگاه‌ها مثل موبایل، تبلت و… با استفاده از همان وای فای به اینترنت متصل می‌شود یا نه؟
 • در ادامه بررسی کنید که آیا فیلتر شکن بر روی هریک از دستگاه‌های جانبی متصل هست یا خیر؟
 • در غیر این صورت وارد گزینه شبکه بشوید تا چک شود که اتصال از کجا قطع شده است.

 نهایتا در صورتی که با همه این موارد ایراد رفع نشد توضیحات بیشتر را، در ویدیوی اتصال تلویزیون هوشمند ال جی به اینترنت از طریق کابل شبکه مشاهده کنید.

– اتصال گوشی به تلویزیون ال جی با قابلیت MIRACAST (میراکست)

کنترل تلوزیون ال جی

شاید خیلی وقت‌ها می‌خواستید که تصویر موبایلتان را روی تلویزیون بندازید و فیلم مورد علاقه‌تان را تماشا کنید یا تصاویر روی تبلتتان را بزرگ تر ببینید. خب باید گفت که از قابلیت میراکست برای همین موضوع استفاده می‌شود. کاری که میراکست انجام می‌دهد در واقع باعث وصل شدن بدون سیم دستگاه‌هایی مثل موبایل و تبلت به تلویزیون می‌شود که طی آن تصویر و صدای دستگاه جانبی بر روی تلویزیون پخش می‌شود.

برای اینکه به صورت تخصصی‌تر بتواند با آن آشنا بشوید یا مشکلی که در این اتصال به وجود آمده را برطرف کنید می‌توانید ویدئو نحوه انتقال محتوای گوشی هوشمند روی تلویزیون را مشاهده کنید.

– ایراد‌های فیزیکی تلویزیون ال جی

گاهی ممکن است طی اتفاق یا عواملی صفحه و ماژول تلویزیون دچار آسیب شود که این قبیل ایرادات دیگر توسط خودتان قابل حل نیست. توجه کنید که تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک زیادی دارد و ممکن است آشنا نبودن شما با تعمیرات، خسارت‌های دیگری وارد کند. باید کارشناسان حرفه‌ای را خبر کنید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون دارند، عیب اصلی را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

در برخی شرایط ایراد های فیزیکی شاید راه حلی به جز تعویض قطعه شکسته شده نداشته باشند. معمولا در مواردی که دستگاه دچار آب خوردگی شده باشد با استقاده از دستگاه تب باندر امکان تعمیر ماژول آبخورده وجود دارد. که باز هم تاکید ما بر این است، که در خصوص این ایرادات، حتما تعمیر تلویزیون ال جی توسط کارشناس متخصص بررسی شود چون همونطور که از اسم ایراد پیداست دستگاه مشکل ظاهری و فیزیکی پیدا کرده و نیاز دارد که اول در محل چک شود.

ایرادهای ظاهری و فیزیکی از این قبیل در تلویزیون می‌تواند اتفاق بیفتد :

 1. قاب یا بدنه تلویزیون دچار شکستگی یا تغییر شکل شده است
 2. تلویزیون دچار شکستگی شده است
 3. تعمیر آب خوردگی پنل تلویزیون

– آب خوردگی پنل :

آب خوردگی پنل تلویزیون گاهی حین تمیز نمودن دستگاه اتفاق می افتد. طبق دفترچه راهنمای دستگاه باید مایع تمیز کننده را بر روی پارچه بپاشید. سپس فقط پارچه را به آرامی و با احتیاط بر روی ماژول بکشید، که در ادامه مطالب در قسمت سرویس دوره ای می‌توانید توضیحات را مطالعه کنید.

اما باید بگوییم که متاسفانه برخی افراد مستقیما مایع تمییز کننده را روی ماژول می‌پاشند و فکر عواقب بعد از آن را نمی‌کنند که خود همین کار باعث نفوذ مایع به بردهای تلویزیون می‌شود و نهایتا خرابی ماژول را در پی دارد. دقت کنید که مشکل دیگری که پاشیدن مستقیم مایع تمییز کننده روی ماژول تلویزیون به وجود می‌آورد می‌تواند همان خطوط نازک عمودی و یا نوار پهن عمودی که در مبحث بالا گفتیم می‌باشد، که این مشکلات دیگر نیاز به بررسی و تعمیرات دارد.
توجه کنید که تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک زیادی دارد و ممکن است آشنا نبودن شما با تعمیرات، خسارت‌های دیگری وارد کند. باید کارشناسان حرفه‌ای را خبر کنید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون دارند، عیب اصلی را پیدا کرده و تعمیر تلویزیون ال جی انجام و مشکل را برطرف کنند.

سرویس دوره ای تلویزیون ال جی:

سرویس دوره ای


اگر به هر وسیله‌ای رسیدگی نشه خیلی زود از کار افتاده میشه یا حداقل به قول خودمون تو خرج میافته. لوازم خانگی هم از این قاعده جدا نیستن. سرویس دوره‌ای بهترین راه برای نگه داری یک عمر کالاست. برای سرویس دوره‌ای دسته‌ای از کارها باید به صورت تخصصی توسط تکنسین شرکت هر 6 ماه یکبار انجام شود و یکسری کارهای دیگر را باید خود افراد انجام بدهند و رعایت کنند. در خصوص نگه داری، مراقبت و استفاده درست از تلویزیون در ادامه ما مواردی را بیان می‌کنیم که بهتر است از این موارد اطلاع داشته باشید.

 – تمییز کردن صفحه نمایش تلویزیون ال جی

تمیز کردن تلویزیون

برای این کار می‌تونید از یک دستمال مخصوص تمییز کردن و پاکسازی تلویزیون استفاده کنید که در قسمت فروش لوازم جانبی می‌تونید اون رو به راحتی تهیه کنید. باید حرکات دستتتون بر روی ماژول (صفحه تلویزیون) به سمت راست یا چپ باشد. وقتی دستمال مخصوص رو روی تلویزیون می‌کشید حتما دقت کنید و یادتون باشه که اشیایی مثل انگشتر و.. توی دستتون نباشه، چون خود این کار باعث خط و خش افتادن روی ماژول تلویزیون میشه. دقت کنید که برای تمییز کردن صفحه تلویزیون می‌تونید اسپری مخصوص تمییز کردن ماژول رو فقط به دستمال بپاشید و بعد روی صفحه تلویزیون بکشید و تمییز کنید، که این اسپری هم در قسمت فروش لوازم جانبی می تونید تهیه کنید.

از پاشیدن و اسپری کردن مستقیم مایع تمییز کننده به تلویزیون اکیدا خودداری کنید که عواقب بعد از آن به تمییز کردن این مدلی تلویزیون نمی ارزه.

–  آیا استفاده از محافظ برق برای تلویزیون ال جی لازم است؟

محافظ تلویزیون

خب باید گفت که با توجه به نوسانات ولتاژ برق و شاید به وجود آمدن گاه و بی گاه این اتفاق در مناطق مختلف برای جلوگیری از آسیب به دستگاه توصیه می‌شود تا اگر زمانی منزل نبودید و اتفاقات نوسانات برقی در منزل داشتید محافظ برق سر راه برق دستگاه باشد و بروز خرابی‌های احتمالی دستگاه جلوگیری کند.

– استفاده از محافظ صفحه برای تلویزیون ال جی

محافظ صفحه تلویزیون


محافظ صفحه نمایش تلویزیون شبیه به یک صفحه طلق مانند هست که روی صفحه تلویزیون شما قرار می‌گیرد و شاید از ضربه، نفوذ مایعات و سایر آسیب‌های فیزیکی و دستی به پنل تلویزیون جلوگیری کند. اما خوب در کنار محاسن معایبی هم می تواند داشته باشد، مثلا شاید به خاطر قطر یا شکل ظاهری آن طلق، از دور تصویر تلویزیون مشخص باشد که چیزی جلوی تصویر را گرفته است. اما تعدادی از افراد هم بخاطر وجود کودکان یا بودن تلویزیون در یک محیط کاری و مواردی از این قبیل ترجیح دهند که از این محافظ‌های صفحه استفاده کنند. پس استفاده از محافظ صفحه نمایش ضرورتی ندارد ولی در صورت تمایل خودتان به استفاده از آن منعی وجود ندارد.

–  بهترین فاصله چشم تا تلوزیون ال جی چقدر باید باشد؟

ارتفاع مناسب تلویزیون

برای اینکه هم مطلوب‌ترین تصویر را بتوانیم ببینیم و هم به چشم‌ها آسیب نرسد، باید فاصله مناسب چشم تا تلویزیون را رعایت کنیم. این اندازه 2.5 تا 5 برابر قطر دستگاه است. در واقع با محاسبه این روش می‌توانید به استاندارد اینچ دستگاه برای فضای مورد نظرتان هم برسید. (یعنی برای متراژ و محیط شما تقریبا چه اینچ تلویزونی می‌تواند مناسب باشد)

روش محاسبه :

 • اینچ را ضرب در 2/54 می‌کنیم تا تبدیل به سانتی متر شود .
 • سپس ضربدر 2.5 می‌کنیم که حداقل متراژ مناسب به دست می‌آید .
 • چنانچه ضربدر 5 کنیم حداکثر متراژ مناسب به دست می‌آید .

لازم به ذکر است که اینچ هر دستگاه باید متناسب با فضای محیط باشد تا میدان دید چشم مناسب باشد یعنی اگر تلویزیون 65 اینچ باشد در فضای 45 متری میدان دید پایین است و چشم به درستی نمی‌تواند تصویر را مشاهده کند.

محل تعمیر تلویزیون ال جی کجاست؟

آیا امکان تعمیر در محل تلویزیون ال جی وجود دارد؟

تمام تعمیرات تلویزیون ال جی از طرف تکنسین های گلدیران، تعمیر آن، در محلی که دستگاه شما قرار دارد، انجام می‌شود.

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی چقدر است؟

هر نوع مشکلی که در تلویزیون ال جی شما رخ دهد تکنسین گلدیران بر اساس نوع مشکلی که دستگاه شما به وجود آید، در محلی که تلویزیون ال جی شما قرار دارد، حضور پیدا می‌کنند و پس از بررسی، هزینه تعمیر را برآورد و به شما مشتریان عزیز اعلام می‌کنند.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی 

گلدیران برای تعمیر تلویزیون ال جی در تمام ایران دارای نمایندگی است و برای پیدا کردن نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی کافیست بر روی لینک آدرس نمایندگی‌ها کلیک کنید و یا با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی، تکنسین‌های حرفه‌ای گلدیران در کمترین زمان، در محلی که دستگاه قرار دارد، برای تعمیر مراجعه می‌کنند.

پس برای تعمیر تلویزیون ال جی نیازی به مراجعه حضوری، حمل دستگاه و بردن آن به مغازه‌های تعمیر غیر مجاز و یا تعمیرکاران محلی متفرقه نیست. فقط کافی‌ست برای تعمیر محصول و رفع مشکل تلویزیون ال جی خود با ضمانت گلدیران به کارشناسان متخصص ما اطلاع دهید.

شماره تماس نمایندگی مجاز تلویزیون ال جی چیست؟

بنابر آنچه در این مقاله گفتیم گاهی امکاان دارد که خرابی‌ و نیاز به تعمیر تلویزیون ال جی پیش آید. اما این خرابی‌ها آخر راه تلویزیون شما نیستند. تعمیرکاران با تجربه برای تمام این مشکلات و خرابی‌ها راه‌حل‌های مناسبی پیدا کرده‌اند که می‌تواند به سادگی تلویزیون شما را تعمیر کند.

گلدیران نیز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین تیم‌های تلویزیون ال جی در دسترس شما خواهد بود. پس اگر ناگهان برای تلویزیون ال جی شما مشکلی پیش آمد می‌توانید به گلدیران اعتماد کنید و برای مراجعه تکنسین متخصص و کاردان درخواست تعمیرات تلویزیون ال جی خود را ثبت کنید و یا با شماره‌ 84733-021 تماس بگیرید.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی کجاست؟

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون LG 

تمام محصولات ال جی از جمله تلویزیون ال جی آن با ضمانت گلدیران تحت پوشش و حمایت این شرکت می‌باشد. در زمان ایجاد هر گونه سوال، پیشنهاد، خرابی گلدیران پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در صورت هرگونه نیاز به تعمیر تلویزیون ال جی نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون ال جی در سر تاسر کشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.
برای راحت کردن پاسخ به سوالات شما ما در قسمت دانستنی‌های سایت مطالب مورد نیاز را برای هر محصول به تفکیک باز گو کرده‌ایم. در نهایت پس از مطالعه و بررسی تمام جوانب برای مراجعه تکنسین با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی ما در کنار شما آماده خدمت رسانی خواهیم بود.
با سپردن تعمیر تلویزیون ال جی به نمایندگی مجاز گلدیران در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای رفع ایراد دستگاه خود، از نمایندگان مجاز تعمیر تلویزیون ال جی گلدیران کمک بگیرید تا در مورد همه ی موارد گفته شده آسوده خاطر باشید! شما می‌توانید برای تعمیر تلویزیون ال جی در سراسر ایران، با ما در تماس باشید:

04135555527

 • تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز

برای تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز با شماره 04135555527 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

برای تعمیر تلویزیون ال جی در منزل در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در منزل با شماره 04135555527 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در منزل فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در منزل انجام گیرد.

در تمام مدت عمر دستگاه گلدیران همراه شماست…

رضایتمندی شما مشتریان گرامی و وفادار گلدیران همواره اصلی‌ترین هدف سازمان و شرکت مشتریان گلدیران بوده است از این رو تصمیم گرفتیم محصولی شایسته و مطابق خواست شما مشتریان گرامی تولید کرده و به بازار محصولات خانگی عرضه نماییم. در حال حاضر برای ارائه‌ی خدمات تعمیرات و سرویس دوره ای محصولات جی پلاس و ارائه راهنمایی و همچنین مطالب آموزشی و مقالات آموزشی، برنامه ریزی‌های لازم انجام شده و برای ارائه‌ی خدمات متناسب با نیازهای شما مشتریان عزیز آماده هستیم.

نگران تعمیر تلویزیون ال جی نباشید …

محصولات دارای گارانتی و با پشتیبانی را برای تعمیرات بدست تعمیرکاران محلی نسپارید. سپردن تعمیر تلویزیون ال جی به تکنسین‌های متفرقه، بدون آنکه تعرفه شفافی برای خدماتشان وجود داشته باشد خیلی قابل اعتماد به نظر نمی‌رسد. پس بهتر است که آینده‌نگر باشید و تمام احتمالات را در نظر بگیرید. اکثر گارانتی‌های معتبر خدمات رایگان یا با هزینه شفاف به مشتریان ارائه می‌کنند. گلدیران نیز برای تعمیر محصولات خود نیز با استفاده از تکنسین‌های آگاه و متخصص، قطعات اصلی، تلویزیون ال جی را برای مشتریان خود انجام میدهد.

درصورت به وجود آمدن هرگونه سوالی در رابطه با تعمیر تلویزیون ال جی در انتهای این مطلب آن را برای ما بنویسید تا ما در کم‌ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

 چرا نباید بابت تعمیر تلویزیون ال جی نگران باشید

 اگرچه همه‌ی تلویزیون‌ها ممکن است خراب شوند، اما تلویزیون ال جی با برخورداری از پشتیبانی گلدیران یک مزیت بزرگ در اختیار دارد. تمام مشکلات تلویزیون شما در گلدیران به سادگی تعمیر خواهد شد. فرقی نمی‌کند تلویزیون شما چه مدلی باشد. با استفاده از تمدید گارانتی گلدیران از تلویزیون OLED تا LCD را در بسیاری از موارد به صورت رایگان تعمیر می‌کند. در مورد خرابی‌های بزرگ‌تر نیز تعمیر تلویزیون ال جی به دست گلدیران هم مقرون به صرفه‌تر است و هم ایمن‌تر. برای آشنایی کامل با مد‌ل‌های تلویزیون‌های ال جی مقاله بررسی تخصصی مدل های مختلف تلویزیون ال جی را مطالعه نمایید.

یک توصیه: اگر به فکر خرید تلویزیون هستید، بهتر است برای مواجه نشدن با چنین مشکلاتی که در این مقاله به آن پرداختیم تلویزیونتان را از مرکزهای فروش معتبر، همراه با گارانتی بخرید. هر تلویزیونی ممکن است به هزاران دلیل مختلف دچار اشکال شود، اما اگر در هنگام خرید به گارانتی معتبر محصول دقت کنید، کارتان در این مواقع خیلی راحت‌تر است. جا دارد در اینجا توصیه کنیم که قبل از خرید تلویزیون، به مقاله‌ی کامل‌ترین راهنمای خرید تلویزیون سری بزنید تا خریدتان را آگاهانه‌تر انجام دهید. پس از خرید می‌توانید برای نصب دستگاهتان در قسمت نصب ثبت درخواست خود را به راحتی انجام دهید.

با تمدید گارانتی مدیریت هزینه ها آسان میشود !

مطالب کاربردی

دسترسی سریع به پربازدید ترین بخش‌های سایت

سوالات متداول

جواب سوالات خود را در این قسمت بیابید

خطای دستگاه

ارورهای روی دستگاه نشان دهنده چیست؟

Goldiran
search

تعمیر تلویزیون ال جیتعمیر تلویزیون جی پلاس

هر آنچه باید در مورد تعمیرات تلویزیون ال جی بدانید!

تلویزیون‌ها یکی از مرکزی ترین و البته شاید یکی از ضروری ترین دستگاه‌های منزل هستند. برخی از ما حتی به شنیدن دائمی صدای تلویزیون عادت کرده‌ایم و اگر گاهی تلویزیون روشن نباشد یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌هایمان را از دست داده ایم؛ البته بسیاری از افراد هم وابستگی زیادی به این جعبه‌ی جادویی ندارند اما به هر شکلی که باشد خرابی یا عدم وجود تلویزیون حتی برای چند دقیقه در روز می‌تواند به ما ثابت کند که دستگاه تلویزیون ضروری است. در صورتی که مارک تلویزیون شما ال جی است می‌توانید بر روی گزینه‌ی زیر کلیک کنید و مطالب مرتبط با دستگاه خود را مطالعه نمایید.

ایرادات تلویزیون ال جی

امروز همان روزی است که همه‌ی تلاشتان را کرده‌اید تا کارتان را زودتر تمام کنید، میان راه بازگشت به خانه تخمه، چیپس و پفک خریده‌اید. سریع خودتان را به خانه رسانده، شام را نخورده نشستید جلوی تلویزیون تا الکلاسیکو را ببینید و از برد شیرین رئال مادرید یا بارسلونا لذت ببرید. چه اتفاقی افتاده؟! چرا تلویزیون خراب شده؟ چرا روشن نمی‌شود؟ چرا به خوبی گذشته کار نمی‌کند؟ می‌دانم که عصبانی هستید؛ اما کار از کار گذشته و بهتر است برای اینکه مسابقه برگشت را از دست ندهید همین امروز به عیب یابی و تعمیر تلویزیون ال جی اقدام کنید.

آیا تلویزیون شما نیاز به تعمیر دارد؟ از متخصصین گلدیران راهنمایی بگیرید.

ثبت درخواست

هر تلویزیونی ممکن است به هزاران دلیل مختلف دچار اشکال شود، اما اگر در هنگام خرید تلویزیون ال جی به گارانتی معتبر محصول دقت کنید، کارتان در این مواقع خیلی راحت‌تر است. بگذریم، قصد ما از نوشتن این مقاله این است که تمام مشکلات رایج بین تلویزیون‌ها را بررسی کنیم و برای برطرف کردن آنها راهکارهایی را ارائه دهیم. اگر دلتان نمی‌خواهد لذت تماشای برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه‌تان را از دست بدهید، وقت را تلف نکنید و یک راست برویم سر اصل مطلب.

– پر تکرارترین علت خرابی تلویزیون ال جی چیست؟!

ما به واسطه‌ی تعمیرکاران خبره‌ای که در اختیار داریم، به خوبی می‌دانیم کدام یک از خرابی‌ها بیشتر برای تلویزیون ها پیش می‌آید. به احتمال زیاد مشکلی که برای تلویزیون شما پیش آمده نیز میان همین مشکلات پیدا خواهد شد.

الجی تلویزیون تعمیر تلویزیون ال جی

– علت روشن نشدن تلویزیون ال جی

شاید اکثر مردم فکر کنند که روشن نشدن تلویزیون از آن دسته ایراداتی هست که خودشان نمی توانند این مشکل را در تلویزیونشان برطرف کنند و حتما جهت تعمیر تلویزیون ال جی نیاز به مراجعه متخصص دارد. اما بهتر است اول در این مقاله نکاتی که در ادامه بیان خواهد شد را مطالعه کنید و بعد در صورت برطرف نشدن مشکل کار را به متخصص بسپارید.
این دسته از ایرادهای مربوط به روشن نشدن تلویزیون، معمولا به دلیل مشکل در عملکردهای برق رسانی دستگاه به وجود می‌آید، اما گاهی هم ممکن است ایراد در سخت افزار تلویزیون باعث بروز این مشکل شده باشد.
به طور خلاصه می‌توان گفت اگر مشکلی در برق رسانی یا سخت افزار تلویزیون به وجود بیاید ایرادها به شکل‌های زیر می‌تواند ظاهر شود :

 • تلویزیون ال جی روشن نمی‌شود
 • در تلویزیون ال جی یک لحظه تصویر می‌آید و خاموش می‌شود.
 • چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون‌های ال جی
 • تلویزیون ال جی روشن و خاموش می‌شود
 • بعد از چند ساعت تلویزیون ال جی خاموش می‌شود
 • علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون‌های ال جی
 • تلویزیون ال جی خودبخود روشن می‌شود

نگران نباشید، در ادامه راه حل‌هایی برای این موارد برای شما داریم.

روشن نشدن تلویزیون ال جی

– تعمیر تلویزیون ال جی که روشن نمی‌شود

مشتری‌هایی برای تعمیر تلویزیون و حل مشکل روشن نشدن تلویزیون با ما تماس می گیرند. این حالت زمانی رخ می‌دهد که اصلا تلویزیون روشن نمی‌شود.

 • در این مورد حتما اول چک کنید پریز و یا محافظ برق مشکلی نداشته باشد و بعد دستگاه را به برق مستقیم وصل کنید تا متوجه بشید ایراد از محافظ است یا تلویزیون ؟
 • دقت کنید در برخی مد‌ های قدیمی یک کلید پاور (دکمه روشن و خاموش) پشت یا زیر دستگاه قرار دارد که لازمه آن را روی حالت روشن بزارید، پس حتما دکمه‌ی پاور دستگاه را چک کنید .
 • اگر دیدید که فقط لوگوی ال جی را نشان می دهد و دیگر تصویر نمی آید حتما باید کار را به کاردان بسپارید تا تخصصی دستگاه چک شود.
 • اگر هم به طور کلی برق وارد دستگاه نمی‌شد، دستگاه‌هایی مثل محافظ برق را از تلویزیون قطع کنید و آن را چک کنید که سالم است یا نه؟ شاید ایراد اصلا از محافظ برق باشد.
 • در نهایت اگر کلا دستگاه روشن نمی‌شد، خبر خوب این است که تعمیر تلویزیون ال جی در این حالت نیز ممکن است.
تعمیر تلویزیون lg

– در تلویزیون ال جی یک لحظه تصویر می آید و خاموش می‌شود

– چشمک زدن چراغ پاور و روشن نشدن تلویزیون های ال جی

اگر با این دو مشکل مواجه شدید می‌توانید از راه حل‌های مشابه که در ادامه بیان می‌کنیم برای رفع این ایرادها استفاده کنید.

برای حل ایراد در این مورد حتما اول چک کنید پریز و یا محافظ برق مشکلی نداشته باشد و بعد دستگاه را به برق مستقیم وصل کنید تا متوجه بشید ایراد از محافظ است یا تلویزیون؟ شاید در این موارد دستگاه هنگ کرده باشد.
در صورت حل نشدن مشکل کافیست درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود را ثبت کنید تا در نزدیکترین زمان برای بررسی دستگاه شما جهت تعمیر تلویزیون ال جی در محل مراجعه شود.

-تعمیر تلویزیون ال جی در حالتی که دکمه پاور چشمک می زند ولی تلویزیون تصویر ندارد:

 اگر نداشتن تصویر در یک ورودی خاص باشد، دستگاه های جانبی مثل سینما خانگی و… متصل به تلویزیون را جدا کنید و آن ها را هم چک کنید .

اگر دستگاه اصلا روشن نشد برای اینکه از علت خرابی تلویزیون اطمینان داشته باشید، کار را به متخصصان ما بسپارید و درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود را ثبت کنید. 

تعمیرکار تلویزیون الجی

– تعمیر تلویزیون ال جی که روشن و خاموش می‌شود

مشتریانی برای تعمیر تلویزیون و حل مشکل خاموش و روشن شدن با ما تماس می‌گیرند. این حالت زمانی رخ می‌دهد که تلویزیون روشن می‌شود، لوگو را نمایش می‌دهد و سپس سریعاً خاموش می‌شود. در اصطلاح به این حالت (ریبوت) reboot شدن گفته می‌شود.
حقیقت این است که جایی در دل تلویزیون شما،  قطعه‌ای به نام (مین برد) وجود دارد. اگر تلویزیونتان مدام reboot می‌شود به احتمال زیاد همه چیز زیر سر همین مین برد است و باید آن را تعمیر کرد. اکنون با استفاده از یک سری ابزارهای پیشرفته مانند دستگاه ریبال REBALL یا ریسولد  RESOLD می‌توان بسیاری از  تعمیرات برد را  انجام  داد. البته همیشه نیازی به تعویض و جایگزین کردن این قطعه نیست. گاهی فقط با تغییرات نرم ‌افزاری می‌توان تلویزیون را تعمیر کرد. البته ریبوت شدن تلویزیون دلایل دیگری نیز می‌تواند داشته باشد و فقط به مین برد محدود نمی‌شود. مثلاً قطعه پنل نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شده باشد.
پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا مراحلی که گفته خواهد شد را امتحان کنید در غیر این صورت اگرخودتان نتوانستید مشکل را حل کنید می‌توانید از کارشناسان متخصص ما برای حل مشکل تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید. 

خاموش شدن تلویزیون ال جی


خب در این حالت چک کنید که آیا دستگاه سر ساعت خاصی خاموش و روشن می‌شود؟

 • ممکن است تنظیمات تایمر تلویزیون را انجام داده باشید، که در این حالت تلویزیون باتوجه به اون تنظیماتی که از قبل انجام دادید روشن و خاموش می‌شود.
 • اگر دستگاه پشت سر هم خاموش و روشن می‌شود، ممکن است مربوط به برق باشد و یا محافظ برق قطعی داشته باشد پس حتما محافظ را چک کنید .
 • دستگاه‌های جانبی متصل به تلویزیون را جدا کنید و آن ها را هم چک کنید شاید اصلا مشکلی که الان به وجود آمده برای آن‌ها باشد.
 • همین طور می‌توانید باتری کنترل را برای مدت زمانی (مثلا یک ربع) خارج کنید تا چک کنید که آیا کنترل پیغام اشتباه به تلویزیون می‌دهد یا خیر؟
 • درصورتی که مجموعه موارد را انجام دادید و مشکل برطرف نشد احتیاج است تا تعمیرکاران حرفه ای و مجرب ما تعمیر تلویزیون ال جی را در محل انجام دهند.
هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

– تعمیر تلویزیون ال جی که خود به خود خاموش می‌شود

ممکن است که تایمر خاموشی تنظیم شده باشد، که باعث خاموش شدن تلویزیون سر ساعت خاصی شود، که می‌توان از قسمت تایمرها یا تنظیمات ساعت تایمر خاموشی را لغو کرد که می‌توانید 

– علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون های ال جی

علت خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی چیست؟ گاهی ممکن است با این ایراد مواجه شوید که خودکار تلویزیون خاموش شود. اول بهتر است راه حل‌های آن را بدانید:

بعضی از مدل‌های تلویزیون با توجه به مدت زمانی که برای آن‌ها تعریف شده چنانچه تغییر برنامه، ورودی و ولوم بر روی دستگاه انجام ندهید (مثلا تغییر صدا و تغییر کانال و…) به طور خودکار خاموش خواهند شد.

برای تغییر این مدت و یا خاموش کردن این گزینه در مدل‌های SJ و LH , UH ، LJ ، UJ می‌توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

تنظیمات – عمو می – تایمر ها – خاموش شدن خودکار بر روی حالت خاموش و یا بازه‌ای متفاوت قرار دهید.
در صورت عدم رفع ایراد کافیست با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود تکنسین ما را مطلع کنید تا تعمیر تلویزیون ال جی را در خانه برای شما انجام دهند.

-خاموش شدن خودکار تلویزیون ال جی در برخی دستگاه‌های سری WEBOS:

اما توجه کنید خاموش شدن مداوم و بدون علت، نیاز به بررسی مواردی را دارد که در بندهای قبلی توضیح داده شد و اگر نتوانستید خودتان مشکل تلویزیون را برطرف کنید با ثبت درخواست تعمیرکاران گلدیران برای تعمیر تلویزیون ال جی مراجعه خواهند کرد.

روشن شدن تلویزیون

– تعمیر تلویزیون ال جی که خود به خود روشن می‌شود

گاهی ممکن است با قطع و وصل شدن برق، تلویزیون خود به خود روشن شود، این حالت به دلیل اینکه دستگاه عملکردی با عنوان روشن شدن خودکار دارد، کاملا طبیعیه و این حالت به صورت پیش فرض روشن می‌باشد.همچنین این ایراد می‌تواند به دلیل تایمر بیدار باش دستگاه نیز باشد که این مورد باید بررسی شود. که می‌توانید برای تعمیر تلویزیون، درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود را ثبت کنید.

– ایرادهای مربوط به تصویر نداشتن تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون


اختلال در تصویر تلویزیون می‌تواند به شکل‌های مختلفی نمایان شود. بهتراست بدانید چرا مشکل به وجود می‌آید که با خواندن این مقاله بتوانید از راه حل‌هایی که گفته می‌شود استفاده کنید.
خب بهتر است بدانید قطعه‌ی اصلی که وظیفه نمایش تصویر را بر عهده دارد ماژول تلویزیون یا پنل نام دارد. مشکلات تصویر هم غالبا می‌توانند به این قطعه یعنی ماژول تلویزیون یا پنل که گرانترین قطعه تلویزیون هم هست برگردد. اما نگران نباشید با پیشرفت تکنولوژی تعمیرات تلویزیون ال جی و افزایش دانش و مهارت تکنسین‌ها می‌توان این قطعه را با استفاده از بکلایت BACKLIGHT یا LED array تعمیر نمود.
به طور کلی تشخیص اینکه ماژول تلویزیون شما دچار مشکل است یا خیر کمی سخت است. اگرچه راه‌هایی هست تا خودتان به طور شخصی در خانه این مشکل را تشخیص دهید، اما توصیه می‌کنیم تشخیص آن را به تعمیرکاران و متخصصان بسپارید. اگر این کار توسط نکنسین‌های گلدیران، صورت گیرد علاوه بر سهولت و سرعت تشخیص بسیار ایمن‌تر هم هست. البته مطالعه مقاله بک لایت چیست کمک میکند اطلاعات کامل‌تری را درباره بک لایت بدست آورید.
– مشکل در تصویر می‌تواند به صورت این ایرادها در تلویزیون‌های ال جی دیده شود :

 • تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد
 • تصویر تلویزیون ال جی کیفیت ندارد یا کیفیت آن پایین است
 • علت شطرنجی شدن صفحه تلویزیون ال جی
 • رنگ تصویر در تلویزیون ال جی خوب نیست
 • وضوح تصویر تلویزیون ال جی پایین است
 • ابعاد تصویرتلویزیون ال جی بهم ریخته است
 • تلویزیون ال جی بعد از مدتی کار کردن تصویرش قطع می شود
 • تلویزیون ال جی گاهی به صورت لحظه ای قطع می شود

اما با این وجود اگر می‌خواهید خودتان سلامت ماژول تلویزیون را بررسی کنید، میتوانید از شیوه‌ها‌یی که در ادامه برای هرکدام از ایرادهای ذکر شده بالا عنوان میشود استفاده نمایید.

تلویزیون الجی

– تعمیر تلویزیون ال جی که تصویر ندارد

 • چک کنید که تلویزیون روشن باشد.
 • دکمه منو یا Home را روی کنترل فشار دهید و چک کنید تصویر منو (menu) ظاهر می‌گردد یا خیر؟ 
 • در صورت انجام دادن این کارها و نداشتن تصویر باید تکنسین جهت تعمیر تلویزیون اعزام شود.
 • مرحله بعد چک کنید آیا دستگاه در ورودی دیگر تصویر دارد؟
 • اگر چک کردید و تصویر منو روی تلویزیون ظاهر شد با ورودی‌های دیگر مثل فلش، سی دی و… چک کنید.

اما گاهی ممکن است گزینه صرفه جویی در مصرف برق روی حالت (نمایشگر خاموش) باشد که با زدن یکی از دکمه‌ها تصویر مجدد نمایش داده می‌شود
در صورتی که تصویر وجود دارد، اما کم نور است سه بار پشت سرهم دکمه mute روی کنترل را فشار دهید تا تنظیمات تصویر بازنشانی شود و در صورتی که موفق نشدید وارد قسمت تنظیمات شوید. گزینه صرفه جویی در مصرف برق را خاموش کنید و حالت تصویر را روی درخشان قرار دهید .
در چنین حالتی که تلویزیونتان اصلا تصویر ندارد، باید کارشناسان حرفه‌ای ما را خبر کنید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون دارند، عیب اصلی را پیدا کرده و تعمیر تلویزیون ال جی را انجام دهند.

به تعمیر تلویزیون ال جی نیاز دارید؟ از تکنسین‌های حرفه‌ای گلدیران کمک بگیرید.

درخواست تعمیرات

– تصویر تلویزیون ال جی کیفیت ندارد یا کیفیت تصویر آن پایین است

– تصویر تلویزیون ال جی شطرنجی نشان داده می‌شود

در صورتی که هر کدام از ایرادها را در تصویر تلویزیون دیدید، از راه کارهای مشترکی که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد می‌توانید استفاده کنید.

گاهی ممکن است حس کنید تصویری که دارید می‌بیند با کیفیت نیست یا کیفیت تصویر پایین است. معمولا این مشکل در تلویزیون می‌تواند زمانی اتفاق بیفتد که تصویری که در حال پخش است، تصویر با کیفیتی نباشد. مثلا سیگنال‌هایی که از فرستنده‌ی ایران یعنی صدا و سیما یا حتی تصاویر ماهواره‌ای و سی‌دی‌های کپی پخش می‌شوند، با وضوح و کیفیت پایین باشند. یکی از راه حل‌ها این است که باید سیگنال با وضوح HD و FULL HD به تلویزیون بدهید تا با کیفیت مطلوب تصاویر را ببینید. در ضمن با انجام دادن یکسری تنظیمات می‌توانید کیفیت تصویر رو بهتر کنید.

 • خب برای انجام تنظیمات لازم است حالت تصویر در منوی تصویر بر روی درخشان قرار گیرد .
 • وضوح کمی پایین تر انتخاب شود .
 • دمای رنگ و گزینه‌ی رنگ را نیز می‌توانید به دلخواه خودتان تنظیم کنید.
 • با انتخاب دکمه‌ی OK و یا INFO می‌توان مشخصات تصویر ارسالی صدا و سیما را ببینید. چنانچه با انتخاب این کلید مشخص شد رزولوشن تصویر پایین است، بنابراین کیفیت تصویر نیز پایین می‌باشد و دستگاه ایرادی ندارد.
 • البته در تلویزیون‌های جدید می‌توانید به گزینه‌ی تست تصویر در قسمت پشتیبانی یا تنظیمات تصویر بروید و چک کنید ایرادی دیده می‌شود یا خیر؟ 

در صورتی که چک کردید همه مراحل را و مشکل دستگاه برطرف نشد. اگر مشکل باز هم برطرف نشد، باید تکنسین جهت تشخیص عیب و تعمیر تلویزون ال جی مراجعه کند. در مقاله نمایندگی تلویزیون ال جی به طور کامل با نمایندگی‌های تعمیرات تلویزیون ال جی آشنا می‌شوید.

کیفیت تصویر

– رنگ تصویر تلویزیون ال جی خوب نیست

 برای حل این مشکل، این مراحل را انجام دهید :

 • در قسمت تنظیمات، تنظیمات تصویر، کیفیت تصویر را چک کنید و یک مرتبه ریست تنظیمات تصویر را انجام دهید .
 • سه مرتبه دکمه‌ی mute روی کنترل را فشار دهید و سپس بازنشانی صدا و تصویر را تایید کنید .
 • حالت تصویر را روی حالت درخشان انتخاب کنید و تنظیمات رنگ همانند دمای رنگ، ته رنگ و … را تنظیم کنید.

استفاده از این تنظیمات برای تنظیم دمای رنگ و ته درنگ برای زمانی است که با ایراد غیر طبیعی بودن رنگ‌ها مواجه می‌شوید که انجام این تنظیمات تاثیر زیادی بر روی تصویر دارد.

 • حتما چک کنید آیا در تنظیمات رنگ، همه‌ی ورودی‌ها این مشکل وجود دارد؟
 • دقت کنید در صورتی که گزینه‌ی (اعمال برای همه‌ی ورودی ها) در منوی تصویر را انتخاب کردید، تنظیمات تصویر بر روی همه‌ی ورودی‌ها را انجام دهید.
 • و در ضمن حتما چک کنید با چه دستگاه جانبی مثل فلش، سینما خانگی و … تصویر را بررسی کردید.(ممکن است یک دستگاه جانبی ایراد تصویر داشته باشد).
 • از قسمت تست تصویر هم این مورد را چک کنید.
 • در صورت حل نشدن ایراد لازم است تعمیر تلویزیون ال جی از سوی تکنسین‌های مجرب ما به صورت تخصصی چک شود.

– وضوح تصویر تلویزیون ال جی پایین است

در صورت مواجه شدن با همچین مساله‌ای دقت کنید که با راهکار‌های خیلی ساده‌ای که در ادامه خواهید خواند، می‌توانید خودتان مشکل تلویزیون در خصوص پایین بودن وضوح تصویر را متوجه بشوید.

 1. در این صورت حتما یک فیلم با کیفیت روی فلش بریزید و به تلویزیون وصل کنید.
 2. چک کنید آیا تلویزیون تصویری که از فلش پخش می‌شود را با کیفیت نمایش می‌دهد یا خیر؟

اگر تصویری که با فلش روی تلویزیون پخش می‌شود کیفیت داشته باشد که مشکل از شبکه صدا و سیما یا تصویری بوده که در آن زمان در حال پخش بوده، اما اگر تصویری که می‌بینید با فلش هم کیفیت نداشت در این مورد حتما برای اینکه از علت خرابی تلویزیون اطمینان داشته باشید، کار را به متخصصان بسپارید. باید ایراد تلویزیون، تخصصی توسط تکنسین‌های ما با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی چک شود.

– ابعاد تصویر تلویزیون ال جی بهم ریخته است

زمانی که با تصویری بهم ریخته مواجه شدید می‌توانید با اطالاعاتی که در ادامه در اختیارتان می‌گذاریم خودتان دست به کار شوید و مطمئن شوید دستگاه ایراد دارد یا نه ؟
در صورتی که در یک ورودی خاص مثلا فلش، سی دی و … مشکل وجود دارد. دقت کنید که دستگاه‌های جانبی (سینما خانگی و…) نیز اغلب چنین تنظیماتی را دارند، پس در دستگاه جانبی نیز ابعاد تصویر را تنظیم کنید.
همچنین دقت کنید که در صورت پخش تصاویر تلویزیونی در حالت 16/9 تصویر به حالت پهن و کشیده پخش می شود که یک امر طبیعی است.

 1. از قسمت تنظیمات (settings) ،تصویر، نسبت ابعاد تصویر
 2. تصویر تلویزیون را روی حالت 16:9 قرار دهید در صورتی که مورد بر طرف نشد، حالت‌های دیگر را تست کنید.
 3. در صورتی که تمامی ورودی‌ها به این صورت بود باید کار را به متخصصان ما بسپارید، تا تعمیر تلویزیون ال جی به صورت تخصصی انجام شود.
تعمیر تلویزیون ال جی

– ایرادهای مربوط به تصویر در تلویزیون ال جی

گاهی ممکن است یک دفعه تصویر قطع شود اما صدای تلویزیون باقی بماند. در این صورت تلویزیون شما تبدیل به یک رادیو می‌شود. طبق فیدبک‌هایی که ما از مشتریان خود گرفته‌ایم، این مشکل بیشتر مربوط به تلویزیون‌هایی است که از مراکز اصلی فروش ال جی خریداری نشده‌اند و سیستم اصلی آن‌ها به گونه‌ای دچار مشکل بوده است.

خب خبر خوب این است که تعمیر تلویزیون در این حالت نیز ممکن است. تعمیرکاران با ایجاد تغییراتی روی سیستم تلویزیون شما سعی می‌کنند مشکل را حل کنند و احتمال خرابی‌های آینده را کاهش دهند.

شاید دوست داشته باشید که بدانید که چرا ایراد های تصویر به وجود می آید؟

غالبا این مشکلات به دلیل خرابی لیکویید دستگاه پدید می آید و ایراد هایی مانند خط نازک عمودی و نوار پهن عمودی از این قبلی ایراد های تصویر هستند که با استفاده از دستگاه های پیشرفته‌ای به نام tab bonder توسط تکنسین های مجرب تعمیر می شود. همینطور در مورد ایراد هایی مانند نویز، علت ایراد می تواند به دلیل مشکل در عملکرد برد مین تلویزیون و یا برد تیکان باشد.

توجه کنید که تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک زیادی دارد و ممکن است آشنا نبودن شما با تعمیرات، خسارت‌های دیگری وارد کند پس به راحتی می توانید با درخواست تعمیر تلویزیون ال جی آرامش خاطر خود را تضمین نمایید .

علت خرابی های زیر نیز می‌تواند یکی از دلایلی که در بالا بیان شد باشد :

 1. علت پیدا شدن خطوط پهن عمودی روی پنل تلویزیون
 2. ظاهر شدن خط نازک عمودی روی پنل تلویزیون
 3. خط نازک افقی روی پنل تلویزیون ال جی
 4. علت خطوط پهن افقی روی پنل تلویزیون ال جی
 5. بهم ریختگی رنگ‌ها در تلویزیون ال جی
 6. تصویر تلویزیون نویز دارد
 7. پرش تصویر تلویزیون ال جی، تصویر تلویزیون لرزش دارد یا پرپر می‌زند
 8. نقاط روشن یا تاریک بر روی تلویزیون ال جی وجود دارد
 9. علت سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی

برای اینکه متخصص دستگاه خود شوید سعی ما بر این است تا با مطالبی که بیان می‌کنیم بتوانید مشکل دستگاه را متوجه بشوید و آن را برطرف کنید در مرحله آخر هم اگر نتوانستید ایراد تلویزیون را رفع کنید کار را به متخصص حرفه ای ما بسپارید

به تعمیر تلویزیون ال جی نیاز دارید؟ از تکنسین‌های حرفه‌ای گلدیران کمک بگیرید.

درخواست تعمیرات

 • علت پیدا شدن خطوط پهن عمودی روی پنل تلویزیون
 • ظاهر شدن خط نازک عمودی روی پنل تلویزیون
 • خط نازک افقی روی پنل تلویزیون ال جی
 • علت خطوط پهن افقی روی پنل تلویزیون ال جی

در توضیح 4 مورد بالا از یک راه کار می‌توانید برای تست دستگاه و حل مشکل استفاده کنید. ابتدا بررسی کنید که آیا در ورودی‌های دیگر مثل آنتن، ماهواره و… هم خط‌های عمودی و افقی دیده می‌شود؟

اگر جواب شما بله هست : باید کارشناسان حرفه‌ای را خبر کنید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون دارند، عیب اصلی را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

اگر پاسخ شما خیر است : مورد می‌تواند از ورودی مورد نظر باشد، اگر آنتن یا ماهواره است قدرت و کیفیت سیگنال را چک کنید و اگر ایراد از دستگاه جانبی مثل سینماخانگی و… می باشد کابل و پورت را چک کنید.

رنگ تلویزیون

– علت قاطی شدن رنگ تلویزیون ال جی

زمانی که رنگ تصویر تلویزیون مشکل داشته باشد یا رنگ ادغام شود، راه کارهای زیر می‌تواند به حل مشکل کمک کند. درصورتی که مشکل برطرف نشد، تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب شرکت برای حل همین مشکلات در کنار شما هستند.

 • اول در قسمت تنظیمات، تنظیمات تصویر را چک کنید.
 • دوم یک مرتبه ریست تنظیمات تصویر را انجام دهید، سه مرتبه دکمه ی mute را فشار دهید و سپس بازنشانی صدا و تصویر را تایید کنید.
 • سوم حالت تصویر را روی درخشان انتخاب کنید و تنظیمات رنگ همانند دمای رنگ ، ته رنگ و … تنظیم کنید. استفاده از این تنظیمات برای تنظیم دمای رنگ و ته درنگ برای زمانی است که با ایراد غیر طبیعی بودن رنگ‌ها مواجه می‌شوید که انجام این تنظیمات تاثیر زیادی بر روی تصویر دارد.
 • چهارم حتما چک کنید آیا در تنظیمات رنگ همه‌ی ورودی‌ها این مشکل وجود دارد؟

دقت کنید در صورتی که گزینه‌ی (اعمال برای همه ی ورودی‌ها) در منوی تصویر را انتخاب کردید، تنظیمات تصویر بر روی همه‌ی ورودی‌ها را انجام دهید.

و در ضمن حتما چک کنید با چه دستگاه جانبی تصویر را بررسی کردید. ممکن است یک دستگاه جانبی ایراد تصویر داشته باشد. از قسمت تست تصویر هم میتوانید این مورد را چک کنید.

– تصویر تلویزیون ال جی نویز دارد

نویز افتادن روی تصویر تلویزیون نیز دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد. گاهی به علت خرابی آنتن تلویزیون این اتفاق می‌افتد، گاهی به دلیل اتصالات در سیم آنتن، گاهی مشکل خرابی پنل است و گاهی هم به‌خاطر وجود اشکال در محافظ سیستم برق و عدم هماهنگی آن با تلویزیونتان این اتفاق رخ می‌دهد.

در صورتی که از تلویزیون و اتصالات استاندارد و معتبر استفاده کنید، احتمال بروز چنین مشکلی بسیار کم است. به‌ هرحال اگر روی تصویر تلویزیونتان نویز می‌افتد، اتصالات و همچنین محافظ برق سیستم را کنترل کنید. در صورتی که مشکل حل نشد به کارشناسان حرفه‌ای ما برای تعمیر تلویزیون ال جی اطلاع دهید.

توجه کنید که تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک زیادی دارد و ممکن است آشنا نبودن شما با تعمیرات تلویزیون ال جی، خسارت‌های دیگری وارد کند.

ایراد صدا

– ایرادهای صدا در تلویزیون های ال جی

گاهی ممکن است یک دفعه صدا قطع شود اما تصویر تلویزیون باقی بماند و حالت‌هایی از این قبیل که طبق بازخوردهایی که ما از مشتریان خود گرفته‌ایم، همانطور که گفته شد این مشکلات بیشتر مربوط به تلویزیون‌هایی است که از مراکز اصلی فروش ال جی خریداری نشده‌اند و سیستم اصلی آن‌ها به گونه‌ای دچار مشکل بوده است.

خب خبر خوب این است که تعمیر تلویزیون در این حالت نیز ممکن است.

در مورد ایرادهای صدا باید اول چک کنید که ایراد از دستگاه جانبی (سینماخانگی، دی وی دی و…) و یا آنتن نباشد.

پس اگر چک کردید و متوجه شدید که دستگاه‌های جانبی و آنتن مشکلی ندارد و ایراد صدا از تلویزیون است، تلویزیون را روی سایر ورودی‌ها هم چک کنید.

طبیعی است که در صورتیکه روی سایر ورودی‌ها مشکلی دیده نشد مشکل به دلیل ورودی معیوب است و باید تکنسین جهت بازدید دستگاه مراجعه نماید. همچنین در مورد نداشتن صدا باید در قسمت تنظیمات، تنظیمات صدا را چک کنید که آیا خروجی صدا درست انتخاب کردید یا نه ؟

ایراد و خرابی مرتبط با صدا در تلویزیون به شکل های زیر هم می‌تواند نمایان شود :

 1. تلویزیون ال جی صدا ندارد
 2. صدای تلویزیون ال جی ضعیف است
 3. در تلویزیون ال جی صدا زیر یا بم است
 4. صدا در تلویزیون ال جی یکباره بالا می رود یا کم می شود
 5. صدا و تصویر در تلویزیون ال جی هم گام نیست
 6. صدای تلویزیون ال جی قطع می شود
 7. صدای تلویزیون ال جی به صورت منقطع پخش می شود
 8. صدای تلویزیون ال جی نویز دارد
 9. تلویزیون ال جی صدای اضافه از جایی غیر از بلندگو ها دارد

سعی ما بر این است تا با مطالبی که بیان می‌کنیم بتوانید مشکل دستگاه را متوجه بشوید و آن را برطرف کنید در مرحله آخر هم اگر نتوانستید ایراد تلویزیون را رفع کنید کار را به متخصص حرفه‌ای ما بسپارید.

– تعمیر تلویزیون ال جی که صدا ندارد

 • چک کنید آیا دستگاه در ورودی‌های دیگر صدا دارد یا خیر؟
 • خروجی صدا را در منوی صدا بر روی حالت بلندگوی تلویزیون قراردهید .
 • صدای تلویزیون mute نباشد .
 • در صورتی که میزان صدا کاهش یافته بر روی حالت استاندارد بگذارید. در صورتی که این موارد را چک کردید و مشکل برطرف نشد، تعمیر تلویزیون ال جی باید توسط تکنسین‌های متخصص ما بازدید شود.
کم بودن صدا

– صدای تلویزیون ال جی ضعیف است

در صورتیکه صدای تلویزیون شما ضعیف است لطفا قبل از هر اقدامی مطالب زیر را بخوانید

 1. سه مرتبه کلید mute کنترل تلویزیون را انتخاب کنید تا پیغام بازنشانی صدا و تصویر نمایان شود و سپس پیغام را تایید نمایید.
 2. در منوی صدا گزینه‌ی تست صدا را انتخاب کنید و توجه نمایید که آیا صدا به صورت واضح پخش می‌شود یا خیر.
 3. از منوی صدا حالت صدای (استاندارد) را انتخاب نمایید. این گزینه از سوی کارخانه به شما پیشنهاد می‌شود.

بعضی از تلویزیون‌ها بسته به مدل، دارای باندهای 6، 10 و یا 20 وات است که صدای زیادی نمی‌دهد و این طبیعی است. برای حل این مشکل پیشنهاد می‌کنیم از سینمای خانگی یا ساندبار استفاده کنید.

در نهایت چنانچه دستگاه مشکل دارد و صدا به صورت غیر طبیعی کاهش یافته است برای بررسی تلویزیون از سوی نمایندگی‌های مجاز تعمیرات گلدیران اقدام نمایید.

– در تلویزیون ال جی صدا زیر یا بم است

در این حالت احتیاج است این مراحل را امتحان کنید.

 1. سه مرتبه کلید mute کنترل تلویزیون را انتخاب کنید تا پیغام بازنشانی صدا و تصویر نمایان شود و سپس پیغام را تایید نمایید.
 2.  در صورت عدم نمایش گزینه‌ی فوق لطفا حالت صدا را از منوی صدا بر روی گزینه‌ی (استاندارد) انتخاب کنید. می‌توانید بازنشانی صدا را از این قسمت انجام دهید. (این مورد بستگی به مدل دارد)
 3.  می‌توانید وضوح صدای دستگاه را از طریق گزینه‌ی تست صدا و یا از طریق محتوای یک ورودی دیگر ( همانند USB و HDMI) بررسی نمایید.

پس از رعایت این موارد، در صورت عدم رفع ایراد برای بررسی و تعمیر تلویزیون ال جی اقدام نمایید.

– صدا در تلویزیون ال جی یکباره بالا می‌رود یا کم می‌شود

زمانی که صدای تلویزیون مرتب کم و زیاد می‌شود، این مراحل را که بیان می‌کنیم انجام دهید :

 • باتری‌های کنترل را خارج کنید و چک کنید آیا کنترل فرمان اشتباه ارسال می‌کرده است یا نه؟
 • حالت خودکار میزان صدا در منوی صدا را روشن کنید. این گزینه روی دستگاه جانبی اگر به تلویزیون وصل باشد عمل نمی‌کند .
 • در صورتی که این موارد را چک کردید و مشکل برطرف نشد، می‌توانید جهت تشخیص ایراد، برای مراجعه تکنسین متخصص درخواست تعمیرات تلویزیون ال جی ثبت نمایید.

–  مشکلات کانال یابی در تلویزیون ال جی

کانال یابی

مشتری‌های زیادی برای حل مشکل کانال‌های تلویزیون با ما تماس می‌گیرند و سوالات خود را می‌پرسند.

در مورد ایراد‌های کانال ابتدا باید از صحت عملکرد انتن، فیش‌ها و سیم‌های تلویزیون اطمینان حاصل کنید، به این منظور در صورت امکان برای تست سالم بودن باید تلویزیون را به یک آنتن دیگر وصل کنید. همچنین اگر در ساعاتی خاص از شبانه روز مشکل وصل نشدن کانال دارید، ایراد می تواند به دلیل سیگنال ارسالی از صدا و سیمای شهر خودتان باشد. منتها اگر اطمینان پیدا کردید که ایراد کانال به دلیل خرابی تلویزیون است، می‌توان با راهکارهایی مانند تعویض تیونر دستگاه و یا نهایتا تعمیر یا تعویض مین برد مشکل را حل نمود.

– راه حل و نحوه کانال یابی در تلویزیون‌های ال جی

برای انجام کانال یابی در تلویزیون‌های ال جی می‌توانید از دو راهکار ساده استفاده کنید تا بتوانید به راحتی کانال یابی را انجام دهید. کانال یابی به دو صورت انجام می گیرد :

 1. کانال یابی دستی
 2. کانال یابی خودکار

– کانال یابی تلویزیون ال جی به صورت دستی

کانال یابی دستی روش بهتری از کانال یابی خودکار است چرا که در این روش کانال‌ها تکراری و نا مرتب نخواهد شد.

 • در قسمت تنظیمات تلویزیون وارد منوی کانال‌ها شوید و گزینه کانال یابی دستی را انتخاب کنید.
 • سپس گزینه تلویزیون دیجیتال را انتخاب کنید و در صفحه‌ای که ظاهر شد در قسمت UHFCH کد کانال را وارد کنید .

نکته : کد کانال در تهران 37-43 و کانال‌های تستی 34 می‌باشد. در استان البرز کدهای 29، 35 و 23 و افرادی که در سایر شهرستان‌ها ساکن هستند باید از روابط عمومی استان خود این کدها را بگیرید.

 • سپس گزینه به روزرسانی یا افزودن را انتخاب نمایید تا کانال‌ها اضافه شود.

نکته : توجه کنید اگر سیگنال‌ها را با قدرت و کیفیت بالا دریافت نمی‌کنید، در این صفحه پیغام سیگنال موجود نیست می‌آید و امکان انتخاب گزینه به روزرسانی و افزودن وجود ندارد و باید حتما آنتن را چک کنید

– کانال یابی تلویزیون ال جی به صورت خودکار

در شرایطی که فرکانس‌ها را برای انجام کانال یابی ندارید، می‌توانید از این روش استفاده نمایید. در این روش به صورت خودکار تلویزیون کانال یابی را انجام می‌دهد و دیگر نیازی به دادن کد ندارد، اما امکان دارد کانال‌ها تکراری و نامرتب شود.

در منوی کانال‌ها گزینه کانال یابی خودکار را انتخاب کنید یا وارد تنظیمات قسمت کانال‌ها و یا راه اندازی شوید. سپس گزینه‌ی تنظیم کانال انتخاب شود. گزینه‌ی کانال یابی دیجیتال را انتخاب کنید. تلویزیون شروع به کانال یابی می‌کند.

– تعمیر تلویزیون ال جی که پیغام بدون برنامه ریزی می‌دهد

درصورتی که تلویزیون این پیغام را داد یعنی باید کانال یابی را به دو روشی که در بالا توضیح داده شد انجام دهید. وارد تنظیمات شوید و بعد تنظیمات قسمت کانال‌ها را باز کنید. سپس گزینه‌ی تنظیمات کانال‌ها را انتخاب کنید. در این بخش همان دو روش برای کانال یابی وجود دارد :

 1. کانال یابی دستی
 2. کانال یابی خودکار

به همان روش‌ها و راه کارهایی که در بالا توضیح داده شد می‌توانید کانال یابی را انجام دهید .

دوست دارید هزینه‌ی قبض برقتان را کاهش دهید؟ پس 16ترفند کاهش قبض برق را مطالعه کنید.

مطالعه مقاله

توجه داشته باشید که برای مجموعه مواردی که ذکر شد اگر دستگاه و محصول شما توسط تعمیرکاران غیر مجاز و غیر متخصص تعمیر شود، نه تنها مشکل دستگاه برطرف نمی‌شود، بلکه امکان مواجه شدن با مشکلات بیشتر را، برای تلویزیون ال جی شما به همراه خواهد داشت.

نه به تعمیرکار غیرمجاز

چرا به هیچ وجه نباید سراغ تعمیرکاران غیرمجاز برویم؟

قطعات غیر استاندارد

از قطعات و لوازم غیر استاندارد برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کنند.

بی اطلاعی از مهارت تعمیرکار

از مهارت نفر تعمیر کار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی ندارید.

نبود مرجع رسیدگی

در صورت بروز مشکل مرجع معتبری جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت ندارید.

هزینه های غیر استانداردی

به دلیل در جریان قرار نگرفتن در روند تعمیر دستگاه، هزینه‌های غیر استانداردی را از شما طلب خواهند کرد.

ایرادات شایع کانال یابی تلویزیون ال جی

مشکلاتی که در کانال یابی تلویزیون‌های ال جی ممکن است با آن رو به رو شوید از این دسته موارد می توانند باشند :

 1. تلویزیون ال جی کانال‌ها را دریافت نمی‌کند
 2. کانال‌های تلویزیون ال جی نویز دارد
 3. برخی کانال‌ها را تلویزیون ال جی دریافت نمی‌کند
 4. کانال‌های تلویزیون ال جی می‌پرد
 5. روی کانال‌های تلویزیون ال جی صدا قطع می‌شود

برای حل هر 5 ایرادی که در تیترهای بالا مطرح شد، راه حل‌های مشترکی که می‌توان بیان کرد این است که :

 • در این مواقع باید اول از درست بودن آنتن و سیم‌های ارتباطی مطمئن شوید.
 • برای این کار هم باید حتما با آنتن هوایی چک کنید.
 • سیم‌های ارتباطی و فیش‌های متصل به تلویزیون را هم بررسی کنید.
 • و در صورت امکان تلویزیون را با یک آنتن دیگر و یا آنتن را با یک تلویزیون دیگر چک کنید که متوجه شوید ایراد از کدام است.
 • در صورتی که مطمئن شدیم که آنتن ایراد دارد کلیه‌ی کانال‌ها را پاک کنید.
 • برای این کار هم می‌توانید از منو، منوی تنظیمات، بازگشت به حالت کارخانه را انتخاب کنید و دستگاه را به حالت اولیه بازگردانید.
 • سپس اقدام به کانال یابی مجدد کنید که ما در قسمت کانال یابی در این مقاله به طور کامل روش آن را توضیح دادیم.
 • در صورتی که این موارد را چک کردید و مشکل برطرف نشد از تکنسین‌های ما با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

– تعمیر کنترل تلویزیون ال جی

کنترل ال جی

تلویزیون‌های امروزی برخلاف گذشته دو نوع کنترل یعنی یک کنترل معمولی (ساده) و یک کنترل جادویی یا موسی دارند و برخی از مدل‌ها فقط همان کنترل جادویی را دارند.

شاید این اتفاق برای شما افتاده باشد که هنگام کار با تلویزیون کنترل دیگر فرمان نگیرد یا دچار مشکل شود و تلاش‌های شما برای به کار انداختن کنترل بی‌فایده باشد و مجبور شوید از دکمه‌های روی تلویزیون استفده کنید، بهتر است قبل از تماس یا ثبت درخواست تعمیرات راهکارهایی که می‌گوییم را امتحان کنید، اگر ایراد برطرف نشد برای درخواست تعمیر تلویزیون ال جی اقدام نمایید.

خب در دو نوع کنترل معمولی و کنترل جادویی هر کدام به شکل‌های مختلف امکان دارد اختلالاتی به وجود بیاید، ایراداتی هم چون :

– چرا کنترل معمولی تلویزیون ال جی کار نمی‌کند

– مشکل کار نکردن کنترل جادویی ال جی

 در مورد اینکه چرا کنترل معمولی تلویزیون ال جی کار نمی‌کند:

 1. چک نمایید باطری کنترل تمام شده یا خیر؟
 2. در صورتیکه باطری کنترل تمام شده باید باطری را تعویض کنید.
 3. آیا فاصله مناسب کنترل تا تلویزیون را رعایت کردید ؟
 • برای اینکه کنترل بتواند فرمان بگیرد باید حد مجاز فاصله کنترل تا تلویزیون را رعایت کنید که به طور متوسط در مدل‌های مختلف این فاصله نباید از 3 الی 4 متر از تلویزیون بیشتر باشد.
 • چیزهایی که مانع از رسیدن امواج به چشمی تلوزیون می شود (مثل نور لامپ هالوژن) باید کنترل تلویزیون را از چنین مکانهایی دور کنید چون این نورها مانع انتقال فرمان کنترل به تلویزیون می شود.

در ضمن لازم است کنترل را به این روش بررسی کنید :

 • دوربین موبایل را روشن کنید و به طرف چشمی کنترل (قسمت جلوی کنترل) بگیرید (به حالتی که انگار میخواهید از چشمی کنترل عکس یا فیلم بگیرید).
 • کلید‌های روی کنترل را بزنید و همزمان صفحه LCD موبایل را نگاه کنید اگر کنترل درست باشد کنترل سیگنال فرستاده و چشمک می‌زند (از جلوی چشمی کنترل نوری خارج می‌شود که در صفحه دوربین موبایل نشان داده خواهد شد) درغیر اینصورت کنترل ایراد دارد و باید تعویض شود باید درخواست تعمیر تلویزیون ال جی ثبت کنید تا مشکل پیگیری شود.
کنترل جادویی

– مشکل کار نکردن کنترل جادویی ال جی

در صورتی که کنترل تلویزیون جادویی است و کار نمی کند، کنترل نیاز به فعال و غیر فعال کردن دارد، یعنی لازم است یک مرتبه نیز UNpair و pair (غیر فعال و فعال سازی) انجام شود.

برای غیرفعال کردن :

 • در دستگاه‌های 2011  : باید همزمان دکمه MUTE و OK برروی کنترل مجیک موشن به مدت 5 ثانیه فشرده نگه دارید.
 • در دستگاه‌های 2012 : باید HOME + BACK همزمان نگه دارید.
 • در دستگاه‌های 2013 : باید SMART + BACK همزمان نگه دارید.
 • در دستگاه‌های 2014، 2015، 2016 و 2017 : باید HOME + BACK (نوشته ندارد، عکس خانه دارد) همزمان نگه دارید.
 • برای رجیستر کردن (فعال کردن) کافیست دکمه OK را بزنید.

توجه کنید
،برای محصولات Smart 2012 و 2013 ،2014 برای Pair نمودن (فعال کردن) کنترل مجیک موشن اگر با زدن دکمه Ok برروی کنترل ثبت نام مجیک انجام نشد با نگه داشتن دکمه Back بصورت فشرده به مدت 5 ثانیه این کار انجام می شود.

در صورت فعال نشدن علامت فلش روی تصویر در ابتدا باتری کنترل را چک کنید و باتری نو داخل آن بندازید، چون مصرف باتری این کنترل فوق العاده بالا است.

– ایرادهای مربوط به ورودی های تلویزیون ال جی

ورودی های تلویزیون

به وجود آمدن ایراداتی در ورودی‌های تلویزیون می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشد و در شکل‌های مختلف نمایان شود. مثلا فلشی که به تلویزیون وصل کردید را پخش نمی‌کند و مشکلاتی از این قبیل. در این مورد باید ابتدا با یک ورودی مجزا نیز دستگاه را امتحان کنید و با استفاده از یک کابل ارتباطی دیگر و یا یک دستگاه جانبی دیگر اقدام به تفکیک ایراد بین دستگاه جانبی، کابل ارتباطی و تلویزیون نمایید. همچنین در برخی موارد ممکن است که یک نوع فایل مخصوص با تلویزیون همخوانی نداشته باشد که این به معنای ایراد تلویزیون و یا فایل نمی‌باشد.


مشکلاتی که ممکن است در ورودی‌های تلویزیون ال جی به وجود بیاید :

 1. روی یکی از ورودی‌ها، تلویزیون پخش نمی‌کند
 2. روی یکی از ورودی‌ها، تلویزیون صدا ندارد
 3. روی یکی از ورودی‌ها، تلویزیون نویز دارد
 4. ورودی‌های تلویزیون غیر فعال است
 5. تلویزیون فرمت خاصی را پخش نمی‌کند


در 3 مورد اول، راه حل برای آن و اقداماتی که باید انجام دهید مشترک است :

با استفاده از یک کابل ارتباطی دیگر و دستگاه دیگر آن ورودی را چک می‌کنیم. همچنین بررسی می‌کنیم که آیا سایر ورودی‌ها کار می‌کنند یا نه؟ در غیر این صورت نیاز است که تکنسین مجاز و مجرب ما تعمیر تلویزیون ال جی شما را انجام دهدو

در مورد 4 که ورودی‌های تلویزیون غیر فعال است:

کاری که نیاز است انجام شود، اگر در این حالت همه‌ی ورودی های تلویزیون کار نکند باید دستگاه را بازنشانی به حالت کارخانه کنید. در صورتی که این مورد را چک کردید و مشکل برطرف نشد کار را به متخصصان ما بسپارید. باید ایراد تلویزیون تخصصی توسط تکنسین معتبر با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی چک شود.

در مرود 5 که  تلویزیون فرمت خاصی را پخش نمی کند:

قبل از هر چیزی باید دفترچه راهنمای تلویزیون را بررسی کنید که آیا فرمت گفته شده را پشتیبانی می کند یا نه؟ در صورتی که فایل کانورت Convert شده باشد امکان دارد که تلویزیون فایل را پخش نکند. پس حتما با سایر فرمت‌ها بررسی کنید که آیا تلویزیون سایر فرمت‌ها را پشتیبانی می‌کند یا نه؟ نهایتا می‌توان فیلم یا صدایی را با استفاده از کامپیوتر و نرم افزار‌های کانورتور به فرمت های قابل پخش برای تلویزیون تبدیل نمود.

اتصال به اینترنت تلویزیون‌ های ال جی

اینترنت

گاهی ممکن است برای وصل شدن wi-fi اینترنت به تلویزیون دچار مشکل شویم برای حل این موضوع ما به صورت خلاصه توضیحاتی را بیان می‌کنیم در صورتی که تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی‌تر دارید می‌توانید مقاله آموزش اتصال به اینترنت تلویزیون ال جی را مطالعه بفرمایید

 راه حل مشکلات wifi 

 • چک کنید که ایراد از اینترنت نباشد، به این منظور باید قبل از هرچیز چک کنید که آیا سایر دستگاه‌ها مثل موبایل، تبلت و… با استفاده از همان وای فای به اینترنت متصل می‌شود یا نه؟
 • در ادامه بررسی کنید که آیا فیلتر شکن بر روی هریک از دستگاه‌های جانبی متصل هست یا خیر؟
 • در غیر این صورت وارد گزینه شبکه بشوید تا چک شود که اتصال از کجا قطع شده است.

 نهایتا در صورتی که با همه این موارد ایراد رفع نشد توضیحات بیشتر را، در ویدیوی اتصال تلویزیون هوشمند ال جی به اینترنت از طریق کابل شبکه مشاهده کنید.

– اتصال گوشی به تلویزیون ال جی با قابلیت MIRACAST (میراکست)

کنترل تلوزیون ال جی

شاید خیلی وقت‌ها می‌خواستید که تصویر موبایلتان را روی تلویزیون بندازید و فیلم مورد علاقه‌تان را تماشا کنید یا تصاویر روی تبلتتان را بزرگ تر ببینید. خب باید گفت که از قابلیت میراکست برای همین موضوع استفاده می‌شود. کاری که میراکست انجام می‌دهد در واقع باعث وصل شدن بدون سیم دستگاه‌هایی مثل موبایل و تبلت به تلویزیون می‌شود که طی آن تصویر و صدای دستگاه جانبی بر روی تلویزیون پخش می‌شود.

برای اینکه به صورت تخصصی‌تر بتواند با آن آشنا بشوید یا مشکلی که در این اتصال به وجود آمده را برطرف کنید می‌توانید ویدئو نحوه انتقال محتوای گوشی هوشمند روی تلویزیون را مشاهده کنید.

– ایراد‌های فیزیکی تلویزیون ال جی

گاهی ممکن است طی اتفاق یا عواملی صفحه و ماژول تلویزیون دچار آسیب شود که این قبیل ایرادات دیگر توسط خودتان قابل حل نیست. توجه کنید که تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک زیادی دارد و ممکن است آشنا نبودن شما با تعمیرات، خسارت‌های دیگری وارد کند. باید کارشناسان حرفه‌ای را خبر کنید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون دارند، عیب اصلی را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

در برخی شرایط ایراد های فیزیکی شاید راه حلی به جز تعویض قطعه شکسته شده نداشته باشند. معمولا در مواردی که دستگاه دچار آب خوردگی شده باشد با استقاده از دستگاه تب باندر امکان تعمیر ماژول آبخورده وجود دارد. که باز هم تاکید ما بر این است، که در خصوص این ایرادات، حتما تعمیر تلویزیون ال جی توسط کارشناس متخصص بررسی شود چون همونطور که از اسم ایراد پیداست دستگاه مشکل ظاهری و فیزیکی پیدا کرده و نیاز دارد که اول در محل چک شود.

ایرادهای ظاهری و فیزیکی از این قبیل در تلویزیون می‌تواند اتفاق بیفتد :

 1. قاب یا بدنه تلویزیون دچار شکستگی یا تغییر شکل شده است
 2. تلویزیون دچار شکستگی شده است
 3. تعمیر آب خوردگی پنل تلویزیون

– آب خوردگی پنل :

آب خوردگی پنل تلویزیون گاهی حین تمیز نمودن دستگاه اتفاق می افتد. طبق دفترچه راهنمای دستگاه باید مایع تمیز کننده را بر روی پارچه بپاشید. سپس فقط پارچه را به آرامی و با احتیاط بر روی ماژول بکشید، که در ادامه مطالب در قسمت سرویس دوره ای می‌توانید توضیحات را مطالعه کنید.

اما باید بگوییم که متاسفانه برخی افراد مستقیما مایع تمییز کننده را روی ماژول می‌پاشند و فکر عواقب بعد از آن را نمی‌کنند که خود همین کار باعث نفوذ مایع به بردهای تلویزیون می‌شود و نهایتا خرابی ماژول را در پی دارد. دقت کنید که مشکل دیگری که پاشیدن مستقیم مایع تمییز کننده روی ماژول تلویزیون به وجود می‌آورد می‌تواند همان خطوط نازک عمودی و یا نوار پهن عمودی که در مبحث بالا گفتیم می‌باشد، که این مشکلات دیگر نیاز به بررسی و تعمیرات دارد.
توجه کنید که تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک زیادی دارد و ممکن است آشنا نبودن شما با تعمیرات، خسارت‌های دیگری وارد کند. باید کارشناسان حرفه‌ای را خبر کنید تا با شناخت دقیقی که از قطعات تلویزیون دارند، عیب اصلی را پیدا کرده و تعمیر تلویزیون ال جی انجام و مشکل را برطرف کنند.

سرویس دوره ای تلویزیون ال جی:

سرویس دوره ای


اگر به هر وسیله‌ای رسیدگی نشه خیلی زود از کار افتاده میشه یا حداقل به قول خودمون تو خرج میافته. لوازم خانگی هم از این قاعده جدا نیستن. سرویس دوره‌ای بهترین راه برای نگه داری یک عمر کالاست. برای سرویس دوره‌ای دسته‌ای از کارها باید به صورت تخصصی توسط تکنسین شرکت هر 6 ماه یکبار انجام شود و یکسری کارهای دیگر را باید خود افراد انجام بدهند و رعایت کنند. در خصوص نگه داری، مراقبت و استفاده درست از تلویزیون در ادامه ما مواردی را بیان می‌کنیم که بهتر است از این موارد اطلاع داشته باشید.

 – تمییز کردن صفحه نمایش تلویزیون ال جی

تمیز کردن تلویزیون

برای این کار می‌تونید از یک دستمال مخصوص تمییز کردن و پاکسازی تلویزیون استفاده کنید که در قسمت فروش لوازم جانبی می‌تونید اون رو به راحتی تهیه کنید. باید حرکات دستتتون بر روی ماژول (صفحه تلویزیون) به سمت راست یا چپ باشد. وقتی دستمال مخصوص رو روی تلویزیون می‌کشید حتما دقت کنید و یادتون باشه که اشیایی مثل انگشتر و.. توی دستتون نباشه، چون خود این کار باعث خط و خش افتادن روی ماژول تلویزیون میشه. دقت کنید که برای تمییز کردن صفحه تلویزیون می‌تونید اسپری مخصوص تمییز کردن ماژول رو فقط به دستمال بپاشید و بعد روی صفحه تلویزیون بکشید و تمییز کنید، که این اسپری هم در قسمت فروش لوازم جانبی می تونید تهیه کنید.

از پاشیدن و اسپری کردن مستقیم مایع تمییز کننده به تلویزیون اکیدا خودداری کنید که عواقب بعد از آن به تمییز کردن این مدلی تلویزیون نمی ارزه.

–  آیا استفاده از محافظ برق برای تلویزیون ال جی لازم است؟

محافظ تلویزیون

خب باید گفت که با توجه به نوسانات ولتاژ برق و شاید به وجود آمدن گاه و بی گاه این اتفاق در مناطق مختلف برای جلوگیری از آسیب به دستگاه توصیه می‌شود تا اگر زمانی منزل نبودید و اتفاقات نوسانات برقی در منزل داشتید محافظ برق سر راه برق دستگاه باشد و بروز خرابی‌های احتمالی دستگاه جلوگیری کند.

– استفاده از محافظ صفحه برای تلویزیون ال جی

محافظ صفحه تلویزیون


محافظ صفحه نمایش تلویزیون شبیه به یک صفحه طلق مانند هست که روی صفحه تلویزیون شما قرار می‌گیرد و شاید از ضربه، نفوذ مایعات و سایر آسیب‌های فیزیکی و دستی به پنل تلویزیون جلوگیری کند. اما خوب در کنار محاسن معایبی هم می تواند داشته باشد، مثلا شاید به خاطر قطر یا شکل ظاهری آن طلق، از دور تصویر تلویزیون مشخص باشد که چیزی جلوی تصویر را گرفته است. اما تعدادی از افراد هم بخاطر وجود کودکان یا بودن تلویزیون در یک محیط کاری و مواردی از این قبیل ترجیح دهند که از این محافظ‌های صفحه استفاده کنند. پس استفاده از محافظ صفحه نمایش ضرورتی ندارد ولی در صورت تمایل خودتان به استفاده از آن منعی وجود ندارد.

–  بهترین فاصله چشم تا تلوزیون ال جی چقدر باید باشد؟

ارتفاع مناسب تلویزیون

برای اینکه هم مطلوب‌ترین تصویر را بتوانیم ببینیم و هم به چشم‌ها آسیب نرسد، باید فاصله مناسب چشم تا تلویزیون را رعایت کنیم. این اندازه 2.5 تا 5 برابر قطر دستگاه است. در واقع با محاسبه این روش می‌توانید به استاندارد اینچ دستگاه برای فضای مورد نظرتان هم برسید. (یعنی برای متراژ و محیط شما تقریبا چه اینچ تلویزونی می‌تواند مناسب باشد)

روش محاسبه :

 • اینچ را ضرب در 2/54 می‌کنیم تا تبدیل به سانتی متر شود .
 • سپس ضربدر 2.5 می‌کنیم که حداقل متراژ مناسب به دست می‌آید .
 • چنانچه ضربدر 5 کنیم حداکثر متراژ مناسب به دست می‌آید .

لازم به ذکر است که اینچ هر دستگاه باید متناسب با فضای محیط باشد تا میدان دید چشم مناسب باشد یعنی اگر تلویزیون 65 اینچ باشد در فضای 45 متری میدان دید پایین است و چشم به درستی نمی‌تواند تصویر را مشاهده کند.

محل تعمیر تلویزیون ال جی کجاست؟

آیا امکان تعمیر در محل تلویزیون ال جی وجود دارد؟

تمام تعمیرات تلویزیون ال جی از طرف تکنسین های گلدیران، تعمیر آن، در محلی که دستگاه شما قرار دارد، انجام می‌شود.

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی چقدر است؟

هر نوع مشکلی که در تلویزیون ال جی شما رخ دهد تکنسین گلدیران بر اساس نوع مشکلی که دستگاه شما به وجود آید، در محلی که تلویزیون ال جی شما قرار دارد، حضور پیدا می‌کنند و پس از بررسی، هزینه تعمیر را برآورد و به شما مشتریان عزیز اعلام می‌کنند.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی 

گلدیران برای تعمیر تلویزیون ال جی در تمام ایران دارای نمایندگی است و برای پیدا کردن نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی کافیست بر روی لینک آدرس نمایندگی‌ها کلیک کنید و یا با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی، تکنسین‌های حرفه‌ای گلدیران در کمترین زمان، در محلی که دستگاه قرار دارد، برای تعمیر مراجعه می‌کنند.

پس برای تعمیر تلویزیون ال جی نیازی به مراجعه حضوری، حمل دستگاه و بردن آن به مغازه‌های تعمیر غیر مجاز و یا تعمیرکاران محلی متفرقه نیست. فقط کافی‌ست برای تعمیر محصول و رفع مشکل تلویزیون ال جی خود با ضمانت گلدیران به کارشناسان متخصص ما اطلاع دهید.

شماره تماس نمایندگی مجاز تلویزیون ال جی چیست؟

بنابر آنچه در این مقاله گفتیم گاهی امکاان دارد که خرابی‌ و نیاز به تعمیر تلویزیون ال جی پیش آید. اما این خرابی‌ها آخر راه تلویزیون شما نیستند. تعمیرکاران با تجربه برای تمام این مشکلات و خرابی‌ها راه‌حل‌های مناسبی پیدا کرده‌اند که می‌تواند به سادگی تلویزیون شما را تعمیر کند.

گلدیران نیز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین تیم‌های تلویزیون ال جی در دسترس شما خواهد بود. پس اگر ناگهان برای تلویزیون ال جی شما مشکلی پیش آمد می‌توانید به گلدیران اعتماد کنید و برای مراجعه تکنسین متخصص و کاردان درخواست تعمیرات تلویزیون ال جی خود را ثبت کنید و یا با شماره‌ 84733-021 تماس بگیرید.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی کجاست؟

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون LG 

تمام محصولات ال جی از جمله تلویزیون ال جی آن با ضمانت گلدیران تحت پوشش و حمایت این شرکت می‌باشد. در زمان ایجاد هر گونه سوال، پیشنهاد، خرابی گلدیران پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در صورت هرگونه نیاز به تعمیر تلویزیون ال جی نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون ال جی در سر تاسر کشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.
برای راحت کردن پاسخ به سوالات شما ما در قسمت دانستنی‌های سایت مطالب مورد نیاز را برای هر محصول به تفکیک باز گو کرده‌ایم. در نهایت پس از مطالعه و بررسی تمام جوانب برای مراجعه تکنسین با ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی ما در کنار شما آماده خدمت رسانی خواهیم بود.
با سپردن تعمیر تلویزیون ال جی به نمایندگی مجاز گلدیران در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای رفع ایراد دستگاه خود، از نمایندگان مجاز تعمیر تلویزیون ال جی گلدیران کمک بگیرید تا در مورد همه ی موارد گفته شده آسوده خاطر باشید! شما می‌توانید برای تعمیر تلویزیون ال جی در سراسر ایران، با ما در تماس باشید:

پس برای تعمیر تلویزیون ال جی در تهران، تعمیر تلویزیون ال جی در کرج، تعمیر تلویزیون ال جی در منزل، تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان، تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز، تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد، تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز، تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز، تعمیر تلویزیون ال جی در رشت و تعمیر تلویزیون ال جی در تمام شهرهای ایران اصلا نگران نباشید. زیرا گلدیران در نقطه به نقطه میهن عزیزمان ایران آماده ارائه خدمات تعمیر تلویزیون LG شما میباشد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

برای تعمیر تلویزیون ال جی در تهران در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در تهران با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در تهران فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در تهران انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در کرج

برای تعمیر تلویزیون ال جی در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در کرج با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در کرج فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در کرج انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز

برای تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز

برای تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد

برای تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز

برای تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در رشت

برای تعمیر تلویزیون ال جی در رشت در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در رشت با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در رشت فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در رشت انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

برای تعمیر تلویزیون ال جی در منزل در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در منزل با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در منزل فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در منزل انجام گیرد.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

برای تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان در تمام نقاط شهر برای رفع نگرانی مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات را مستقر کرده‌ایم. فقط کافیست برای تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان با شماره 02184733 تماس و یا برای تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان فقط با نمایندگی های مجاز گلدیران در ارتباط باشید تا به درستی بدون کوچکترین ضرر مالی و آسیب به دستگاه شما مشکل برطرف شود و تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان انجام گیرد.

در تمام مدت عمر دستگاه گلدیران همراه شماست…

رضایتمندی شما مشتریان گرامی و وفادار گلدیران همواره اصلی‌ترین هدف سازمان و شرکت مشتریان گلدیران بوده است از این رو تصمیم گرفتیم محصولی شایسته و مطابق خواست شما مشتریان گرامی تولید کرده و به بازار محصولات خانگی عرضه نماییم. در حال حاضر برای ارائه‌ی خدمات تعمیرات و سرویس دوره ای محصولات جی پلاس و ارائه راهنمایی و همچنین مطالب آموزشی و مقالات آموزشی، برنامه ریزی‌های لازم انجام شده و برای ارائه‌ی خدمات متناسب با نیازهای شما مشتریان عزیز آماده هستیم.

نگران تعمیر تلویزیون ال جی نباشید …

محصولات دارای گارانتی و با پشتیبانی را برای تعمیرات بدست تعمیرکاران محلی نسپارید. سپردن تعمیر تلویزیون ال جی به تکنسین‌های متفرقه، بدون آنکه تعرفه شفافی برای خدماتشان وجود داشته باشد خیلی قابل اعتماد به نظر نمی‌رسد. پس بهتر است که آینده‌نگر باشید و تمام احتمالات را در نظر بگیرید. اکثر گارانتی‌های معتبر خدمات رایگان یا با هزینه شفاف به مشتریان ارائه می‌کنند. گلدیران نیز برای تعمیر محصولات خود نیز با استفاده از تکنسین‌های آگاه و متخصص، قطعات اصلی، تلویزیون ال جی را برای مشتریان خود انجام میدهد.

درصورت به وجود آمدن هرگونه سوالی در رابطه با تعمیر تلویزیون ال جی در انتهای این مطلب آن را برای ما بنویسید تا ما در کم‌ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

 چرا نباید بابت تعمیر تلویزیون ال جی نگران باشید

 اگرچه همه‌ی تلویزیون‌ها ممکن است خراب شوند، اما تلویزیون ال جی با برخورداری از پشتیبانی گلدیران یک مزیت بزرگ در اختیار دارد. تمام مشکلات تلویزیون شما در گلدیران به سادگی تعمیر خواهد شد. فرقی نمی‌کند تلویزیون شما چه مدلی باشد. با استفاده از تمدید گارانتی گلدیران از تلویزیون OLED تا LCD را در بسیاری از موارد به صورت رایگان تعمیر می‌کند. در مورد خرابی‌های بزرگ‌تر نیز تعمیر تلویزیون ال جی به دست گلدیران هم مقرون به صرفه‌تر است و هم ایمن‌تر. برای آشنایی کامل با مد‌ل‌های تلویزیون‌های ال جی مقاله بررسی تخصصی مدل های مختلف تلویزیون ال جی را مطالعه نمایید.

اگر به طور کامل می‌خواهید با مزیت‌های گارانتی آشنا بشوید توصیه ما این است که مقاله وقت آن رسیده با گارانتی آشتی کنیم و تمدید گارانتی چه فایده‌ای برای مشتریان دارد را مطالعه کنید.

یک توصیه: اگر به فکر خرید تلویزیون هستید، بهتر است برای مواجه نشدن با چنین مشکلاتی که در این مقاله به آن پرداختیم تلویزیونتان را از مرکزهای فروش معتبر، همراه با گارانتی بخرید. هر تلویزیونی ممکن است به هزاران دلیل مختلف دچار اشکال شود، اما اگر در هنگام خرید به گارانتی معتبر محصول دقت کنید، کارتان در این مواقع خیلی راحت‌تر است. جا دارد در اینجا توصیه کنیم که قبل از خرید تلویزیون، به مقاله‌ی کامل‌ترین راهنمای خرید تلویزیون سری بزنید تا خریدتان را آگاهانه‌تر انجام دهید. پس از خرید می‌توانید برای نصب دستگاهتان در قسمت نصب ثبت درخواست خود را به راحتی انجام دهید.

با تمدید گارانتی مدیریت هزینه ها آسان میشود !

مزایای بیشتر تمدید گارانتی

ثبت درخواست

مطالب کاربردی

دسترسی سریع به پربازدید ترین بخش‌های سایت

سوالات متداول

جواب سوالات خود را در این قسمت بیابید

خطای دستگاه

ارورهای روی دستگاه نشان دهنده چیست؟

دفترچه راهنما

دفترچه راهنمای محصولتان را دریافت کنید

ویدئو آموزشی

آموزش تصویری استفاده از دستگاه‌هایتان

سایر خدمات گلدیران

برای دریافت خدمات از گلدیران به هیچ واسطه‌ای نیازی نیست!

نصب و راه اندازی

در کمتر از 24 ساعت در سراسر ایران با بهره گیری از تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب در زمان درخواستی شمااطلاعات بیشتر

سرویس دوره ای

هر 6 ماه یک بار جهت افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از خرابی‌های احتمالی دستگاه ارزشمند شمااطلاعات بیشتر

تمدید گارانتی

با تمدید گارانتی پس از گذشت مدت زمان گارانتی، همچنان می‌توانید از مزایای ضمانت دستگاه استفاده کنید.اطلاعات بیشتر

امتیاز کاربران

5 stars4 stars3 stars2 stars1 star

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.

۱۴۰۱/۰۹/۱۳ ۱۱:۴۷

سلام و وقت بخیر چند وقتیه تلویزیون LGما وقتی روشنه تصویرکل صفحه کلا یه رنگ میشه(مثلا صورتی باخط های عمودی یا افقی) بعدچندثانیه خاموش میشه دوباره خودکار روشن میشه .هربار که تصویرش یه رنگ میشه رنگش با بار قبل فرق میکنه . وقتی تلویزیون خاموشه خود به خود روشن میشه.وقتی تلویزیون رو ازجاش در میارم وسروته میکنم دوباره سر جاش میذارم تاده پانزده روز بدون مشکل کار میکنه بعدش دوباره مشکلش برمیگرده

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۹/۱۳ ۱۲:۴۶

سلام و وقت به خیر؛ لطفا در این لینک درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاهتون مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

علیرضا ابراهیمی 

۱۴۰۱/۰۸/۰۴ ۱۱:۵۱

سلام وقت بخیر اگر کنترل جادویی ال جی مون مشکل پیدا کرده باشه ابتدا تکنیسین میفرستین و اگر سالم نبود باید یک کنترل جدید سفارش بدیم؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۸/۰۴ ۱۴:۵۱

سلام و وقت به خیر؛ اگر مطمئن هستید کنترل آسیب دیده و ایراد از کنترل جادویی هست نیازی به مراجعه تکنسین نیست و بهتره خریداری بشه اما اگر در این مورد اطلاع ندارید، تکنسین مراجعه کنند تا در مورد اینکه می‌بایست دستگاه تعمیر بشه یا کنترل خریداری بشه مطمئن باشید. موفق باشید

۱۴۰۱/۰۲/۰۹ ۰۹:۱۱

سلام ببخشید مزاحم میشم تلویزیون ما هیوندای هستش ال جی من بازی پابجی رو نصب کردم بهش میرم داخل پابجی مینداره بیرون هر بازی رو نمیدونم چیکار باید کرد

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۲/۱۱ ۰۹:۵۲

سلام و وقت بخیر، در مورد تلویزیون هیوندای متاسفانه اطلاعاتی نداریم. موفق باشید

شادمان فتحی 

۱۴۰۱/۰۲/۰۵

سلام ، تلویزیونم این پیام( برای آزاد سازی حافظه بیشتر این برنامه کاربردی مجددا راه اندازی شود) رو میده و تصویر قطع میشه و بعد از چند لحظه مجددا تصویر میاد اگه امکان داره بگید مشکلش چیه?

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۲/۰۷ ۱۱:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ لطفا در قسمت مدیریت تلویزیون، بهینه سازی سیستم رو اجرا کنید. در صورتی که با باز کردن یک برنامه خاص این اتفاق میفته، برنامه رو حذف کنید و در صورت امکان تلویزیون رو بازنشانی به تنظیمات کارخانه کنید. موفق باشید

امیر مهدی مافی 

۱۴۰۱/۰۱/۲۵ ۱۰:۲۷

سلام . من تلوزیون 65sk8000gi دارم اما کنترل جادویی تلوزیون حدودا بعد 1 سال نیمه فعال شد . یعنی بعضی از اوقات کار میکنه و اگر هم کار کنه خیلی زود از کار میوفته . بغضی وقت ها هم اصلا کار نمیکه . باتری کنترل رو هم عوض کردم . حتی چند بار غیر فعال کردم دوباره فعال کردم بازهم کار نکرد . میخواستم ببینم مشکل از تلوزیونه یا خود کنترل . و اینکه ایا کنترل قابل تعمیر هست ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۱/۲۵ ۱۲:۲۵

سلام و وقت بخیر، لطفا دکمه های Home و back را همزمان نگه دارید سپس رها کرده و دکمه ok روی کنترل فشار دهید. در صورتی که باتری های قوی گذاشته شده و ایراد همچنان وجود داشته باشد در صورت امکان با کنترل دیگر بررسی شود اگر کنترل دیگری نداشتید میتوانید درخواست تعمیرات ثبت کنید تا تکنسین از نزدیک دستگاه و کنترل را بررسی کند. شرکت تعمیرات کنترل را انجام نمی دهد و اگر کنترل مشکل داشته باشد میتوانید کنترل دیگری از طریق سایت خریداری کنید. برای درخواست مراجعه تکنسین وارد لینک زیر شوید cs.goldiran.ir/request . برای خرید کنترل جدید میتوانید وارد قسمت فروشگاه لوازم جانبی شوید : https://cs.goldiran.ir/product/category/84/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C

غلام زاده 

۱۴۰۰/۱۲/۰۵ ۲۰:۴۵

سلام من تلویزیون الحی مدل49UM7340دارم وقتی تلویزیون روشن است، من بادستگاهی مثل دریل ،فرز،ماشین لباسشویی،سشوار و ……روشن میکنم تصویر تلویزیون دچار نویز میشود و قابل تماشا نیست .این حالت حتی وقتی همسایه ها هم از این سری دستگاه ها استفاده میکنن این اتفاق باز هم برای تلویزیون من بوجود می آید.چطوری باید این حالت را رفع کنم

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۲/۰۸ ۱۵:۱۷

سلام و وقت به خیر؛ دوست گرامی این مدل گلدیرانی نیست اما به طور کلی برخی دستگاه‌ها ممکنه روی تلویزیون نویز ایجاد کنن و وقتی کابل HDMI و یک دستگاه جانبی به تلویزیون وصل هست هم ممکنه بیشتر نویز بگیره. در برخی مدل‌ها گزینه‌ای به نام کاهش نویز هست که با تنظیم این گزینه ممکنه کمی مشکل رفع بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۱۱/۲۵ ۲۳:۲۶

سلام خسته نباشید بنده تلویزیون ال جی مدل مولتی پلکس 72 / 29 اینچ دارم چند وقته ارور اجکت میده در صورتی که داخل دستگاه فیلمی نیست بعداز چند ثانیه خاموش میشه لطفا کمکم کنید مرسی

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۱۴:۵۳

سلام و وقت بخیر، مدل دستگاه مشخص نیست ولی با توجه به قدیمی بودن محصول می توانید از طریق لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید. موفق باشید cs.goldiran.ir/request

۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ۲۱:۴۳

سلام تلویزیون من مدل 49uf859 هستش. روشنش که میکنیم هم صدا داره و هم تصویر، ولی نه از کنترل و نه از پنل دستور نمیگیره. کانال عوض کنیم، بعد حدودا 20 دقیقه عوض میشه. لطف میکنید، راهنمایی فرمایید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۱/۱۶ ۰۹:۴۳

سلام و وقت بخیر، . دستگاه را یکبار از پریز برق جدا کرده و در صورتی که ایراد همچنان وجود داشته باشد باید توسط تکنسین تعمیرات بازدید شود . لطفا در این لینک درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۰۹:۲۲

با سلام برنامه اتصال گوشی سامسونگ به تلویزیون کدوم هست میشه منو راهنمایی کنین چطوری موبایل به تلویزیون وصل کنم. ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۱:۵۴

سلام و وقت بخیر، برای اتصال گوشی به تلویزیون در صورتیکه گوشی شما این قابلیت را دارد میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید. https://cs.goldiran.ir/fa/blog/%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86%E2%80%8C-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C موفق باشید

۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۰۹:۵۰

شما جدیدترین تلویزیون ال جی رو دارید؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۱۱:۲۵

سلام و وقت به خیر؛ در حال حاضر گلدیران مدل‌های جدید تلویزیون ال جی رو ارائه نمیده. تلویزیون‌های پنل QNED جدیدترین تلویزیون‌های ال جی هستن. اگر دستگاه‌های احیایی با گارانتی 9 ماهه گلدیسی بخواهید میتونید با شماره تلفن 02184738 تماس بگیرید. موفق باشید

۱۴۰۰/۱۰/۰۷ ۱۱:۱۹

میشه یه لطفی بفرمایید یک جا شفاف بزارید یا بگید توی این شهرهای پر متقاضی و اصلی نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی شما کجاست؟ بنده یک پیج اینستاگرام دارم برای تحلیل محصولات برقی بیشتر سوال افراد اینه که الان تو این تحریم دنبال یه تعمیرکار مطمئن برای تلویزیونشون میگردن. تعمیرتلویزیون ال جی در کرج تعمیرتلویزیون ال جی در مشهد تعمیرتلویزیون ال جی در تبریز تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان تعمیرتلویزیون ال جی در شیراز تعمیرتلویزیون ال جی در اهواز تعمیرتلویزیون ال جی در رشت تعمیرتلویزیون ال جی در تهران تعمیرتلویزیون ال جی در منزل

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۰/۰۷ ۱۱:۳۳

سلام و وقت به خیر؛ برای دسترسی به اطلاعات نمایندگی‌ها میتونید به این لینک مراجعه کنید: cs.goldiran.ir/agencies. و یا اینکه در این لینک درخواست خودتون رو ثبت کنید تا نمایندگی با شما تماس داشته باشن: cs.goldiran.ir/request. موفق باشید

حسام الدین رستی 

۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۲۲:۱۸

سلام.تلوزیوت ال جی 49 اینچ دارم که زمانی که روشنش میکنم تصویر نداره اما صدا هست.مشکلش کجاست و باید چیکار کنم. ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۰/۰۴ ۱۱:۳۳

سلام و وقت به خیر؛ لطفا دکمه مربوط به ورودی رو انتخاب کنید و بررسی کنید آیا تصویر باقی ورودی‌ها نمایش داده میشه یا خیر. در صورتی که تصویر باقی ورودی‌ها نمایش داده بشه به این معنی هست که دستگاه مشکلی نداره و سیگنال همان ورودی رو نمیتونه دریافت کنه. اگر تصویر باقی ورودی‌ها هم قابل مشاهده نیست، لطفا در این لینک درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۵:۴۷

سلام ایا نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز واقع در داراب پایین تر از سه راه سعدی روبروی کوچه علویه خدمات فنی نادر برای گلدیران هست؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۳۰ ۱۰:۰۵

سلام و وقت به خیر؛ بله دوست گرامی این نمایندگی مجاز گلدیران هست. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۵:۴۶

Salam, mənə Təbrizdə LG televizorunun təmirində kömək lazımdır

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۳۰ ۱۰:۰۳

سلام و وقت به خیر؛ لطفا درخواستتون رو برای بررسی تلویزیون در این لینک ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۵:۴۶

سلام نئجه سن منیم آدیم محمد دیر نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۷:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ لطفا در این لینک درخواست تعمیراتتون رو ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۵:۳۹

کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک اقا کممممممممممممممممممممممممممک به یه تکنسین برای تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان نیاز دارم میشه یه شماره بهم بدین که مجبور نشم پو الکی به تعمیرکار قلابی ندم؟ تامید میکنم من تهران نیستم نمایندگی تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان رو میخوام

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۷:۳۷

سلام و وقت به خیر؛ لطفا برای تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان درخواستتون رو در این لینک ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۶:۱۰

وقت بخیر برای تعمیرتلویزیون ال جی در کرج به کجا باید مراجعه کنم؟ چون دستگاه رو نمیشه جا به جا کرد و حتما باید یه فرد قابل اعتماد رو من به خونه راه بدم برای همین به دنبال مطمئن ترین نمایندگی تعمیرتلویزیون ال جی در کرج هستم. اگر از نمایندگی تعمیرتلویزیون ال جی در کرجام یک فرد مطمئن هم بهم معرفی کنین عالیه

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۷:۴۵

سلام و وقت به خیر؛ برای تعمیر تلویزیون ال جی در کرج لطفا درخواست تعمیرات رو در این لینک ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request. یا لطفا شماره تلفنتون رو بفرمایید تا در این مورد با شما تماس گرفته بشه. کارشناس قبل از مراجعه با شما تماس میگیرن و میتونید در مورد تعمیرکار و ارائه‌ی خدماتشون کاملا مطمئن باشید. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۶:۰۹

سلام نمایندگی تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان کجاست که دستگاهمو بیارم برام تعمیر کنین برای تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان نیاز به یه تعمیرکار حرفه ای دارم

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۷:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ لطفا برای ارتباط با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان درخواستتون رو در این لینک ثبت کنید تا برای بررسی دستگاهتون مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request. و یا لطفا شماره تماستون رو بفرمایید تا در این مورد با شما تماس گرفته بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۰۹:۲۱

سلام روز بخیر باشه. دنبال علت روشن نشدن تلویزیون ال جی هستم؟ تعمیر صفحه تلویزیون ال جی رو آیا انجام میدین شما؟ فکنم تعمیر تلویزیون ال جی قدیمی سخت باشه تلویزیون منم قدیمه و نگران. حتی اگر آموزش تعمیر تلویزیون ال جی هم بهم بدین که مجبور نباشم هزینه زیاد کنم خوبه. برای تعمیر تلویزیون ال جی در تهران و تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز لطفا ادرس بدین که اگر نتونستم خودم تعمیر کنم و اهواز نمایندگی نبود بیام تهران

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۰۹:۳۸

سلام و وقت به خیر؛ علت روشن نشدن تلویزیون ال جی میتونه دلایل متفاوتی باشه مثل ایراد فنی، مشکل برق، ایراد محافظ برق، مشکل کابل برق و … لطفا تلویزیون رو مستقیم به پریز وصل کنید و بعد دستگاه رو چک کنید. بله تعمیر صفحه تلویزیون رو انجام میدیم. تلویزیون حتی اگر قدیمی هست نیاز به بررسی داره و بعد از بررسی کامل دستگاه میتونیم در مورد نحوه تعمیراتش نظر بدیم. آموزش تعمیر تلویزیون برگزار میشه اما برای تکنسین‌های گلدیران هست و محدودیت داره دوست گرامی. در تهران و اهواز نمایندگی داریم و شما میتونید درخواست تعمیرات رو در لینک زیر ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۱ ۱۹:۱۴

سلام ببخشید تلویزیون من وقتی که به اینترنت وصل میشه مرورگر رو باز نمی‌کند و پرت میشه بیرون حتی با چند اینترنت مختلف هم امتحان کردم چطور میتونم درستش کنم

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۰۹:۲۱

سلام و وقت به خیر؛ لطفا بازنشانی به تنظیمات کارخانه رو انجام بدید. معمولا به این شکل مشکل رفع میشه. با توجه به مدل ممکنه برای برخی از دستگاه‌ها به روز رسانی جدید ارائه شده باشه و بتونید به روز رسانی آنلاین انجام بدید. اگر مشکل رفع نشد لطفا مدل دستگاه رو بفرمایید تا بر اساس مدل دستگاه بتونیم شما رو راهنمایی کنیم. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۱ ۱۹:۰۰

سلام من یک تلویزیون اسمارت دارم و وقتی اینترنت را وصل میکنم و میخوام وارد مرورگر بشم وارد نمیشود و پرت میشه بیرون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۰۹:۱۸

سلام و وقت به خیر؛ اگر این مورد تکرار میشه لطفا بازنشانی به تنظیمات کارخانه رو انجام بدید. معمولا به این شکل مشکل رفع میشه. با توجه به مدل ممکنه برخی از مدل‌ها به روز رسانی جدید داشته باشن و بتونید به روز رسانی آنلاین انجام بدید. اگر مشکل رفع نشد لطفا مدل دستگاه رو بفرمایید تا بر اساس مدل دستگاه بتونیم شما رو راهنمایی کنیم. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۸/۰۱ ۱۳:۱۲

سلام خسته نباشید تلویزیون الجی مدل 49lf51000gi-ta دارم و بعد از هر تغییری داخل تنظیمات مثل تغییر شماره کانال ها بعد از خاموش و روشن شدن تلویزیون برمیگرده به حالت اول. چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۸/۰۲ ۱۰:۳۶

سلام و وقت به خیر؛ لطفا در منوی عمومی، حالت نمایش خانگی رو انتخاب کنید. در مورد تنظیمات ترتیب کانال‌ها بیشتر مربوط به فرستنده هست اما اگر بعد از انجام این مورد باز هم تغییر کرد، در لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید تا کارشناس برای رفع مشکل دستگاهتون مراجعه کنن: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۳۳

سلام بهترین جا برای تلویزیون کجاست؟ بهترین متراژ بر اساس اینچ تلویزیون چطور محاسبه میشه؟ بهترین جا و سایز مناسب تلویزیون (از نظر متراژ خانه-سایز تلویزیون-جای تلویزیون) این ها همه برام سوال هست. ایا باید درخواست تعمیر تلویزیون ال جی ثبت کنم بیان کارشناسی کنن محیط رو؟ چون برای کولرگازی ال جی این کار رو انجام دادین برام

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۵۲

سلام و وقت به خیر؛ برای تلویزیون اگر خودتون بتونید محاسبه کنید نیازی نیست کارشناس مراجعه داشته باشن. اندازه تلویزیون باید به اندازه‌ای باشه که از جایی که روبروی تلویزیون می‌نشینید به اندازه‌ی 2.5 تا 5 برابر قطر تلویزیون تا دستگاه فاصله وجود داشته باشه. مثلا اگر تلویزیون 49 اینچ هست، اندازه قطر دستگاه به سانتی متر 124 سانتی متر هست و دو برابر اون یعنی فاصله‌ی 248 سانتی تا 620 سانتی فاصله‌ی مناسب بیننده تا تلویزیون هست. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۳۱

در تعمیر تلویزیون ال جی آیا برای قاب دور تلویزیون هم دچار ترک بشه باید درخواست تعمیرکار کرد

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۴۶

سلام و وقت به خیر؛ بله میتونید برای این ایراد در لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۳۰

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی آیا در شهر بوشهر هم جایی مطمئن برای خدمات دهی هست؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۴۴

سلام و وقت به خیر؛ بله از طریق لینک زیر میتونید به اطلاعات مربوط به نمایندگی‌های شهر خودتون دسترسی داشته باشید: cs.goldiran.ir/agencies موفق باشید

۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۲:۱۹

سلام برای تعمیر تلویزیون ال جی راهنمایی میخوام چند روزه که لوگوی شبکه نمایش افتاده روی صفحه و نمیره؟ مشکل خیلی حاده ؟ برای تعمیر تلویزیون ال جی بیان چقد میشه هزینش؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۳:۴۵

سلام و وقت به خیر؛ اگر دستگاه Oled ال جی هست لطفا تنظیمات راهنمای لینک زیر رو انجام بدید: csgl.ir/old در صورتی که دستگاه پلاسما هست و این مشکل رو داره در منوی گزینه، شستشوی رنگی یا سفیدشویی رو چند دقیقه روشن کنید و بعد از اون روی حالت دایره‌ای قرارش بدید. اگر مشکل رفع نشد و یا تلویزیون مدل دیگه‌ای هست در لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی و رفع ایراد دستگاه مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

کمال الدین علوی 

۱۴۰۰/۰۴/۱۸ ۰۹:۲۶

سلام تلویزیون ال جی 55یو85000دارم که متاسفانه آب ازپنل کولرال جی بعلت سدشدن لوله خروجی آب وارد تلویزیون شده و قسمتی زیادی ازتلویزیون دارای خطوط عمودی شد آیا قابل تعمیر است ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۴/۱۹ ۰۹:۲۶

سلام و وقت به خیر؛ لطفا از لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه و پس از بازدید دستگاه در مورد تعمیرات اعلام نظر بشه. متاسفانه به این شکل امکان اعلام نظر وجود نداره. cs.goldiran.ir/repaire موفق باشید

۱۴۰۰/۰۳/۱۵ ۱۹:۰۹

سلام خسته نباشید بنده تلوزیون 49 اینچ LG دارم وقتی تلوزیون رو میخوام روشن کنم اصلا روشن نمیشه هم با کنترل آن و هم با دکمه روی خود تلوزیون . چراغ تلوزیون روشن است اما با زدن دکمه روشن شدن هیچ عکس المعلی نشون نمیده. بعضی وقتا که نیم ساعت از برق کشیده میشه دوباره کار میکنه ولی بعضی وقتا این زمان تغییر پیدا میکنه خیلی ممنون میشم راهنمایی در این باره به بنده بکنید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۳/۱۶ ۱۱:۱۴

سلام و وقت به خیر؛ لطفا به صورتی که در همین صفحه و یا لینک زیر توضیح داده شده تست کنترل انجام بدید، شاید مشکل از کنترل باشه. اگر مشکل از کنترل بود لطفا کنترل جدید تهیه کنید و اگر مشکل از کنترل نبود درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه: https://cs.goldiran.ir/page/%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D9%85%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%84%DB%8C-LG موفق باشید

صمد رشیدی 

۱۴۰۰/۰۳/۰۷ ۲۲:۱۸

سلام من یه تلوزیون ال ای دی مدل49uj752ال جی دارم مدتی بود تلوزیون خاموش و روشن میشد به روز رسانی کردم کلا تلوزیون قاطی کرده و کنترل جادویی اون هم قاطی کرده آبدیت اون رو از سایت ال جی گرفتم و با فلش به روزرسانی کردم لطفا راهنمایی کنید چه باید کرد در ضمن تمامی اقدامات لازم در مورد فعال و غیر فعال کردن کنترل جادویی رو از سایت ال جی انجام دادم ولی فایده نداره

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۱۰:۵۲

سلام و وقت به خیر؛ آقای رشیدی این مدل گلدیرانی نیست و به طور کلی برای تلویزیون‌های گلدیرانی و غیرگلدیرانی تاکید میشه که فقط به روز رسانی آنلاین مورد تایید هست و نسخه به روز رسانی آفلاین ممکنه به دستگاه صدمه بزنه. از طرف واحد فنی گلدیران به روز رسانی آفلاین و از روی فلش مورد تایید نیست. با توجه اینکه تلویزیون شما گلدیرانی نیست، متاسفانه امکان تعمیر از طرف گلدیران رو نداره. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۳/۰۶ ۱۶:۰۹

سلام ی تلویزیون الجی 55 اینچ دارم ک تازه خریدم مشکلم اینه ‌.ک وقتی فلش ک جنس فلزی داره رو ب تلویزیون وصل میکنم وقتی ب بقیه پورتای پشت تلویزیون مثل یو اس بی یا اچ دی ام ای میخوره تصویز تلویزیون ک رو گیرنده دیجیتاله پارازیتی میشه برای یک ثانیه مشکل از چی میتونه باش؟و مشکل دیگری نداره

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۰۹:۱۵

سلام و وقت به خیر این مورد تا حدی طبیعی هست چون باعث ایجاد نویز میشه. به طور کلی ممکن هست دستگاه‌های جانبی هم که به تلویزیون متصل هستند گاهی نویز انتقال بدن چون مستقیم به برد انتقال پیدا میکنه. موفق باشید

سیدمحسن آبسالان 

۱۴۰۰/۰۲/۳۰ ۰۸:۵۵

تلویزیون lg uh850v مدتیه که وقتی روشنه ، بعد از چند ساعت خودش یهو خاموش میشه و دوشاخه رو که از محافظ برق میکشیم و چند دقیقه بعد میزاریم؛ دوباره روشن میشه و بعد از چندساعت دوباره خاموش میشه. تعمیرکار میگه مین برد خراب شده و باید تعویض بشه و یا تعمیر. بعلت دوری مسافت( استان ایلام) و عدم امکان جابجایی تلویزیون، امکانش هست مین برد رو ارسال کنم و تعمیرات توسط کارشناسان شما انجام بشه؟ ممنونم آبسالان

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۳۰ ۱۱:۲۸

سلام و وقت به خیر؛ این مورد رو پیگیری می‌کنیم و با شما تماس می‌گیریم. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۲/۲۹ ۱۲:۰۵

سلام تلویزیون ما ال جی ،49اینچه تازگیا خیلی کند کار می‌کنه وقتی میزنی شبکه بعدی چند دقیقه زمان میبره تا بره شبکه بعدی مشکلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۲۹ ۱۳:۲۲

سلام و وقت به خیر؛ لطفا بررسی کنید که آنتن مشکلی نداشته باشه و اینکه قدرت و کیفیت سیگنال آنتن مناسب باشه. این مورد تا حدی طبیعی هست. اگر این مورد غیر طبیعی به نظر میرسه لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۱۳:۲۵

سلام تلویزیون 65 جی پلاس چجوری ریست فکتوری میشه؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۱۷:۰۶

سلام و وقت به خیر؛ بستگی به مدل تلویزیون داره و بر اساس مدل منوی دستگاه متفاوت هست. به یکی از روش‌های زیر میتونید وارد این منو بشید: مدل‌های غیر هوشمند: منوی اصلی- زیرمنوی تنظیمات- ریست FTI ورود به منوی گزینه- بازنشانی به تنظیمات کارخانه ورود به منو- تنظیمات- بازنشانی به تنظیمات کارخانه مدل‌های هوشمند: منوی سیستم- انتخاب «بازنشانی به تنظیمات کارخانه» انتخاب کلید Home- تنظیمات- تنظیم سیستم- تنظیمات مشترک- بازیابی سیستم منو- تنظیمات- بازنشانی تلویزیون موفق باشید

حمید محمدی 

۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۱۵:۰۲

سلام تلویزیون ال جی مدل 55uc97000 که صفحه اش ضربه خورده با نمایندگی هم تماس گرفتیم و گفتند صفحه اش موجود نیست میخواستم ببینم تهران نمیشه سفارش بدیم و باید چه کار کنیم؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۱۶:۴۵

سلام و وقت به خیر؛ لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا موجودی قطعه‌ی دستگاه بررسی بشه و در این مورد با شما تماس گرفته بشه. از طریق لینک زیر میتونید سفارش ثبت کنید: cs.goldiran.ir/repaire موفق باشید

مصطفی کبیری 

۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۱۱:۴۸

سلام وقت بخیر علت بیشتر بودن هزینه تعمیرات تلویزیون توسط گلدیران نسبت به تعمیرکاران دیگر چیست تلویزیون ال ای دی 43 این دارم تکنسین شما گفته یک میلیون یکصد خرج داره نزدیکه 20 تعمیرکار تلویزیون تو سطح شهر زنگ زدم قیمت 800 تا 850 دادن؟!!!

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۱۲:۱۲

سلام و وقت شما به خیر؛ دوست گرامی گاهی این تفاوت قیمت به علت این هست که شرکت قطعاتی که معمولا با تعمیر مجدد پس از مدت کوتاهی دچار مشکل میشن رو تعویض میکنه و از قطعات استاندارد مورد تایید کارخانه استفاده میشه که معمولا وارداتی هستن و به همین علت قیمت بالاتری دارند. برای مثال اگر مشکل بکلایت تلویزیون وجود داشته ممکنه تعویض چند LED در یک ردیف از طرف تعمیرکار غیر گلدیرانی انجام بشه، اما کارشناسان گلدیران چون اطلاع دارن بعد از مدتی LEDهای دیگه هم میسوزن و باز نیاز به تعویض قطعه وجود داره، همان ابتدا با هزینه‌ی بالاتری یک رشته LED رو تعویض میکنن. به این دلیل هست که هزینه تعمیرات تفاوت داره. موفق باشید

میلاد ایمانی فر 

۱۴۰۰/۰۲/۰۸ ۱۵:۲۰

سلام وقتی تلویزیون رو روشن میکنم منوی برنامه ها(منویی که بعد زدن دکمه علامت خونه نشون میده) باز میشه لطف میکند بگید دلیلش چیه ؟ (مدل super uhd)

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۰۸ ۱۶:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ بستگی به برند دستگاه داره. در برخی مدل‌های تلویزیون‌های جی پلاس میتونید انتخاب کنید که صفحه اصلی تلویزیون کدام صفحه باشه. موفق باشید

سید محمد طباطبایی 

۱۴۰۰/۰۱/۲۰ ۱۳:۰۶

با سلام تلویزیون من مدل 55UH850V هست که پس از روشن کردن تصویر تا 5 ثانیه بدون مشکله و پس از اون تصویر سیاه میشه ونور بک لایت خاموش میشه و تصویر در پس زمینه به صورت تاریک وجود داره ولی صدا و کارکرد اون بدون مشکله ، هر وقت تنظیمات ذخیره انرژی رو روی حداکثر میزارم یا اینکه بک لایت رو روی عدد صفر تنظیم کنم تلویزیون بدون مشکل کار میکنه به غیر از ان یعنی حتی تنظیم بک لایت رو روی عدد یک بزارم ویا با خاموش کردن ذخیره انرژی نور، بک لایت بعد چند ثانیه خاموش میشه دوباره باید با کنترل خاموش و روشن کنم وتنظیم بک لایت رو روی صفر بزارم مشکل چیه نرم افزاریه یا سخت افزاری ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۲۱ ۰۹:۱۶

سلام و وقت به خیر؛ لازم هست دستگاه بررسی بشه تا بتونیم ایراد رو تشخیص بدیم. لطفا در صورت تمایل درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۱۸:۲۲

با سلام من تلویزیون ال جی مدل LA62100دارم بعد از اپدیت دیگه فلش وصل میکنم هیچکدام از فیلمها رو پخش نمیکنه سایت divx هم که میرم نمیدونم توی کدوم قسمتش باید کد تلویزیون را بزنم ممنون میشم راهنمایی کنید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۰۸:۵۳

سلام و وقت به خیر؛ لطفا بفرمایید باقی فایل‌ها با فرمت دیگه‌ای رو اجرا میکنه؟ برای ثبت کد DIVX لطفا وارد سایت DIVX.VOD بشید و کد داخل منوی پشتیبانی (قسمت اطلاعات تلویزیون) رو رجیستر کنید تا دستگاه از این پس فیلم‌هایی با فرمت DIVX رو اجرا کنه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۶:۲۳

نه هیچ فایل تصویری و اجرا نمیکنه و پیغام میده مجددا امتحان کنید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۶:۳۲

سلام مجدد؛ لطفا در صورتی که هیچ فایلی رو اجرا نمیکنه درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۳:۳۸

با عرض سلام و خسته نباشید تلویزیون ما مدل LG UF64000GL میباشد .تلویزیون ما تصویرش مایل به صورتی است و تو تنظیم رنگ ها هم درست نشد آیا راهی برای درست شدنش وجود داره؟ و یا میشه کلا تنظیمات رنگ رو بازنشانی کرد؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۰۹:۳۹

سلام و وقت به خیر؛ لطفا دمای رنگ و گزینه ته رنگ رو تغییر بدید. میتونید از راهنمای لینک زیر تنظیمات مربوط به تصویر رو مطالعه کنید: csgl.ir/atv موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۳:۰۵

سلام وقت بخیر،تلویزیون من شبکه های تلویزیونی نمیاره،نه روی دیجیتال و نه روی انالوگ.انتن و اتصالات هم هیچ مشکلی ندارن،با تلویزیون دیگه امتحان کردم وصل میشه

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۰۹:۳۴

سلام و وقت به خیر؛ امکان داره مربوط به تیونر دیجیتال داخلی تلویزیون باشه. لطفا برای بررسی این مورد درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای عیب یابی و تعمیر تلویزیون مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۲ ۱۹:۵۴

سلام ببخشید تلویزیون ال جی وقتی روشنش میکنیم بعد از 10 ثانیه صفحه سیاه میشه ولی خاموش نیست دلیلش چیه ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۳ ۰۹:۴۹

سلام و وقت به خیر؛ ممکنه مربوط به برد دستگاه باشه، لازم هست دستگاه از طرف کارشناس بررسی بشه تا بتونن ایراد رو پیدا کنن. در صورت تمایل درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۱ ۲۰:۰۶

سلام خسته نباشید من یهو LCD 32 اینچ دارم موقعی که تلویزیون برا مدتی خاموش بوده و می خوام روشن کنم در ابتدا رنگ تصویر یهو چیزی شبیه سیاه و سفید و یا کمی رنگی نشوند میده و بعد از حدود نیم ساعت الی یهو ساعت درست میشه می خواستم ببینم مشکل چی می تونه باشه

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۲ ۰۷:۰۸

سلام و وقت به خیر؛ لازم هست ماژول، بکلایت و … از طرف کارشناس بررسی بشه تا بتونیم اعلام نظر قطعی داشته باشیم. لطفا در صورت تمایل درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۲۲:۴۷

سلام وقت بخیربرای پخش فیلم‌های محافظت شده DivX باید دستگاه درسایت ثبت نام بشه ممنون میشم اگه ثبتش کنیدکدثبت نام 2IB82GUWDV

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۱:۴۹

سلام و وقت به خیر؛ این مورد از سوی مصرف کننده‌ی دستگاه معمولا انجام میشه. لطفا به سایت DIVX.VOD مراجعه کنید و کد دستگاه رو رجیستر کنید. موفق باشید

ابوالفضل دهقانی 

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۱:۱۵

سلام امکان اپ دیت سخت افزاری تلویزیون وجود دارد؟ بنده uf69000 دارم که شبکه های hd رو نشون نمیده میخام uj69000 بشه با تعویض قطعات امکان داره؟ یه مورد صفحه شکستشو دارم هر دو 49 اینچ

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۹:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ متاسفانه این امکان وجود نداره. موفق باشید

سام تقوایی 

۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۹:۱۱

سلام وقت بخیر بنده تلویزیون مدل uf85000gi دارم و از ابتدا از تصویرش راضی نبودم و وقتی با تلویزیون الجی دوستان مقایسه میکنم وضوح خوبی نداره این مدل مشکل داره یا احتمال داره ایراد داشته باشه؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۰۷ ۱۰:۵۳

سلام و وقت به خیر آقای تقوایی؛ لطفا حالت تصویر رو درخشان انتخاب کنید و بعد تست کنید. آیا مشکلی هم روی تصاویر دیده میشه؟ و اینکه لطفا بفرمایید تصویر همه ورودی‌ها اینطور هست؟

پل داغی 

۱۳۹۹/۱۲/۰۳ ۱۹:۴۱

حقوق مصرف کننده رعایت نمیشود یعنی با هزینهای بالا و غیر معقول و غیر منطقی باعث نارضایتی مشتری میگردد

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ۰۹:۱۲

سلام و وقت به خیر؛ در صورتی که کار شما به خوبی پیگیری نشده عذرخواهی می‌کنیم. لطفا شماره تماستون رو بفرمایید تا بتونیم این مورد رو پیگیری کنیم. موفق باشید

محمد سوری لکی 

۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۲۱:۵۱

سلام تلویزیون من روی یک شبکه تلویزیونی فقط ثابت شده و امکان تعویض شبکه ها رو ندارم هم با کنترل و هم با دکمه پایین تلویزیون حتی برای خاموش کردن و روشن کردن باید مستقیم از پریز برق بیرون بکشم که خاموش بشه و زمانی که به برق وصل میکنم خودش روشن میشه ممنون راهنمایی کنید.

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۰۳ ۰۸:۴۴

سلام و وقت به خیر؛ لطفا مدل دستگاه رو بفرمایید؟ تلویزیون‌های ال جی به این شکل عمل میکنه و بعد از قطع و وصل مجدد برق به طور خودکار روشن میشه. حدود یک ساعت برق دستگاه رو قطع کنید و بعد متصل کنید و ببینید باز به این شکل عمل میکنه؟ موفق باشید

سیدمحمدعلی اوالی 

۱۳۹۹/۱۲/۰۱ ۱۱:۳۴

سلام . قرار بود جهت تعمیر یا تعویض تلویزیون همکاران شما در مشهد با من تماس بگیرند . دیروز با اپراتور محترم شما صحبت کردم . میشه بفرمائید کی و چه موقع تماس میگیرند. ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۰۱ ۱۱:۴۷

سلام و وقت به خیر؛ لطفا شماره تماستون که به شرکت اعلام کردید رو بفرمایید تا بتوانیم این مورد رو پیگیری کنیم و به شما اعلام نتیجه کنیم. موفق باشید

۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۲۰:۱۴

سلام وقت بخیر گوشه سمت راست تلویزیون یکم ضربه خورده وقتی روشن میکنم رنگ قاطی میکنه امکان تعمیرش هست؟و اگر تعویض شه تقریبی چقد هزینه داره؟43اینچ ال جی

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۹:۲۰

سلام و وقت به خیر؛ لازمه دستگاه بررسی بشه و بعد اعلام نظر بشه. لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاهتون مراجعه صورت بگیره. موفق باشید

۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۴:۳۷

سلام بنده تلویزیون 49 اینچ ال جی دارم و مشکل در سمت راست تصویر دارم که سیاه میشه گاهی اوقات،برای تعمیرات امدن وبا اینکه بنده 2سال تمدید گارانتی کردم و مدارکش موجود بود از من فاکتور خرید که 3سال پیش بود رو خواستن وگرنه تعمیرات انجام نمیشه !!!!واقعا چرا؟فاکتور برای چی؟اگر از اصل بودن محصول مطمئن نبودید چرا 2بار تمدید کردید؟؟این درخواست واقعا عجیب و اشتباه هست،بنده فاکتور نداشتم و تعمیرکار گفتن تا فاکتور ندید کارتون انجام نمیشه!!!لطفا دلیل فاکتور خرید خواستن رو به بنده توضیح بدید من 5تا محصول دیگه هم دارم.

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۴:۵۴

سلام و وقت به خیر؛ لطفا شماره تماسی که به شرکت اعلام کرده بودید بفرمایید تا بررسی لازم انجام بشه. متاسفانه به این شکل امکان پیگیری برای ما وجود نداره. موفق باشید

عارفخانی 

۱۳۹۹/۰۹/۱۵ ۱۴:۵۱

سلام من تقریبا 4ساله تلویزیون ال جی مدلUF64000GI دارم.چند روزه یه لکه به رنگ ابی یا بنفش خیلی خیلی کم رنگ وسط تصویر ظاهر شده.چطور میتونم برطرفش کنم؟قابل درست شدن هست؟با تشکر

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۹/۱۵ ۱۵:۲۴

سلام و وقت به خیر؛ اگه این مشکل رو روی تصویر تمام ورودی‌ها مشاهده می‌کنید، لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاهتون مراجعه بشه. موفق باشید

مهدی سینایی 

۱۴۰۱/۰۹/۰۴ ۱۷:۱۷

سلام تلویزیون من هم همینطور شده. مشکل شما چطور حل شد؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۹/۰۵ ۱۰:۱۷

سلام و وقت به خیر؛ دوست گرامی لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا کارشنای برای بررسی دستگاه مراجعه کنن. این مورد نیاز به بررسی داره. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۵۲

سلام عیب یابی تلویزیون ال جی در منزل امکانش هست ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۵:۱۳

سلام و وقت به خیر؛ بیشتر ایرادات رو کارشناس میتونن در منزل تشخیص بدن اما در مورد تعمیر نمیشه نظر داد و بستگی به ایراد داره. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۵۰

سلام روزتون بخیر علت پاک شدن کانال های تلویزیون ال جی چیست ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۵:۱۱

سلام و وقت به خیر؛ ممکنه مربوط به آنتن، مشکل سیگنال‌ها، مشکل کانال‌ها و … باشه. لطفا آنتن رو بررسی کنید و دو مرتبه کانال یابی رو انجام بدید. بهتره به قدرت و کیفیت سیگنال هم توجه کنید اگه قدرت و کیفیت سیگنال ضعیف باشه کانال رو نشون نمیده. اگه همه‌ی موارد رو بررسی کردید و همچنان مشکل وجود داره لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۴۹

سلام خسته نباشید مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی به چه صورت قابل حل است ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۵:۰۸

سلام و وقت به خیر؛ خاموش شدن ممکنه مربوط به تنظیمات خاموشی خودکار، تایمر یا حالت سلامتی دستگاه باشه. لطفا محافظ برق رو هم بررسی کنید مشکلی نداشته باشه، میتونید دستگاه رو مدتی مستقیم به برق وصل کنید و در مورد صحت عملکرد محافظ برق مطمئن بشید. لطفا دستگاه‌های جانبی رو از تلویزیون جدا کنید و بعد دستگاه رو بررسی کنید. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۴۸

سلام وقتتون بخیر ممنون از اطلاعات کامل و خوبتون.

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۴۸

سلام امکان معرفی نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی هست ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۵:۰۵

سلام و وقت به خیر؛ میتونید درخواست تعمیر ثبت کنید و یا از لینک زیر اطلاعات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی رو دریافت کنید: cs.goldiran.ir/agencies موفق باشید

 ثبت و ارسال نظر

با خدمات گلدیران جای هیچ نگرانی وجود ندارد!

دارنده 10 دوره متوالی تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کننده

ثبت درخواست

فروشگاه قطعات

خدمات

پشتیبانی

ارتباط با ما

دسترسی بیشتر


Goldiran

  

۰۲۱-۸۴۷۳۳
تهران، بزرگراه همت، بزرگراه باکری جنوب، اولین دسترسی محلی، خیابان مخابرات، کوچه رز،کوچه رضوان، پلاک ۱/۱


شرکت مشتریان گلدیران با کارشناسانی آموزش‌دیده، با تجربه و ماهر آماده‌ی ارائه خدمات به تمامی مشتریان عزیز محصولات ال جی و جی پلاس در سراسر ایران است و شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده با ما در تماس باشید.

enamad
samandehi
ecunion

دفترچه راهنما

دفترچه راهنمای محصولتان را دریافت کنید

ویدئو آموزشی

آموزش تصویری استفاده از دستگاه‌هایتان

سایر خدمات گلدیران

برای دریافت خدمات از گلدیران به هیچ واسطه‌ای نیازی نیست!

نصب و راه اندازی

در کمتر از 24 ساعت در سراسر ایران با بهره گیری از تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب در زمان درخواستی شمااطلاعات بیشتر

سرویس دوره ای

هر 6 ماه یک بار جهت افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از خرابی‌های احتمالی دستگاه ارزشمند شمااطلاعات بیشتر

تمدید گارانتی

با تمدید گارانتی پس از گذشت مدت زمان گارانتی، همچنان می‌توانید از مزایای ضمانت دستگاه استفاده کنید.اطلاعات بیشتر

امتیاز کاربران

5 stars4 stars3 stars2 stars1 star

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.

۱۴۰۱/۰۹/۱۳ ۱۱:۴۷

سلام و وقت بخیر چند وقتیه تلویزیون LGما وقتی روشنه تصویرکل صفحه کلا یه رنگ میشه(مثلا صورتی باخط های عمودی یا افقی) بعدچندثانیه خاموش میشه دوباره خودکار روشن میشه .هربار که تصویرش یه رنگ میشه رنگش با بار قبل فرق میکنه . وقتی تلویزیون خاموشه خود به خود روشن میشه.وقتی تلویزیون رو ازجاش در میارم وسروته میکنم دوباره سر جاش میذارم تاده پانزده روز بدون مشکل کار میکنه بعدش دوباره مشکلش برمیگرده

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۹/۱۳ ۱۲:۴۶

سلام و وقت به خیر؛ لطفا در این لینک درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاهتون مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

علیرضا ابراهیمی 

۱۴۰۱/۰۸/۰۴ ۱۱:۵۱

سلام وقت بخیر اگر کنترل جادویی ال جی مون مشکل پیدا کرده باشه ابتدا تکنیسین میفرستین و اگر سالم نبود باید یک کنترل جدید سفارش بدیم؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۸/۰۴ ۱۴:۵۱

سلام و وقت به خیر؛ اگر مطمئن هستید کنترل آسیب دیده و ایراد از کنترل جادویی هست نیازی به مراجعه تکنسین نیست و بهتره خریداری بشه اما اگر در این مورد اطلاع ندارید، تکنسین مراجعه کنند تا در مورد اینکه می‌بایست دستگاه تعمیر بشه یا کنترل خریداری بشه مطمئن باشید. موفق باشید

۱۴۰۱/۰۲/۰۹ ۰۹:۱۱

سلام ببخشید مزاحم میشم تلویزیون ما هیوندای هستش ال جی من بازی پابجی رو نصب کردم بهش میرم داخل پابجی مینداره بیرون هر بازی رو نمیدونم چیکار باید کرد

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۲/۱۱ ۰۹:۵۲

سلام و وقت بخیر، در مورد تلویزیون هیوندای متاسفانه اطلاعاتی نداریم. موفق باشید

شادمان فتحی 

۱۴۰۱/۰۲/۰۵

سلام ، تلویزیونم این پیام( برای آزاد سازی حافظه بیشتر این برنامه کاربردی مجددا راه اندازی شود) رو میده و تصویر قطع میشه و بعد از چند لحظه مجددا تصویر میاد اگه امکان داره بگید مشکلش چیه?

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۲/۰۷ ۱۱:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ لطفا در قسمت مدیریت تلویزیون، بهینه سازی سیستم رو اجرا کنید. در صورتی که با باز کردن یک برنامه خاص این اتفاق میفته، برنامه رو حذف کنید و در صورت امکان تلویزیون رو بازنشانی به تنظیمات کارخانه کنید. موفق باشید

امیر مهدی مافی 

۱۴۰۱/۰۱/۲۵ ۱۰:۲۷

سلام . من تلوزیون 65sk8000gi دارم اما کنترل جادویی تلوزیون حدودا بعد 1 سال نیمه فعال شد . یعنی بعضی از اوقات کار میکنه و اگر هم کار کنه خیلی زود از کار میوفته . بغضی وقت ها هم اصلا کار نمیکه . باتری کنترل رو هم عوض کردم . حتی چند بار غیر فعال کردم دوباره فعال کردم بازهم کار نکرد . میخواستم ببینم مشکل از تلوزیونه یا خود کنترل . و اینکه ایا کنترل قابل تعمیر هست ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۱/۲۵ ۱۲:۲۵

سلام و وقت بخیر، لطفا دکمه های Home و back را همزمان نگه دارید سپس رها کرده و دکمه ok روی کنترل فشار دهید. در صورتی که باتری های قوی گذاشته شده و ایراد همچنان وجود داشته باشد در صورت امکان با کنترل دیگر بررسی شود اگر کنترل دیگری نداشتید میتوانید درخواست تعمیرات ثبت کنید تا تکنسین از نزدیک دستگاه و کنترل را بررسی کند. شرکت تعمیرات کنترل را انجام نمی دهد و اگر کنترل مشکل داشته باشد میتوانید کنترل دیگری از طریق سایت خریداری کنید. برای درخواست مراجعه تکنسین وارد لینک زیر شوید cs.goldiran.ir/request . برای خرید کنترل جدید میتوانید وارد قسمت فروشگاه لوازم جانبی شوید : https://cs.goldiran.ir/product/category/84/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C

غلام زاده 

۱۴۰۰/۱۲/۰۵ ۲۰:۴۵

سلام من تلویزیون الحی مدل49UM7340دارم وقتی تلویزیون روشن است، من بادستگاهی مثل دریل ،فرز،ماشین لباسشویی،سشوار و ……روشن میکنم تصویر تلویزیون دچار نویز میشود و قابل تماشا نیست .این حالت حتی وقتی همسایه ها هم از این سری دستگاه ها استفاده میکنن این اتفاق باز هم برای تلویزیون من بوجود می آید.چطوری باید این حالت را رفع کنم

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۲/۰۸ ۱۵:۱۷

سلام و وقت به خیر؛ دوست گرامی این مدل گلدیرانی نیست اما به طور کلی برخی دستگاه‌ها ممکنه روی تلویزیون نویز ایجاد کنن و وقتی کابل HDMI و یک دستگاه جانبی به تلویزیون وصل هست هم ممکنه بیشتر نویز بگیره. در برخی مدل‌ها گزینه‌ای به نام کاهش نویز هست که با تنظیم این گزینه ممکنه کمی مشکل رفع بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۱۱/۲۵ ۲۳:۲۶

سلام خسته نباشید بنده تلویزیون ال جی مدل مولتی پلکس 72 / 29 اینچ دارم چند وقته ارور اجکت میده در صورتی که داخل دستگاه فیلمی نیست بعداز چند ثانیه خاموش میشه لطفا کمکم کنید مرسی

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۱۴:۵۳

سلام و وقت بخیر، مدل دستگاه مشخص نیست ولی با توجه به قدیمی بودن محصول می توانید از طریق لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید. موفق باشید cs.goldiran.ir/request

۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ۲۱:۴۳

سلام تلویزیون من مدل 49uf859 هستش. روشنش که میکنیم هم صدا داره و هم تصویر، ولی نه از کنترل و نه از پنل دستور نمیگیره. کانال عوض کنیم، بعد حدودا 20 دقیقه عوض میشه. لطف میکنید، راهنمایی فرمایید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۱/۱۶ ۰۹:۴۳

سلام و وقت بخیر، . دستگاه را یکبار از پریز برق جدا کرده و در صورتی که ایراد همچنان وجود داشته باشد باید توسط تکنسین تعمیرات بازدید شود . لطفا در این لینک درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۰۹:۲۲

با سلام برنامه اتصال گوشی سامسونگ به تلویزیون کدوم هست میشه منو راهنمایی کنین چطوری موبایل به تلویزیون وصل کنم. ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۱:۵۴

سلام و وقت بخیر، برای اتصال گوشی به تلویزیون در صورتیکه گوشی شما این قابلیت را دارد میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید. https://cs.goldiran.ir/fa/blog/%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86%E2%80%8C-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C موفق باشید

۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۰۹:۵۰

شما جدیدترین تلویزیون ال جی رو دارید؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۱۱:۲۵

سلام و وقت به خیر؛ در حال حاضر گلدیران مدل‌های جدید تلویزیون ال جی رو ارائه نمیده. تلویزیون‌های پنل QNED جدیدترین تلویزیون‌های ال جی هستن. اگر دستگاه‌های احیایی با گارانتی 9 ماهه گلدیسی بخواهید میتونید با شماره تلفن 02184738 تماس بگیرید. موفق باشید

۱۴۰۰/۱۰/۰۷ ۱۱:۱۹

میشه یه لطفی بفرمایید یک جا شفاف بزارید یا بگید توی این شهرهای پر متقاضی و اصلی نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی شما کجاست؟ بنده یک پیج اینستاگرام دارم برای تحلیل محصولات برقی بیشتر سوال افراد اینه که الان تو این تحریم دنبال یه تعمیرکار مطمئن برای تلویزیونشون میگردن. تعمیرتلویزیون ال جی در کرج تعمیرتلویزیون ال جی در مشهد تعمیرتلویزیون ال جی در تبریز تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان تعمیرتلویزیون ال جی در شیراز تعمیرتلویزیون ال جی در اهواز تعمیرتلویزیون ال جی در رشت تعمیرتلویزیون ال جی در تهران تعمیرتلویزیون ال جی در منزل

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۰/۰۷ ۱۱:۳۳

سلام و وقت به خیر؛ برای دسترسی به اطلاعات نمایندگی‌ها میتونید به این لینک مراجعه کنید: cs.goldiran.ir/agencies. و یا اینکه در این لینک درخواست خودتون رو ثبت کنید تا نمایندگی با شما تماس داشته باشن: cs.goldiran.ir/request. موفق باشید

حسام الدین رستی 

۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۲۲:۱۸

سلام.تلوزیوت ال جی 49 اینچ دارم که زمانی که روشنش میکنم تصویر نداره اما صدا هست.مشکلش کجاست و باید چیکار کنم. ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۱۰/۰۴ ۱۱:۳۳

سلام و وقت به خیر؛ لطفا دکمه مربوط به ورودی رو انتخاب کنید و بررسی کنید آیا تصویر باقی ورودی‌ها نمایش داده میشه یا خیر. در صورتی که تصویر باقی ورودی‌ها نمایش داده بشه به این معنی هست که دستگاه مشکلی نداره و سیگنال همان ورودی رو نمیتونه دریافت کنه. اگر تصویر باقی ورودی‌ها هم قابل مشاهده نیست، لطفا در این لینک درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۵:۴۷

سلام ایا نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز واقع در داراب پایین تر از سه راه سعدی روبروی کوچه علویه خدمات فنی نادر برای گلدیران هست؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۳۰ ۱۰:۰۵

سلام و وقت به خیر؛ بله دوست گرامی این نمایندگی مجاز گلدیران هست. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۵:۴۶

Salam, mənə Təbrizdə LG televizorunun təmirində kömək lazımdır

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۳۰ ۱۰:۰۳

سلام و وقت به خیر؛ لطفا درخواستتون رو برای بررسی تلویزیون در این لینک ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۵:۴۶

سلام نئجه سن منیم آدیم محمد دیر نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۷:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ لطفا در این لینک درخواست تعمیراتتون رو ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۵:۳۹

کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک اقا کممممممممممممممممممممممممممک به یه تکنسین برای تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان نیاز دارم میشه یه شماره بهم بدین که مجبور نشم پو الکی به تعمیرکار قلابی ندم؟ تامید میکنم من تهران نیستم نمایندگی تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان رو میخوام

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۷:۳۷

سلام و وقت به خیر؛ لطفا برای تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان درخواستتون رو در این لینک ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۶:۱۰

وقت بخیر برای تعمیرتلویزیون ال جی در کرج به کجا باید مراجعه کنم؟ چون دستگاه رو نمیشه جا به جا کرد و حتما باید یه فرد قابل اعتماد رو من به خونه راه بدم برای همین به دنبال مطمئن ترین نمایندگی تعمیرتلویزیون ال جی در کرج هستم. اگر از نمایندگی تعمیرتلویزیون ال جی در کرجام یک فرد مطمئن هم بهم معرفی کنین عالیه

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۷:۴۵

سلام و وقت به خیر؛ برای تعمیر تلویزیون ال جی در کرج لطفا درخواست تعمیرات رو در این لینک ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request. یا لطفا شماره تلفنتون رو بفرمایید تا در این مورد با شما تماس گرفته بشه. کارشناس قبل از مراجعه با شما تماس میگیرن و میتونید در مورد تعمیرکار و ارائه‌ی خدماتشون کاملا مطمئن باشید. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۶:۰۹

سلام نمایندگی تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان کجاست که دستگاهمو بیارم برام تعمیر کنین برای تعمیرتلویزیون ال جی در اصفهان نیاز به یه تعمیرکار حرفه ای دارم

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۷:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ لطفا برای ارتباط با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان درخواستتون رو در این لینک ثبت کنید تا برای بررسی دستگاهتون مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request. و یا لطفا شماره تماستون رو بفرمایید تا در این مورد با شما تماس گرفته بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۰۹:۲۱

سلام روز بخیر باشه. دنبال علت روشن نشدن تلویزیون ال جی هستم؟ تعمیر صفحه تلویزیون ال جی رو آیا انجام میدین شما؟ فکنم تعمیر تلویزیون ال جی قدیمی سخت باشه تلویزیون منم قدیمه و نگران. حتی اگر آموزش تعمیر تلویزیون ال جی هم بهم بدین که مجبور نباشم هزینه زیاد کنم خوبه. برای تعمیر تلویزیون ال جی در تهران و تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز لطفا ادرس بدین که اگر نتونستم خودم تعمیر کنم و اهواز نمایندگی نبود بیام تهران

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۰۹:۳۸

سلام و وقت به خیر؛ علت روشن نشدن تلویزیون ال جی میتونه دلایل متفاوتی باشه مثل ایراد فنی، مشکل برق، ایراد محافظ برق، مشکل کابل برق و … لطفا تلویزیون رو مستقیم به پریز وصل کنید و بعد دستگاه رو چک کنید. بله تعمیر صفحه تلویزیون رو انجام میدیم. تلویزیون حتی اگر قدیمی هست نیاز به بررسی داره و بعد از بررسی کامل دستگاه میتونیم در مورد نحوه تعمیراتش نظر بدیم. آموزش تعمیر تلویزیون برگزار میشه اما برای تکنسین‌های گلدیران هست و محدودیت داره دوست گرامی. در تهران و اهواز نمایندگی داریم و شما میتونید درخواست تعمیرات رو در لینک زیر ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۱ ۱۹:۱۴

سلام ببخشید تلویزیون من وقتی که به اینترنت وصل میشه مرورگر رو باز نمی‌کند و پرت میشه بیرون حتی با چند اینترنت مختلف هم امتحان کردم چطور میتونم درستش کنم

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۰۹:۲۱

سلام و وقت به خیر؛ لطفا بازنشانی به تنظیمات کارخانه رو انجام بدید. معمولا به این شکل مشکل رفع میشه. با توجه به مدل ممکنه برای برخی از دستگاه‌ها به روز رسانی جدید ارائه شده باشه و بتونید به روز رسانی آنلاین انجام بدید. اگر مشکل رفع نشد لطفا مدل دستگاه رو بفرمایید تا بر اساس مدل دستگاه بتونیم شما رو راهنمایی کنیم. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۹/۲۱ ۱۹:۰۰

سلام من یک تلویزیون اسمارت دارم و وقتی اینترنت را وصل میکنم و میخوام وارد مرورگر بشم وارد نمیشود و پرت میشه بیرون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۰۹:۱۸

سلام و وقت به خیر؛ اگر این مورد تکرار میشه لطفا بازنشانی به تنظیمات کارخانه رو انجام بدید. معمولا به این شکل مشکل رفع میشه. با توجه به مدل ممکنه برخی از مدل‌ها به روز رسانی جدید داشته باشن و بتونید به روز رسانی آنلاین انجام بدید. اگر مشکل رفع نشد لطفا مدل دستگاه رو بفرمایید تا بر اساس مدل دستگاه بتونیم شما رو راهنمایی کنیم. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۸/۰۱ ۱۳:۱۲

سلام خسته نباشید تلویزیون الجی مدل 49lf51000gi-ta دارم و بعد از هر تغییری داخل تنظیمات مثل تغییر شماره کانال ها بعد از خاموش و روشن شدن تلویزیون برمیگرده به حالت اول. چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۸/۰۲ ۱۰:۳۶

سلام و وقت به خیر؛ لطفا در منوی عمومی، حالت نمایش خانگی رو انتخاب کنید. در مورد تنظیمات ترتیب کانال‌ها بیشتر مربوط به فرستنده هست اما اگر بعد از انجام این مورد باز هم تغییر کرد، در لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید تا کارشناس برای رفع مشکل دستگاهتون مراجعه کنن: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۳۳

سلام بهترین جا برای تلویزیون کجاست؟ بهترین متراژ بر اساس اینچ تلویزیون چطور محاسبه میشه؟ بهترین جا و سایز مناسب تلویزیون (از نظر متراژ خانه-سایز تلویزیون-جای تلویزیون) این ها همه برام سوال هست. ایا باید درخواست تعمیر تلویزیون ال جی ثبت کنم بیان کارشناسی کنن محیط رو؟ چون برای کولرگازی ال جی این کار رو انجام دادین برام

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۵۲

سلام و وقت به خیر؛ برای تلویزیون اگر خودتون بتونید محاسبه کنید نیازی نیست کارشناس مراجعه داشته باشن. اندازه تلویزیون باید به اندازه‌ای باشه که از جایی که روبروی تلویزیون می‌نشینید به اندازه‌ی 2.5 تا 5 برابر قطر تلویزیون تا دستگاه فاصله وجود داشته باشه. مثلا اگر تلویزیون 49 اینچ هست، اندازه قطر دستگاه به سانتی متر 124 سانتی متر هست و دو برابر اون یعنی فاصله‌ی 248 سانتی تا 620 سانتی فاصله‌ی مناسب بیننده تا تلویزیون هست. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۳۱

در تعمیر تلویزیون ال جی آیا برای قاب دور تلویزیون هم دچار ترک بشه باید درخواست تعمیرکار کرد

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۴۶

سلام و وقت به خیر؛ بله میتونید برای این ایراد در لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۳۰

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی آیا در شهر بوشهر هم جایی مطمئن برای خدمات دهی هست؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۴۴

سلام و وقت به خیر؛ بله از طریق لینک زیر میتونید به اطلاعات مربوط به نمایندگی‌های شهر خودتون دسترسی داشته باشید: cs.goldiran.ir/agencies موفق باشید

۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۲:۱۹

سلام برای تعمیر تلویزیون ال جی راهنمایی میخوام چند روزه که لوگوی شبکه نمایش افتاده روی صفحه و نمیره؟ مشکل خیلی حاده ؟ برای تعمیر تلویزیون ال جی بیان چقد میشه هزینش؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۳:۴۵

سلام و وقت به خیر؛ اگر دستگاه Oled ال جی هست لطفا تنظیمات راهنمای لینک زیر رو انجام بدید: csgl.ir/old در صورتی که دستگاه پلاسما هست و این مشکل رو داره در منوی گزینه، شستشوی رنگی یا سفیدشویی رو چند دقیقه روشن کنید و بعد از اون روی حالت دایره‌ای قرارش بدید. اگر مشکل رفع نشد و یا تلویزیون مدل دیگه‌ای هست در لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی و رفع ایراد دستگاه مراجعه بشه: cs.goldiran.ir/request موفق باشید

کمال الدین علوی 

۱۴۰۰/۰۴/۱۸ ۰۹:۲۶

سلام تلویزیون ال جی 55یو85000دارم که متاسفانه آب ازپنل کولرال جی بعلت سدشدن لوله خروجی آب وارد تلویزیون شده و قسمتی زیادی ازتلویزیون دارای خطوط عمودی شد آیا قابل تعمیر است ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۴/۱۹ ۰۹:۲۶

سلام و وقت به خیر؛ لطفا از لینک زیر درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه و پس از بازدید دستگاه در مورد تعمیرات اعلام نظر بشه. متاسفانه به این شکل امکان اعلام نظر وجود نداره. cs.goldiran.ir/repaire موفق باشید

۱۴۰۰/۰۳/۱۵ ۱۹:۰۹

سلام خسته نباشید بنده تلوزیون 49 اینچ LG دارم وقتی تلوزیون رو میخوام روشن کنم اصلا روشن نمیشه هم با کنترل آن و هم با دکمه روی خود تلوزیون . چراغ تلوزیون روشن است اما با زدن دکمه روشن شدن هیچ عکس المعلی نشون نمیده. بعضی وقتا که نیم ساعت از برق کشیده میشه دوباره کار میکنه ولی بعضی وقتا این زمان تغییر پیدا میکنه خیلی ممنون میشم راهنمایی در این باره به بنده بکنید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۳/۱۶ ۱۱:۱۴

سلام و وقت به خیر؛ لطفا به صورتی که در همین صفحه و یا لینک زیر توضیح داده شده تست کنترل انجام بدید، شاید مشکل از کنترل باشه. اگر مشکل از کنترل بود لطفا کنترل جدید تهیه کنید و اگر مشکل از کنترل نبود درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه: https://cs.goldiran.ir/page/%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D9%85%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%84%DB%8C-LG موفق باشید

صمد رشیدی 

۱۴۰۰/۰۳/۰۷ ۲۲:۱۸

سلام من یه تلوزیون ال ای دی مدل49uj752ال جی دارم مدتی بود تلوزیون خاموش و روشن میشد به روز رسانی کردم کلا تلوزیون قاطی کرده و کنترل جادویی اون هم قاطی کرده آبدیت اون رو از سایت ال جی گرفتم و با فلش به روزرسانی کردم لطفا راهنمایی کنید چه باید کرد در ضمن تمامی اقدامات لازم در مورد فعال و غیر فعال کردن کنترل جادویی رو از سایت ال جی انجام دادم ولی فایده نداره

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۱۰:۵۲

سلام و وقت به خیر؛ آقای رشیدی این مدل گلدیرانی نیست و به طور کلی برای تلویزیون‌های گلدیرانی و غیرگلدیرانی تاکید میشه که فقط به روز رسانی آنلاین مورد تایید هست و نسخه به روز رسانی آفلاین ممکنه به دستگاه صدمه بزنه. از طرف واحد فنی گلدیران به روز رسانی آفلاین و از روی فلش مورد تایید نیست. با توجه اینکه تلویزیون شما گلدیرانی نیست، متاسفانه امکان تعمیر از طرف گلدیران رو نداره. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۳/۰۶ ۱۶:۰۹

سلام ی تلویزیون الجی 55 اینچ دارم ک تازه خریدم مشکلم اینه ‌.ک وقتی فلش ک جنس فلزی داره رو ب تلویزیون وصل میکنم وقتی ب بقیه پورتای پشت تلویزیون مثل یو اس بی یا اچ دی ام ای میخوره تصویز تلویزیون ک رو گیرنده دیجیتاله پارازیتی میشه برای یک ثانیه مشکل از چی میتونه باش؟و مشکل دیگری نداره

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۰۹:۱۵

سلام و وقت به خیر این مورد تا حدی طبیعی هست چون باعث ایجاد نویز میشه. به طور کلی ممکن هست دستگاه‌های جانبی هم که به تلویزیون متصل هستند گاهی نویز انتقال بدن چون مستقیم به برد انتقال پیدا میکنه. موفق باشید

سیدمحسن آبسالان 

۱۴۰۰/۰۲/۳۰ ۰۸:۵۵

تلویزیون lg uh850v مدتیه که وقتی روشنه ، بعد از چند ساعت خودش یهو خاموش میشه و دوشاخه رو که از محافظ برق میکشیم و چند دقیقه بعد میزاریم؛ دوباره روشن میشه و بعد از چندساعت دوباره خاموش میشه. تعمیرکار میگه مین برد خراب شده و باید تعویض بشه و یا تعمیر. بعلت دوری مسافت( استان ایلام) و عدم امکان جابجایی تلویزیون، امکانش هست مین برد رو ارسال کنم و تعمیرات توسط کارشناسان شما انجام بشه؟ ممنونم آبسالان

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۳۰ ۱۱:۲۸

سلام و وقت به خیر؛ این مورد رو پیگیری می‌کنیم و با شما تماس می‌گیریم. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۲/۲۹ ۱۲:۰۵

سلام تلویزیون ما ال جی ،49اینچه تازگیا خیلی کند کار می‌کنه وقتی میزنی شبکه بعدی چند دقیقه زمان میبره تا بره شبکه بعدی مشکلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۲۹ ۱۳:۲۲

سلام و وقت به خیر؛ لطفا بررسی کنید که آنتن مشکلی نداشته باشه و اینکه قدرت و کیفیت سیگنال آنتن مناسب باشه. این مورد تا حدی طبیعی هست. اگر این مورد غیر طبیعی به نظر میرسه لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۱۳:۲۵

سلام تلویزیون 65 جی پلاس چجوری ریست فکتوری میشه؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۱۷:۰۶

سلام و وقت به خیر؛ بستگی به مدل تلویزیون داره و بر اساس مدل منوی دستگاه متفاوت هست. به یکی از روش‌های زیر میتونید وارد این منو بشید: مدل‌های غیر هوشمند: منوی اصلی- زیرمنوی تنظیمات- ریست FTI ورود به منوی گزینه- بازنشانی به تنظیمات کارخانه ورود به منو- تنظیمات- بازنشانی به تنظیمات کارخانه مدل‌های هوشمند: منوی سیستم- انتخاب «بازنشانی به تنظیمات کارخانه» انتخاب کلید Home- تنظیمات- تنظیم سیستم- تنظیمات مشترک- بازیابی سیستم منو- تنظیمات- بازنشانی تلویزیون موفق باشید

حمید محمدی 

۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۱۵:۰۲

سلام تلویزیون ال جی مدل 55uc97000 که صفحه اش ضربه خورده با نمایندگی هم تماس گرفتیم و گفتند صفحه اش موجود نیست میخواستم ببینم تهران نمیشه سفارش بدیم و باید چه کار کنیم؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۱۶:۴۵

سلام و وقت به خیر؛ لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا موجودی قطعه‌ی دستگاه بررسی بشه و در این مورد با شما تماس گرفته بشه. از طریق لینک زیر میتونید سفارش ثبت کنید: cs.goldiran.ir/repaire موفق باشید

مصطفی کبیری 

۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۱۱:۴۸

سلام وقت بخیر علت بیشتر بودن هزینه تعمیرات تلویزیون توسط گلدیران نسبت به تعمیرکاران دیگر چیست تلویزیون ال ای دی 43 این دارم تکنسین شما گفته یک میلیون یکصد خرج داره نزدیکه 20 تعمیرکار تلویزیون تو سطح شهر زنگ زدم قیمت 800 تا 850 دادن؟!!!

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۱۲:۱۲

سلام و وقت شما به خیر؛ دوست گرامی گاهی این تفاوت قیمت به علت این هست که شرکت قطعاتی که معمولا با تعمیر مجدد پس از مدت کوتاهی دچار مشکل میشن رو تعویض میکنه و از قطعات استاندارد مورد تایید کارخانه استفاده میشه که معمولا وارداتی هستن و به همین علت قیمت بالاتری دارند. برای مثال اگر مشکل بکلایت تلویزیون وجود داشته ممکنه تعویض چند LED در یک ردیف از طرف تعمیرکار غیر گلدیرانی انجام بشه، اما کارشناسان گلدیران چون اطلاع دارن بعد از مدتی LEDهای دیگه هم میسوزن و باز نیاز به تعویض قطعه وجود داره، همان ابتدا با هزینه‌ی بالاتری یک رشته LED رو تعویض میکنن. به این دلیل هست که هزینه تعمیرات تفاوت داره. موفق باشید

میلاد ایمانی فر 

۱۴۰۰/۰۲/۰۸ ۱۵:۲۰

سلام وقتی تلویزیون رو روشن میکنم منوی برنامه ها(منویی که بعد زدن دکمه علامت خونه نشون میده) باز میشه لطف میکند بگید دلیلش چیه ؟ (مدل super uhd)

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۲/۰۸ ۱۶:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ بستگی به برند دستگاه داره. در برخی مدل‌های تلویزیون‌های جی پلاس میتونید انتخاب کنید که صفحه اصلی تلویزیون کدام صفحه باشه. موفق باشید

سید محمد طباطبایی 

۱۴۰۰/۰۱/۲۰ ۱۳:۰۶

با سلام تلویزیون من مدل 55UH850V هست که پس از روشن کردن تصویر تا 5 ثانیه بدون مشکله و پس از اون تصویر سیاه میشه ونور بک لایت خاموش میشه و تصویر در پس زمینه به صورت تاریک وجود داره ولی صدا و کارکرد اون بدون مشکله ، هر وقت تنظیمات ذخیره انرژی رو روی حداکثر میزارم یا اینکه بک لایت رو روی عدد صفر تنظیم کنم تلویزیون بدون مشکل کار میکنه به غیر از ان یعنی حتی تنظیم بک لایت رو روی عدد یک بزارم ویا با خاموش کردن ذخیره انرژی نور، بک لایت بعد چند ثانیه خاموش میشه دوباره باید با کنترل خاموش و روشن کنم وتنظیم بک لایت رو روی صفر بزارم مشکل چیه نرم افزاریه یا سخت افزاری ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۲۱ ۰۹:۱۶

سلام و وقت به خیر؛ لازم هست دستگاه بررسی بشه تا بتونیم ایراد رو تشخیص بدیم. لطفا در صورت تمایل درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۱۸:۲۲

با سلام من تلویزیون ال جی مدل LA62100دارم بعد از اپدیت دیگه فلش وصل میکنم هیچکدام از فیلمها رو پخش نمیکنه سایت divx هم که میرم نمیدونم توی کدوم قسمتش باید کد تلویزیون را بزنم ممنون میشم راهنمایی کنید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۰۸:۵۳

سلام و وقت به خیر؛ لطفا بفرمایید باقی فایل‌ها با فرمت دیگه‌ای رو اجرا میکنه؟ برای ثبت کد DIVX لطفا وارد سایت DIVX.VOD بشید و کد داخل منوی پشتیبانی (قسمت اطلاعات تلویزیون) رو رجیستر کنید تا دستگاه از این پس فیلم‌هایی با فرمت DIVX رو اجرا کنه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۶:۲۳

نه هیچ فایل تصویری و اجرا نمیکنه و پیغام میده مجددا امتحان کنید

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۶:۳۲

سلام مجدد؛ لطفا در صورتی که هیچ فایلی رو اجرا نمیکنه درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۳:۳۸

با عرض سلام و خسته نباشید تلویزیون ما مدل LG UF64000GL میباشد .تلویزیون ما تصویرش مایل به صورتی است و تو تنظیم رنگ ها هم درست نشد آیا راهی برای درست شدنش وجود داره؟ و یا میشه کلا تنظیمات رنگ رو بازنشانی کرد؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۰۹:۳۹

سلام و وقت به خیر؛ لطفا دمای رنگ و گزینه ته رنگ رو تغییر بدید. میتونید از راهنمای لینک زیر تنظیمات مربوط به تصویر رو مطالعه کنید: csgl.ir/atv موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۳:۰۵

سلام وقت بخیر،تلویزیون من شبکه های تلویزیونی نمیاره،نه روی دیجیتال و نه روی انالوگ.انتن و اتصالات هم هیچ مشکلی ندارن،با تلویزیون دیگه امتحان کردم وصل میشه

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۰۹:۳۴

سلام و وقت به خیر؛ امکان داره مربوط به تیونر دیجیتال داخلی تلویزیون باشه. لطفا برای بررسی این مورد درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای عیب یابی و تعمیر تلویزیون مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۲ ۱۹:۵۴

سلام ببخشید تلویزیون ال جی وقتی روشنش میکنیم بعد از 10 ثانیه صفحه سیاه میشه ولی خاموش نیست دلیلش چیه ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۳ ۰۹:۴۹

سلام و وقت به خیر؛ ممکنه مربوط به برد دستگاه باشه، لازم هست دستگاه از طرف کارشناس بررسی بشه تا بتونن ایراد رو پیدا کنن. در صورت تمایل درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۴۰۰/۰۱/۱۱ ۲۰:۰۶

سلام خسته نباشید من یهو LCD 32 اینچ دارم موقعی که تلویزیون برا مدتی خاموش بوده و می خوام روشن کنم در ابتدا رنگ تصویر یهو چیزی شبیه سیاه و سفید و یا کمی رنگی نشوند میده و بعد از حدود نیم ساعت الی یهو ساعت درست میشه می خواستم ببینم مشکل چی می تونه باشه

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۰/۰۱/۱۲ ۰۷:۰۸

سلام و وقت به خیر؛ لازم هست ماژول، بکلایت و … از طرف کارشناس بررسی بشه تا بتونیم اعلام نظر قطعی داشته باشیم. لطفا در صورت تمایل درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۲۲:۴۷

سلام وقت بخیربرای پخش فیلم‌های محافظت شده DivX باید دستگاه درسایت ثبت نام بشه ممنون میشم اگه ثبتش کنیدکدثبت نام 2IB82GUWDV

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۱:۴۹

سلام و وقت به خیر؛ این مورد از سوی مصرف کننده‌ی دستگاه معمولا انجام میشه. لطفا به سایت DIVX.VOD مراجعه کنید و کد دستگاه رو رجیستر کنید. موفق باشید

ابوالفضل دهقانی 

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۱:۱۵

سلام امکان اپ دیت سخت افزاری تلویزیون وجود دارد؟ بنده uf69000 دارم که شبکه های hd رو نشون نمیده میخام uj69000 بشه با تعویض قطعات امکان داره؟ یه مورد صفحه شکستشو دارم هر دو 49 اینچ

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۹:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ متاسفانه این امکان وجود نداره. موفق باشید

سام تقوایی 

۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۹:۱۱

سلام وقت بخیر بنده تلویزیون مدل uf85000gi دارم و از ابتدا از تصویرش راضی نبودم و وقتی با تلویزیون الجی دوستان مقایسه میکنم وضوح خوبی نداره این مدل مشکل داره یا احتمال داره ایراد داشته باشه؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۰۷ ۱۰:۵۳

سلام و وقت به خیر آقای تقوایی؛ لطفا حالت تصویر رو درخشان انتخاب کنید و بعد تست کنید. آیا مشکلی هم روی تصاویر دیده میشه؟ و اینکه لطفا بفرمایید تصویر همه ورودی‌ها اینطور هست؟

پل داغی 

۱۳۹۹/۱۲/۰۳ ۱۹:۴۱

حقوق مصرف کننده رعایت نمیشود یعنی با هزینهای بالا و غیر معقول و غیر منطقی باعث نارضایتی مشتری میگردد

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ۰۹:۱۲

سلام و وقت به خیر؛ در صورتی که کار شما به خوبی پیگیری نشده عذرخواهی می‌کنیم. لطفا شماره تماستون رو بفرمایید تا بتونیم این مورد رو پیگیری کنیم. موفق باشید

محمد سوری لکی 

۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۲۱:۵۱

سلام تلویزیون من روی یک شبکه تلویزیونی فقط ثابت شده و امکان تعویض شبکه ها رو ندارم هم با کنترل و هم با دکمه پایین تلویزیون حتی برای خاموش کردن و روشن کردن باید مستقیم از پریز برق بیرون بکشم که خاموش بشه و زمانی که به برق وصل میکنم خودش روشن میشه ممنون راهنمایی کنید.

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۰۳ ۰۸:۴۴

سلام و وقت به خیر؛ لطفا مدل دستگاه رو بفرمایید؟ تلویزیون‌های ال جی به این شکل عمل میکنه و بعد از قطع و وصل مجدد برق به طور خودکار روشن میشه. حدود یک ساعت برق دستگاه رو قطع کنید و بعد متصل کنید و ببینید باز به این شکل عمل میکنه؟ موفق باشید

سیدمحمدعلی اوالی 

۱۳۹۹/۱۲/۰۱ ۱۱:۳۴

سلام . قرار بود جهت تعمیر یا تعویض تلویزیون همکاران شما در مشهد با من تماس بگیرند . دیروز با اپراتور محترم شما صحبت کردم . میشه بفرمائید کی و چه موقع تماس میگیرند. ممنون

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۲/۰۱ ۱۱:۴۷

سلام و وقت به خیر؛ لطفا شماره تماستون که به شرکت اعلام کردید رو بفرمایید تا بتوانیم این مورد رو پیگیری کنیم و به شما اعلام نتیجه کنیم. موفق باشید

۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۲۰:۱۴

سلام وقت بخیر گوشه سمت راست تلویزیون یکم ضربه خورده وقتی روشن میکنم رنگ قاطی میکنه امکان تعمیرش هست؟و اگر تعویض شه تقریبی چقد هزینه داره؟43اینچ ال جی

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۹:۲۰

سلام و وقت به خیر؛ لازمه دستگاه بررسی بشه و بعد اعلام نظر بشه. لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاهتون مراجعه صورت بگیره. موفق باشید

۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۴:۳۷

سلام بنده تلویزیون 49 اینچ ال جی دارم و مشکل در سمت راست تصویر دارم که سیاه میشه گاهی اوقات،برای تعمیرات امدن وبا اینکه بنده 2سال تمدید گارانتی کردم و مدارکش موجود بود از من فاکتور خرید که 3سال پیش بود رو خواستن وگرنه تعمیرات انجام نمیشه !!!!واقعا چرا؟فاکتور برای چی؟اگر از اصل بودن محصول مطمئن نبودید چرا 2بار تمدید کردید؟؟این درخواست واقعا عجیب و اشتباه هست،بنده فاکتور نداشتم و تعمیرکار گفتن تا فاکتور ندید کارتون انجام نمیشه!!!لطفا دلیل فاکتور خرید خواستن رو به بنده توضیح بدید من 5تا محصول دیگه هم دارم.

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۴:۵۴

سلام و وقت به خیر؛ لطفا شماره تماسی که به شرکت اعلام کرده بودید بفرمایید تا بررسی لازم انجام بشه. متاسفانه به این شکل امکان پیگیری برای ما وجود نداره. موفق باشید

عارفخانی 

۱۳۹۹/۰۹/۱۵ ۱۴:۵۱

سلام من تقریبا 4ساله تلویزیون ال جی مدلUF64000GI دارم.چند روزه یه لکه به رنگ ابی یا بنفش خیلی خیلی کم رنگ وسط تصویر ظاهر شده.چطور میتونم برطرفش کنم؟قابل درست شدن هست؟با تشکر

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۹/۱۵ ۱۵:۲۴

سلام و وقت به خیر؛ اگه این مشکل رو روی تصویر تمام ورودی‌ها مشاهده می‌کنید، لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاهتون مراجعه بشه. موفق باشید

مهدی سینایی 

۱۴۰۱/۰۹/۰۴ ۱۷:۱۷

سلام تلویزیون من هم همینطور شده. مشکل شما چطور حل شد؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۴۰۱/۰۹/۰۵ ۱۰:۱۷

سلام و وقت به خیر؛ دوست گرامی لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا کارشنای برای بررسی دستگاه مراجعه کنن. این مورد نیاز به بررسی داره. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۵۲

سلام عیب یابی تلویزیون ال جی در منزل امکانش هست ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۵:۱۳

سلام و وقت به خیر؛ بیشتر ایرادات رو کارشناس میتونن در منزل تشخیص بدن اما در مورد تعمیر نمیشه نظر داد و بستگی به ایراد داره. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۵۰

سلام روزتون بخیر علت پاک شدن کانال های تلویزیون ال جی چیست ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۵:۱۱

سلام و وقت به خیر؛ ممکنه مربوط به آنتن، مشکل سیگنال‌ها، مشکل کانال‌ها و … باشه. لطفا آنتن رو بررسی کنید و دو مرتبه کانال یابی رو انجام بدید. بهتره به قدرت و کیفیت سیگنال هم توجه کنید اگه قدرت و کیفیت سیگنال ضعیف باشه کانال رو نشون نمیده. اگه همه‌ی موارد رو بررسی کردید و همچنان مشکل وجود داره لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا برای بررسی دستگاه مراجعه بشه. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۴۹

سلام خسته نباشید مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی به چه صورت قابل حل است ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۵:۰۸

سلام و وقت به خیر؛ خاموش شدن ممکنه مربوط به تنظیمات خاموشی خودکار، تایمر یا حالت سلامتی دستگاه باشه. لطفا محافظ برق رو هم بررسی کنید مشکلی نداشته باشه، میتونید دستگاه رو مدتی مستقیم به برق وصل کنید و در مورد صحت عملکرد محافظ برق مطمئن بشید. لطفا دستگاه‌های جانبی رو از تلویزیون جدا کنید و بعد دستگاه رو بررسی کنید. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۴۸

سلام وقتتون بخیر ممنون از اطلاعات کامل و خوبتون.

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۴:۴۸

سلام امکان معرفی نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی هست ؟

کارشناس فنی گلدیران 

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۵:۰۵

سلام و وقت به خیر؛ میتونید درخواست تعمیر ثبت کنید و یا از لینک زیر اطلاعات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی رو دریافت کنید: cs.goldiran.ir/agencies موفق باشید

 ثبت و ارسال نظر

با خدمات گلدیران جای هیچ نگرانی وجود ندارد!

دارنده 10 دوره متوالی تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کننده

ثبت درخواست

فروشگاه قطعات

خدمات

پشتیبانی

ارتباط با ما

دسترسی بیشتر


Goldiran

  

۰۲۱-۸۴۷۳۳
تهران، بزرگراه همت، بزرگراه باکری جنوب، اولین دسترسی محلی، خیابان مخابرات، کوچه رز،کوچه رضوان، پلاک ۱/۱


شرکت مشتریان گلدیران با کارشناسانی آموزش‌دیده، با تجربه و ماهر آماده‌ی ارائه خدمات به تمامی مشتریان عزیز محصولات ال جی و جی پلاس در سراسر ایران است و شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده با ما در تماس باشید.

enamad
samandehi
ecunion

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

چت و تماس واتساپ
1
چت و تماس واتساپ
سلام
نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما